Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Amatorskie Narciarstwo Polskie - jeżdżę bo lubię!


Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:rolleyes: Panie się jeszcze nie wypowiedziały...

Ja zrywu nie mam na 8 marca bo mam 85 urodziny Dziadziusia :) Co do reszty rozważań to powiem tak: jak ustalicie coś konkretnego, tzn jaka składka, jakie zasady, co kupujemy i jaki plan na następny sezon (bo w tym to chyba już nic nie wypali) to się dostosuję a może nawet Brata namowię, choć On jest mniejszym entuzjastą ode mnie. Pomysł jest świetny zwłaszcza że jest wiele rzeczy które chciałabym spróbować na nartach a nie miałam okazji.

I to co powiedział(napisał) SB - wcześniejszy plan duuuużo ułatwia szczególnie osobom pracującym - ja muszę w styczniu zaplanować każdy dzień urlopu na calutki rok (głupota, ale tak mam). Więc jak będę chciała wyjechać na weekend i zarwać piątek i poniedziałek to muszę wiedzieć wcześniej żeby jakoś przekombinować w pracy. Poza tym lubię mieć cos zaplanowane żeby wiedzieć kiedy Brata molestować żeby mnie zawiózł w góry :)

Podsumowując: pomysł super ale plan jest niezbędny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.to nie trzeba ryczec na forum jeśli sie nie przyjeżdza np.450km 350km i ileś tam itak to będzie z tymi zrywami narodowymi naszymi:D

bez obrazy panowie i panie:D

pozdro Barti

Sluchaj no Ty "zrywie narodowy" ;) 8 w Bialce na 99% mnie nie bedzie, ale jezeli wstepnie cos klepniecie to "tylko" dajcie info i "regulamin skladkowo-zadaniowy" do zrealizowania.

Bedzie tam jeszcze po czym jezdzic w przyszla sobote :confused:

Moze jak nie to spotkanie organizacyjne zrobic na Slasku, byloby mi 2 razy latwiej dojechac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na soszowie organizacja zawodów podstawowa kosztuje 1800pln i dwa przejazdy

/QUOTE]

Hmmm sporo.

Gdyby nas się zebrało 36 osób to koszty całkiem całkiem :)

Tak się zastanawiam, jeśli Barti ma tyczki, to może znalazłby się ktoś kto mógłby załatwić przyrządy do pomiaru czasu ?

I wtedy niedaleko do zawodów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Mam kilka ekip, ktore maja pomiary czasu. Na pewno jedna z nich da rade :)

A może zrobić jakieś zakończenie sezonu, tak jak robił zawsze Carvingsport na Pilsku.

Miejscówa fajna, nocleg, zawody, biba.

A na pewno jak kilka osób pojedzie z Wawy czy innych miast to i koszta transportu będą niższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Bończa się zajmuje pomiarem czasu

nawet się oferował,że to w Jego gestii

Czyli co - wyszloby ze jest szansa na tyczki i pomiar - zostal stok i snieg (oby nie najwiekszy problem).

Proponuje jak to wypali ufundowac dla Bonczy i Bartiego "talon" noclegowo - konsumpcyjny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn Bończa mogłbyś sie pochwalić

Nie lubię..., ale np. zawody w Kluszkowcach, czy ostatnio gdzieś koło Rzeszowa (w których pewnie jechałeś) i "nasza" Harenda (skionline.pl) były robione za pomocą elektronicznego pomiaru czasu firmy .... , którą reprezentuje w Polsce.

Tak więc pomiar czasu posiadam i do naszych celów będzie mógł być używany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn Rafale a ty byłeś na tych zawodach koło rzeszowa :eek: :eek: czy tylko wiesz ze maja twoj pomiar czasu bo w Kluskach wiem że byłeś jednak ja nic o tym nie wiedziałem wiec sie nie spotkaliśmy ;( nie wiem sporo tego było a ostatnie jakie były to puchar magury, MP Lekarzy - bystre, i SL ligowy w strzyżowie ? nie wiem o ktore ci chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie poszukiwań trafiłem na Allegro na urządzenie do pomiaru czasu. Cena i duża i nie, zależy jak podejść do tematu. Gdyby ten kształtujący się na tym forum projekt ANP sformalizować w Stowarzyszenie (Fundację itp) i do działań statutowych zapisać organizację imprez nie koniecznie dla członków Stowarzyszenia, to i inwestycja by się szybko zwróciła, a i Stowarzyszenie mogło by zarobić kasę na własne inne statutowe wydatki, np takie jak dofinansowanie wyjazdów członków na obozy szkoleniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię..., ale np. zawody w Kluszkowcach, czy ostatnio gdzieś koło Rzeszowa (w których pewnie jechałeś) i "nasza" Harenda (skionline.pl) były robione za pomocą elektronicznego pomiaru czasu firmy .... , którą reprezentuje w Polsce.

Tak więc pomiar czasu posiadam i do naszych celów będzie mógł być używany.

czy ta firma nazywa sie moze "malutkabramka" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł fajny

wszyscy są za , ale tylko ci , którzy wypowiadają się w tym wątku.

Zarejestrowanych forumowiczów jest jednak znacznie więcej , więc proponowałbym zrobić ankietę ( np . czy jesteś za powołaniem takiego stowarzyszenia , czy brałbyś czynny udział w jego pracach , czy płaciłbyś składki/jakiej wysokości itp. itd )

Ps

a o co to sie bedzie działo 8 marca w Białce ??? bo chyba gdzieś czegoś nie doczytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... malo kumam z tego watku, jakis gigant, nasze zawody, spotkanie, curving cup, zrobilo sie troche balaganu - moze ustalmy np ze spotkanie jest w sobote wieczorem - w jakims konkretnym miejcu i koniec, ja bede w tym czasie w Zakopanem, moge podjechac. Jezli chodzi o zawody to proponuje zrobic slalom :D

A z drugiej strony to mysle ze zeby z tego cos wyszlo, to JC musialby zalozyc klub, i ustalic reguly ...

Inna propozycja to taka zeby zalozyc inny watek i wpisac w nim tylko jakie kto ma oczekiwania, bo moze okazac sie ze sa bardzo rozbiezne i wtedy nigdy sie nie dogadamy, zeby robic cos wspolnie to trzeba miec wspolny cel. Moim celem jest trening na tyczkach, bo zawodow jest wystarczajaco duzo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic
Jezli chodzi o zawody to proponuje zrobic slalom

No to pojechałeś z tym slalomem - nie zrobisz slalomu, bo nie weźmiesz na siebie odpowiedzialności, jak ktoś sobie obije łeb od sprężynującej tyczki lub golenie, bo nie będzie miał nagolenników.

Tylko gigant jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...