Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

gdzie ta granica


dziatwa

Rekomendowane odpowiedzi

Bielsko-bialski Intersport również wszedł do strefy Schengen - szlabany pozdejmowali:D

Faktycznie. Przechodziłem tam i zwróciłem na to uwagę, ale kompletnie nie zakumałem, że to za sprawą Szengen przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jezeli ktos nie mial doswiadczen - jezeli chodzi o ruch towarowo biznesowy, to wszystkie czeskie pepiki sa "malym pikusiem" przy slowackich pepikach;

po prostu w 99 na 100 przypadkow nie byl przekroczenia granicy jezeli nie byly przygotowane drobne w walucie usd / euro;

zadnych racjonalnych argumentow, zadnych dyskusji - boczny tor i do usranej;

to rzeczywistosc sprzed 1 - 2 lat najdawniej;

ostatnio wypadlem z tego kursu, takze niewiem :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli "juice" potwierdza moją teorię o słowackich służbach:confused: :confused:

a nawet podczas II wojny światowej Hlinkowcy dali się nam polakom nieźle w skórę

Muszę tu coś zaznaczyć stanowczo.

Nie pałam broń boże nienawiścią do żadnej z tych nacji a wręcz z wieloma ludźmi ,nazwijmy ich nie mundurowymi, mam lub miałem doskonałe wręcz przyjacielskie stosunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli "juice" potwierdza moją teorię o słowackich służbach:confused: :confused:

a nawet podczas II wojny światowej Hlinkowcy dali się nam polakom nieźle w skórę

Muszę tu coś zaznaczyć stanowczo.

Nie pałam broń boże nienawiścią do żadnej z tych nacji a wręcz z wieloma ludźmi ,nazwijmy ich nie mundurowymi, mam lub miałem doskonałe wręcz przyjacielskie stosunki.

Wiesz co Figo: Wpadło mi do głowy coś takiego: czy nie jest tak że Ty i jakikolwiek mumdurowiec koło Ciebie to mieszanka wybuchowa: bo na własne oczy widziałem akcję:Ty + policjant,Ty+ straż miejska(3 razy chyba)TY+ policjant czeski, Ty + straż graniczna słowacka, Ty + straż graniczna polska(conajmniej 2 razy) Ty i ja + ochrona galerii SFERA w Bielsku, i wreszcze Ty i ochroniaż w EKO-Wtórze. Zawsze się delikatnie mówiąc iskry sypały. Czy o czymś zapomniałem:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Miałem ostatnio okazję na własnej skórze przetestować jak działa układ z Schengen i oczywiście wszędzie działa pięknie, jednak nasi południowi sąsiedzi nie mogli sobie odpuścić, musieli coś utrudnić:

W Cieszynie np. wygląda to tak że poprostu jedzie się tak jak do tej pory z tym że nie zatrzymujrmy się do kontroli.

Natomiast na przejściu granicznym Austria/Czechy potocznie określanym jako przejście w Znojmie(a nie jest to prawdą) nasi przyjaciele Czesi puścili ruch na terminal gdze do tej pory odprawiały się TIRy, czyli aby pokonać granicę trzeba wywinąć coś w rodzaju esa/floresa, a co za tym idzie zdecydowanie ograniczyć prędkość, choć nic nie stoi na przeszkodzie aby ten ruch odbywał się tak jak do tej pory na wprost...... ale żaby czassssem se ktoś nie pojechał 10 km/h szybciej....... sk**....y:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast na przejściu granicznym Austria/Czechy potocznie określanym jako przejście w Znojmie(a nie jest to prawdą) nasi przyjaciele Czesi puścili ruch na terminal gdze do tej pory odprawiały się TIRy, czyli aby pokonać granicę trzeba wywinąć coś w rodzaju esa/floresa, a co za tym idzie zdecydowanie ograniczyć prędkość, choć nic nie stoi na przeszkodzie aby ten ruch odbywał się tak jak do tej pory na wprost...... ale żaby czassssem se ktoś nie pojechał 10 km/h szybciej....... sk**....y:mad:

Ale ruch odbywa się na bieżąco? Nie ma jakiś korków? Pytam bo za parę dni także sprawdzę jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...