Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wróciłem ze Szczyrku


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałem się do Szczyrku ... nie, nie na narty. Pojechałem zobaczyć jakie warunki panują jeszcze w "zimowej stolicy" Beskidów.

Jeżeli ktoś planuje jutro wyprawę na narty to przyzwoite warunki znajdzie na Skrzycznem (FIS), Golgocie, Julianach i Salmopolu.

Reszta popłynęła.

p2231394.jpg

Zobaczcie sami: http://www.skionline.pl/galerie/index.php?ids=&co=galerie&g_rodzaj=&g_co=galeria&g_id=457&g_numer_zdj=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam prawda jest taka ze szczyrk a dokladnie cos na skrzycznym to najgorszy osroked narciarski w Polsce wiem bo duzo jezdze na nartach w Polsce i zagranica i gorszego osrodnka niz w szczyrku nie widzialem wyciagi, orczyki, trsy przygotowanie, personel pracujacy w tym osrodku jest taki jak w latach 70!!!!!!! nikomu nie polecam tego miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prawda jest taka ze szczyrk a dokladnie cos na skrzycznym to najgorszy osroked narciarski w Polsce wiem bo duzo jezdze na nartach w Polsce i zagranica i gorszego osrodnka niz w szczyrku nie widzialem wyciagi, orczyki, trsy przygotowanie, personel pracujacy w tym osrodku jest taki jak w latach 70!!!!!!! nikomu nie polecam tego miejsca

toś wyskoczyl stary, moze jakieś info o sobie 1 post i taka akcja....

ameryki nie odkryłes:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem troche mnie poniosło przepraszam ze tak od razu pojechalem;) ale troche sie wkurzylem na szczyrk bo sobie tam ostatnio narte rozwalilem:( a co moge o sobie napisac nazywam sie Łukasz mam 22 lata i na nartach jezdze bardzo dlugo i duzo:)

przecież możesz uzupełnić dane w swoim profilu:)

ale ja nie o tym

tylko o Szczyrku i wcale się nie dziwię takiej reakcji

czystą prawdę napisałeś choć zastanawiam się skąd wiesz jak wyglądali pracownicy COS w 70-tych latach

bylśmy dzisiaj z Witusiem w Szczyrku

z tym,że my wiedzieliśmy na co się decydujemy

Golgota super urobiona równa jak stół i dość twarda,Julian troszkę gorszy ale OK,ludzi mało,bez kolejek albo 2 minutki max

tylko ta obsługa z lat 70-tych,bezmyślne,tępe,leniwe pały.

w miejscu gdzie stoją dwaj narciarze oczekujący na orczyk, tam robotnik dłubie łopatą i wybiera resztkę śniegu żeby podrzucić pod nogi podającemu orczyki bo tamten ma nie równo

zamiast przynieść z miejsca gdzie nie jest potrzebny,a było skąd

no i ten parking 7zł i to piwo w plastiku 6zł..........zgroza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...