Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co wspólnego...


witek52

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Romek dopiero co ktoś to dał na forum ;) a ten filmik od witka super pokazuje jak ile dokonał Body, chłopak z górskiej chatki potrafił sie dostać do USst i zawrócić w PŚ, najbardziej podobało mi sie zdanie "Trainers hate me becouse i race back" :D a za trening z walcem powinni mu jakąś nagrode dać! :)

zupełnie mi sie nie podoba jako jezdziec ale bez takich ludzi nie było by histori i jako człowiek (luzak) jest dla mnie wielki ! :)

P.S no i nie ma co przesadzać bo takich wielkich jak ON czy Herman było paru

P.S 2 np. Marcin mnie uprzedził z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tego miejsca:

http://www.youtube.com/watch?v=XW4Ja-XF9Ow&feature=related

Przed wczoraj miałem okazję pokonać Streifa kilka razy i dalej nie wiem jak Bode to zrobił. Na filmie nie widać, ale na dojeździe do tego wąskiego odcinka jest najbardziej strome miejsce na całej trasie jedyne 85% nachylenia!!! ... czyli prawie pion i lot ok 80m! Prędkość ok. 120 km/h potem kolejny skok, ściana 62% i trzeba skręcić o 90 stopni w prawo. Dalej nie wiem jak oni to robią!

O reszcie Streifa nie wspomnę! Przejechałem go kilka razy i za każdym razem szczęka mi mocniej opadała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nieprawdopodobnego :eek: ! Koleś jest nie do przebicia. To co wyprawia na stoku, w jakim specyficznym stylu jeździ no i ten program treningowy z walcem.:eek: Człowiek legenda, żywa legenda. Trzymam kciuki za dużą kule dla niego w tym sezonie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bode nie dotarł na ispo

Bobe miał być na stoisku Head na ispo. Nie dotarł. Jak nas poinformowano powodem były nowe narty jakie dostał tuz przed targami. Bode pojechał sobie potestować je przez startem w kombinacji i ... chyba dobrze zrobił!

Na targach byli Maier, Cuche i Buechel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobe miał być na stoisku Head na ispo. Nie dotarł. Jak nas poinformowano powodem były nowe narty jakie dostał tuz przed targami. Bode pojechał sobie potestować je przez startem w kombinacji i ... chyba dobrze zrobił!

Tak przedstawił swoje wrażenia z jazdy na nowych nartach:

" my new skis were fantastic in the turns, like skiing on a carpet," Miller said."

nowe narty były fantastyczne podczas skrętów, jechało się, jak po dywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajny film. Montaż pierwsza klasa, muza super. Po oglądnięciu takiego filmiku jeszcze bardziej kocham narciarstwo. Nie wiedziałem że można trenować w takich niesamowitych miejscach, coś wspaniałego.:rolleyes: No a same umiejętności bodego i darona - poezja ;).

Widać że Homar cały dzień spędził na wyszukiwaniu super filmików. :D Moje uznanie, filmy 1 klasa !

P.S. Idę oglądnąć jeszcze raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zamiast siedzieć godzinami nad ustalaniem ograniczeń długości szerokości itd. nart skupili by się na nowocześniejszych kaskach w których według mnie zapięcie powinno być zintegrowane ze skorupą a nie tylko przytwierdzone na jakieś śrubki. 140km/h to nie żarty i nic w tym dziwnego że centymetrowy paseczek poprostu pęka lub się rozrywa przy uderzeniu głową o lód. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...