Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer WC SC


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki,

nie wiem czy sobie poradzę z tą nartą, ale możliwe, że będę miał okazję zakupić parę tych desek z tego roku lub przyszłoroczna kolekcja po bardzo fajnej cenie.

I teraz pytanko.

Czy ten flowflex to naprawdę fajna sprawa i warto dla tego kupić WC?

Czy sobie odpuścić i spokojnie kupić Race SC?

Niektórzy z Was mieli tą nikłą przyjemność spojrzeć czymże się prezentuje na stoku i takowych proszę jeszcze bardziej o opinię.

Dodam tylko, że w tzw. międzyczasie poluje na stare dobre A10.11 :)

150cm, chyba 9m promień = 140 ojro za prawie nówkę (mało używana, jeszcze bez serwisu, stan prawie idealny) - dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Jak masz kupować topową slalomkę innej firmy, to wybierz już Fischera.

Co do tego, czy sobie poradzisz - to nie mnie oceniać, ty to musisz czuć :D

Ale bym brał - jak w dobrej cenie to tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki przykro mi to powiedzieć: mam pięć par na przyszły sezon - każda już sprzedana. Obiecuje, że jeśli coś jeszcze do mnie trafi to napiszę Wam PieMa.

Ponieważ pytanie o ceny padło na forum, więc aby nie robić bezsensownego PM do wszystkich, odpowiem: 1600 w tym momencie (z wiązaniem Z13 czy coś takiego). I o dziwo nie mają dziur na przodach :D

Zastanawiam się tylko czy jest sens. Nie widać aby narta przyszłoroczna różniła się od tegorocznej. Może Bobic by się wypowiedział w tym temacie ?

Bobic i jeszcze jedno pytanie:

Czy możesz opisowo porównać WC SC, Race SC i ostatniego Radarca ?

Niestety nikt z Was nie pomógł mi w wyborze do tej pory :)

Ogólny problem: męczyć się na WC czy kupić Rejsa ?

A 10.11 to taki mój konik - kiedyś probowałem i było super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D 1600 na allegro za 1500 sa z tego sezonu xD a najlepsze że znajac ebaya to na poczatku sezonu cena modelu wtedy juz na ten sezon bedzie wyższa niż teraz kiedy ta narta jest na przyszły sezon :D dlatego trzeba polować teraz na allegro sa 2 pary na przyszły sezon za 1849 ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Przyszloroczne WC SC maja inny tlumik drgan. Maja elastomer pomiedzy krawedzia wlozony - ot taki pasek gumy, czy czegos podobnego.

Co sie tyczy ceny, to uwazam, ze jest bardzo dobra :)

Dziury maja tylko slalomki z wykonczeniem Tunning. Te z wykonczeniem Serwis dziur nie maja, no i sa ok. 400zl tansze.

Co sie tyczy Radarca, WC SC i Rejsa, to nie chce mi sie pisac :D

A serio to co chcialbys wiedziec ?

kazda narta jest inna. Radarc ma stara budowe, stara plyte, jest niesymetryczyny z tego co pamietam.

Rejs jak to rejs, a WC SC jak to WC SC :D

Aaaaa, kup sobie WC SC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz WC. Tym bardziej, jak polujesz na te 10.11. Tak będziesz miał funcarvera i slalomkę - jak kupisz race'a, będziesz miał funcarvera i "ekwiwalent" funcarvera :)

Na WC wcale nie trzeba się męczyć. A na lodzie czy betonie to się nawet mniej namęczysz, niż na race...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...