Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ciekawostka - monitoring w Dolomitach


kony

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu wróciliśmy z Val Gardeny i kolega znalazł w internecie ciekawy bajer: http://utilizzo.dolomitisuperski.com/jsp/applet_/findTransit.jsp?ccode=en-US

Na tej stronie wpisuje się numer swojego skipass'u i mamy dostęp do całej historii korzystania z wyciągów z całym kompletem danych statystycznych o różnicy wysokości, przebytych odległościach itp. Do tego wykresy, mapki z animacją poruszania się po wyciągach... po prostu bajer :D

Moim zdaniem dane o przebytych odległościach po trasach są nieścisłe ale chyba trudno się dziwić bo ciężko czasami to określiś tylko na podstawie wiedzy o korzystaniu z wyciągów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bugajson z Twoim angielskim chyba ok,choc na podstawie zawrtych danych trudno o rzetelna weryfikacje. Ale dlaczego DWA POSTY w tak błahej sprawie w ciągu minuty walisz to nie rozumiem. Z racji,ze troche ogłady mam wyraże to subtelniej niz Ty w podobnej sytuacji do jednego z forumowiczów.

OPCJA EDYCJA JEST CI ZNANA WIĘC DLACZEGO DO KU..Y NĘDZY Z NIEJ NIE KORZYSTASZ SKORO INNYCH OPIERDALASZ ZA NIEKORZYSTANIE:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie zajebiste, fajnie by było jak byś zapodł jeszcze numerka twojego Skipasa a my szanowni jurorzy ocenimy czy masz ważny wyjazd czy nie:D

SB, a Ty co? Przecież w Schladming jest to samo!!! można sobie sprawdzić jak sie jeździło! A może spędzałeś czas w ... kawiarni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hucu wiem źle mi sie klikneło sorz SB ale ty normalnie jestes 3 ojro :D no fakt to pare piwek do domu przywiozłeś:D

Widzisz jednak musisz pojechać do Austrii na narty to przy okazji nauczysz się oszczędności od Austryjaków, bo u bałaganiaży Włochów to Ci nie grozi a 3*4=12 i po domu będzie się poniewierało i w końcu to wywalisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie 3 x 4

tylko 3 x 5 bo mój też się liczy:p

a to już jest 15 i to się robi gruba kasa:D

a swoją drogą to tępy człowiek oj tępy

w Marilewie teraz ślęczeliśmy nad mapką i z kalkulatorem w ręku ile to dziennie można wyśmigać kilosów

z tych obliczeń na piechotę wyszło,że ok. 50 to lekko

ciekawe czy na stronie SKI.IT jest taaaaakie cudo

chętnie bym to zweryfikował bo skipasy mi zostały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie zajebiste, fajnie by było jak byś zapodł jeszcze numerka twojego Skipasa a my szanowni jurorzy ocenimy czy masz ważny wyjazd czy nie:D

Mogę zapodać ale jak będę w domu bo do pracy go nie zabieram (chociaż chyba powinienem go mieć zawsze przy sercu :D )

Wydaje mi się jednak że długość tras jest zaniżona. Z tego raportu wynika, że przez 6 dni wyjeździłem poniżej 300km a jeżeli La Longia ma naprawdę 10,5 km tak jak piszą to w jeden dzień na bank zrobiliśmy ze znajomymi ok 120 km, więc niemożliwe aby w 6 dni zanotować tak słaby wynik.

(300 to myśmy mogli piw wypić a km to raczej więcej :cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest permanentna inwigilacja. Jeszcze kilkanaście lat i fikcja z filmu Raport Mniejszości stanie się faktem. To, że Świat ogólnie staje się nam coraz bliższy i mniejszy to dobrze. Ale jeszcze trochę to za przeproszeniem pójdziesz srać do kibla a służby specjalne będą o tym wiedziały od razu. Do tego właśnie zmierza nasza cywilizacja. Masz komórkę to dzisiaj bez problemu byle łoś może cię namierzyć gdzie się znajdujesz. Czy na prawdę to jest wolność?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest permanentna inwigilacja. Jeszcze kilkanaście lat i fikcja z filmu Raport Mniejszości stanie się faktem. To, że Świat ogólnie staje się nam coraz bliższy i mniejszy to dobrze. Ale jeszcze trochę to za przeproszeniem pójdziesz srać do kibla a służby specjalne będą o tym wiedziały od razu. Do tego właśnie zmierza nasza cywilizacja. Masz komórkę to dzisiaj bez problemu byle łoś może cię namierzyć gdzie się znajdujesz. Czy na prawdę to jest wolność?

Pozdrawiam

Jezeli namierzaja cię w Alpach to mimo wszystko jest to wolność.Natomiast gdy dzwonisz do kumpla,który wytrych pasuje do drzwi do banku to jest czyste sku.......two:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu kolego: w środę wieczorkiem była mocna zakrapiana impreza??: dlaczego w czwartek dopiero po 10 zameldowałeś się na stoku??

Mam alibi na tą okoliczność. Była nieudana próba transferu do Alta Badia, szczegóły tutaj: http://www.skionline.pl/forum/showpost.php?p=36608&postcount=6

Mocno zakrapiane imprezy nie są dla mnie argumentem żeby zbyt późno meldować się na stoku. Może łeb urywać ale narty rzecz święta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wróciliśmy z Val Gardeny i kolega znalazł w internecie ciekawy bajer: http://utilizzo.dolomitisuperski.com/jsp/applet_/findTransit.jsp?ccode=en-US

Na tej stronie wpisuje się numer swojego skipass'u i mamy dostęp do całej historii korzystania z wyciągów z całym kompletem danych statystycznych o różnicy wysokości, przebytych odległościach itp. Do tego wykresy, mapki z animacją poruszania się po wyciągach... po prostu bajer :D

Moim zdaniem dane o przebytych odległościach po trasach są nieścisłe ale chyba trudno się dziwić bo ciężko czasami to określiś tylko na podstawie wiedzy o korzystaniu z wyciągów.

A jak tam ze śniegiem w tych rejonach bo miałem tam jechać ale ekipa która była tam od 11.01 musiała jeździć 80km od swojego hotelu żeby śniegu szukać bo taka kicha. :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...