Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

ODLO - test bielizny


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Od samego początku tego sezonu używam bielizny odlo: podkoszulka typu warm + bluza narciarska (z golfem) SCUOL. Znakomity komplet jednak ten zestaw jest zasadny przy temp. do -4 stopni.

Przy niższych temperaturach trzeba by zastosować podkoszulkę typu X Warm jednak niestety jeszcze nigdzie takowej w sprzedaży nie znalazłem, przypuszczam że importer nie wprowadził całej kolekcji na rynek....może od przyszłego sezonu:)

Kto nie nosi się z zamiarem zakupu tej bielizny to lojalnie ostrzegam aby w sklepie tylo od przymiarki nie brał bo jak to już założy na siebie to nie będzie miał ochoty ściągać:eek: i trzeba będzie madwyrężyć portfel:mad: , ale potem satysfakcja gwarantowana.

Gorąco polecam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem dzisiaj z dystrybutorem i skarżyłem się,że nie ma pełnej oferty w handlu detalicznym.

powiedział,że na początku sezonu był większy wybór

trzeba będzie zawitać do Buczkowic i pogrzebać w magazynach bo nie zanosi się żeby w Intersporcie szybko czyli przed wyjazdem w Alpy coś rzucili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie nosi się z zamiarem zakupu tej bielizny to lojalnie ostrzegam aby w sklepie tylo od przymiarki nie brał bo jak to już założy na siebie to nie będzie miał ochoty ściągać:eek: i trzeba będzie madwyrężyć portfel:mad: , ale potem satysfakcja gwarantowana.

Dzieki SB za ostrzezenie, bo juz mnie kusilo zeby przy najblizszej okazji w IS przymierzyc cos z ODLO.;)

A co mi tam, pojade i przymierze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli porównamy najwyższe modele to muszę stwierdzić, że ich właściwości są na takim samym poziomie.

Zarówno Odlo Quantum jak i X-Bionic mają kilka cech charakterystycznych dla siebie, ale śmiało można między nimi postawić znak równości.

Z drugiej strony wspomniane - cechy charakterystyczne - sprawiają, że dla jednego uzytkownika X-Bionic będzie lepsze, a dla drugiego Odlo.

PS

Proszę pamiętać, że porównuję najwyższe, najbardziej zaawansowane modele!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje "delikatne" ciałko coś ODLO nie pasuje.

leży OK. ale mam ciągłe uczucie chłodu a tego nie lubię

ja wiem,że trzeba się ruszać ale nie zawsze można

chwila postoju i mam na plecach uczucie podmuchu jak z reklamy Winter Fresh

jednak komuna wywarła na na mnie piętno i tylko bawełna przemysłowa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE KUPUJCIE BIELIZNY ODLO......w Polsce bo np:

podkoszulka warm w intersport w BB zapłaciłem 240 zł a taka sama w Austrii kosztuje 50e czyli to jest ok. 180 zł

kalesony warm u nas kosztyją 220 zł a w Intersport pod gondolą Reiteralm 45e czyli 165 zł !!

kalesony X warm u nas niedostępne wogule w austryjackim Intersport 55e

Co Wy na to:confused:

A efekt o którym pisał Figo jak na mój organizm jest pozytywny, porównał bym go do pierwszego momętu gdy weźmiemy do ust cukierka miętuska: czyli ten pierwszy momęt jest mniej przyjemny...... a po chwili wszystko wraca do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE KUPUJCIE BIELIZNY ODLO......w Polsce bo np:

podkoszulka warm w intersport w BB zapłaciłem 240 zł a taka sama w Austrii kosztuje 50e czyli to jest ok. 180 zł

kalesony warm u nas kosztyją 220 zł a w Intersport pod gondolą Reiteralm 45e czyli 165 zł !!

kalesony X warm u nas niedostępne wogule w austryjackim Intersport 55e

Co Wy na to:confused:

A efekt o którym pisał Figo jak na mój organizm jest pozytywny, porównał bym go do pierwszego momętu gdy weźmiemy do ust cukierka miętuska: czyli ten pierwszy momęt jest mniej przyjemny...... a po chwili wszystko wraca do normy

Interesujące. Jak pojadę do Austrii to sprawdzę z ciekawości, bo łatwo można pomylić modele, a wtedy różnice w cenie mogą być duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jura :)

Wczoraj jechałem sobie przez przypadek z Zawiercia do Wolboromia. Wycieczka krajoznawcza.

I NAGLE wypadł na mnie znak - CISOWA WYCIĄG NARCIARSKI :)

Oczywiście skręciłem i z nieukrywana radościa po 3 km zobaczyłem wyciąg.

Traska krótka, ale niczego sobie, całkiem szeroka z małym urozmaiceniem (osobiście trzeba zobaczyć). Naśnieżona, śniegu sporo. Orczyk troszkę nie za szybki ale jeździ. Oświetlenie jeszce nie było włączone ale wygladało baaardzo dobrze.Jedno "ale" - miejsca parkingowe praktycznie tylko przy drodze. Niestety nie wiem jakie ceny. Ogólnie z zewnątrz: CZWÓRKA Z PLUSEM

Wyjeżdżam na główną drogę znowu, obracam się na skrzyzowaniu i co widzę ?

KOLEJNY WYCIĄG !!!!! Niestety nie chodził, a wyglądał znów niczego sobie i troszkę stromiej od poprzedniego. Niestety nie naśnieżony. Po domku pod wyciągiem widać, że to dopiero początek. Oświetlenie, siatki. I znowu wszystko wyglada bardzo fajnie. Szkoda, że nie działał wyciąg.

Co chciałbym tylko powiedzieć, a szczególnie przekazać gulalom ze Ścirku i tym podobnych: chcieć znaczy móc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...