Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ukradli mi kije ....


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Opiszę Wam śmieszną historię jaka mnie spotkała w ... Schladming!

Dwa lata, a raczej sezony temu w trakcie Ski Testu znalazłem chwilę, aby wyskoczyć na górki sąsiadujące z Planai. Zjechałem do dolnej stacji gondoli w Haus i poszedłem do WC. Po chwili wróciłem, wsiadłem do gondoli i jazda do góry. Dojechałem na górnej stacji, wysiadam, zakładam narty, ruszam i ... coś mi kije nie pasują!? Jakoś źle leżą, krótkie ... patrzę, a ja mam w łapach stare powyginane kije! :eek:

Pierwsza myśl - ktoś mi podmienił, więc dopinam buty jadąc już w dół, pozycja jajo i jazda w dół. Jechałem chyba szybciej niż sam Herminator! Dojeżdżam do dolnej stacji, patrzę i własnym oczom nie wierzę. Moje kije stoją tak jak je postawiłem!!!:confused:

Jak zacząłem rechotać z siebie to wszyscy na mnie patrzyli jak na przygłupa! Wbiłem kije, które zabrałem komuś, zabrałem swoje i pojechałem do góry!

Do dzisiaj nie wiem jak to możliwe, że zabrałem nie swoje kije, totalnie różne pod każdym względem, jechałem z nimi w gondoli, i zorientowałem się dopiero jak chciałem się odepchnąć po zapięciu nart!!!

A żebyście widzieli mój przejazd i słyszeli co i komu zrobię ... i najlepsze, że cała trasę zjechałem jednym ciągiem na jajo, a kto tam był to wie, że jest co jechać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie, mnie ukradziono, a to też trochę przez moją lekkomyślność: Mojej córce przytrafił się "wypadek" i musiałem z nią pojechać z Reiteralm do pokoju w Schladming przebrać się i żeby nie targać ze sobą sprzetu pozostawiłem go przy górnej stacji gondoli na Reiteralmie w stojaku w którym nie było nic bo może jak by był pełny to by się tak w oczy nie rzucało. Nie było nas ok 40 minut i po powrocie stały zamiast moich LEKI jakieś takie mocmo sfatygowane patyki. No cuż zabrałem je i pojechałem na szczyt Riter tam śmignołem z tymi kijami 2 razy 5 przy orczyku.... i stwierdziłem nnnnniiieee będę z tym h* jeździł nnniiiieee będę: wyjechałem na szczyt Reiteralm i jak Jacek w jajko i heja w dół 3 czarną daej 3 czerwoną (FIS) i jedynką na dół do dolnej stacji gondoli i na dole już w butach do Intersportu i już byłem ponownie posiadaczem nowych kijów LEKI TriggerS, a wk...y swoją drogą:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo kijów to w zeszłym roku pojechałem ze znajomymi na słowację. Pośmigaliśmy chwilkę na nartkach i poszliśmy do knajpki zwilżyć usta ;) potem znowu na wyciąg i okazuje sie że jednemu z kolegów ktoś dźwignął kijek przez pomyłkę, bo został jakiś drugi nie od kompletu, i tak z 15cm dłuższy. Kumpel całe popołudnie śmigał bez kijków, a my wszyscy zastanawialiśmy się jak ktoś może jeździć z dwoma różnymi kijkami, różnej długości i się nie zorientować?

Nie uwierzycie jak się uśmialiśmy kiedy podczas ostatniego zjazdu tego dnia jeden z nas (nie ja :) ) się kapnoł że to on ma te dwa różne kije :P

Do dzisiaj się z tego śmiejemy, a co się kumpel przy tym nagadał......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...