Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

u nas by nie postał długo...


Pitter

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem sobie niedawno z Austryjackich alp gdzie miałem okazję testować Atoma i Salomona.

Stanowiska były czynne do 14, gostki pozwijali interes koło 15 i zapakowali wszystko full pod sufit do stojących koło mnie mesiów 4x4. Oddalili sie potem błogo gdzieś daleko, na parogodzinny lunch. Kukam tak sobie a tu:

Stoi niezły meś, wypakowany sprzętem narciarskim po sufit. W środku na firmowym uchwycie najnowsza nokia z wodotryskami, na konsoli dvd takie z 10 cali co najmniej, obok w rogu oczywiście kobylasta navi. Do tego na koniec jeszcze taki sprzęcik do przekazu web live kamerka z całym urządzonkiem warta pewnie też nie mało.

sądzicie że w tym stanie by u nas postał długo ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie by postał.

bo menele by myśleli,że to nadmiar szczęścia na raz:p

a może by powiedzieli: nie warto się przemęczać,za dużo roboty na jeden raz;)

cziert jejich znajet:eek:

a poza tym przy tym wypchaniu na pewno miał takiego GPS-a,że pod dużą lawiną by go nawet znaleźć można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze,

to bym z tym złodziejstwem nie demonizował.

To musiałby być ewidentny fart by znaleźli się złodzieje co oprócz fury znaliby się na nartach.

Ci od nart wzieliby narty a nie samochód, ci od samochodów wywaliby narty w pierwszym dogodnym miejscu.

Poza tym jak statystyki policyjne mawiają, o kradzieżach często decyduje przypadek.

Ja tego lata zostawiłem przed domem samochód z uchylonym oknem, nie zamknięty i z kluczykami w stacyjce. Stał tak od piątku wieczór do poniedziałku rano. A w Gdańsku sezonowych złodziejaszków latem naprawdę nie brak.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kropka nad i

aby postawić kropkę nad i dodam że pechowo w zeszłym roku też w Austrii miałem w środku nocy awarię samochodu i holownik auto zrzucił z lawety pod ASO o 1 w nocy a nas pasażerów miał odwieźć do hotelu. W środku bez pokrowca nowe atomy ,fischery i takie tam inne + torby z bagażem osobistym. Chcemy to targać z auta a szofer kiwa ręką żeby zostawić wszystko będzie ok. I było. U nas pierwsze co po wyjściu z hotelu to do kiosku po szufelkę na szkło i już można w ciemno policję wzywać. Na koniec dodam że w całym tym zamieszaniu nawet nie pozamykałem bryki na noc i stała tak sobie z towarem za parę tysięcy samotna w środku nocy na niestrzeżonym parkingu...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kwaterze w Soelden ostatnio zdarzyło nam się zostawić drzwi na ościerz otwarte i światło zapalone. Budzimy się koleś mój mówi: na pewno nas okradli. Patrzy do walizy 2kilo Euro jest ( zawsze ze sobą wozi nie wierzy elektronicznemu pieniądzowi ). Telefony i aparaty leżą na stole. Stwierdziliśmy, że chyba naprawdę jesteśmy w Austrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grunt to żeby nie obudzić się w Szwajcarii....jak w Vabanku:))))

Ale się uśmiałem, pojechałeś bracie po bandzie. Trochę na bocznicę: dotyczy imprez. Znam gościa, który z towarzystwem tak sobie poimprezowali, że nie wiedzieli jak to możliwe: impreza zaczęła się w Poznaniu, a kończy w Warszawie.

Połapali z czasem, że samolotem sobie polecieli. Normalnie jak z filmu Wniebowzięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do lokiec3...no to musieli sporo wypić i pomieszać...trunki:)...może nieraz właśnie o to chodzi...

co do tematu...pewnie w Austrii jest trochę inny świat:)

...ostatnio pewien Anglik po 7 latach podróżowania po świecie...rowerem,wrócił do rodzinnego Londynu....i po 3 dniach ...zginął mu rower:)))...komentujący to dziennikarz...powiedział:...no nie nie może być TO!!!...to niemożliwe!!!...i co z tego że w tym mieście jest kilkadziesiąt tysięcy Polaków?....ale to napewno nieszczęśliwy zbieg okoliczności:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...