Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Inteligencja Snowbordowa


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Z życia wzięte, na własne uszy i oczy w Białce kiedyś widziałem:

Siedzi 2 Snowbordzistuw(bo co by mieli robić) pod górną stacją kolei 6 os i gadają jeden do drugiego: Ty zobacz jak to jest że te krzesła tak zapierdala..ą a do wysiadania jadą wolno, no ale zobacz jadą wolno tylko te co z nich się zsiada a pozostałe dalej zapierda..ą.....hmmm ciekawe:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj myślę że tak nie można generalizować

bo wśród narciarzy też trafiają się takie "gwiazdy", że szok...

To prawda że sie zdarzają ale to tylko Ci co w następnym sezonie przerzucą się na snowboard albo pożyczyli na chwile narty :D

Dlaczego oni zawsze muszą siedzieć i to na środku i jeden obok drugiego w lini w poprzek stoku :mad: :mad: Niech siedzą w knajpach jak kapelusze a nie udają że jeżdżą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, to ja sobie parę lat temu w Zwardoniu z koleżanką zjeżdżałam i na stoku była mała hopka, którą atakowałam 3 razy,niestety za każdym razem gleba :D Za trzecim razem udało mi się namówić lękliwą kumpelę, żeby za mną też skoczyła...no i po chwili obie leżałyśmy pod hopką,nieco z boku trasy, narty porozrzucane we wszystkich kierunkach świata, a my mamy radochę i nie możemy się podnieść ze śmiechu;). No i akurat w tym momencie musiała skoczyć jakaś snowboardzistka, chociaż mogła poczekać aż się zbierzemy i do nas z pyskiem: "Ej sorry, możecie nie siedzieć na stoku, bo MY tu chcemy skakać??" :mad: Odparłam jej na złość, że będziemy siedzieć jak długo nam się podoba i poszła ;) Pff, jakby byli jakimiś uprzywilejowanymi snobami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przypietymi nartami bardzo ciężko sie siedzi :D nogi tak trochę nienaturalnie ułożone;) , a jak się odepnie to już są dużo lepsze miejsca żeby posiedzieć niż środek stoku :D

co do debaty na temat krzesełek to ciezko mi sie wypowiedziec bo nie słyszałem komantarzy ze one zapie.....,ale nawiazujac do snowbordzistow siedzacych na stoku to powiem , ze to chyba element ich kultury,ze siedzac poikazuja swoj luz i wogole ze sa THE BEST i ze zaraz jak zjada to narciarza i wszystkim kopary spadna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek
...ale narciarze przynajmniej nie siedzą na stokach:D

He, he jak napisano powyżej ciężko na nartach usiąśc:) a wśród narciarzy istnieje też rozpowszechniona kategoria "staczy" wyczekujących z reguły długotrwale i do tego w najcenniejszych miejscach na stoku czyli ich poboczach (najlepszy śnieg) lub "ściankach".

Co do parapeciarzy to już przywykłem że idą środkiem stoku, czy "wypoczywają";) z reguły za jakąś chopką (więc uważam) ale zawsze mnie irytuje i chyba nie przestanie (o ile zmienią obyczaje) że na górnych stacjach wyciągów (obojętne czy orczyka czy krzesła) niemal zawsze zapinają swe dechy:eek: utrudniając wysiadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestańcie już mnie cytować bo sie rumienię:o:D

:rolleyes: Na nartkach się da siedziec - nie wiem dlaczego uważacie że jest to niewygodne...

Peszkod - jedziesz po bandzie:p

A co do staczy to ja zwykle robię śmig tuż obok - czsem brakuje mi dobrych manier ale trzeba wykorzenić to u nich a innego sposobu nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek
przestańcie już mnie cytować bo sie rumienię:o:D

Droga :) , Kasiu to zaszczyt że w tej materii tak często jesteś cytowana.

Znaczy, "nasze" forumowe "guru" się objawiło.

P.S. To jest dopiero jazda po bandzie:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do parapeciarzy to już przywykłem że idą środkiem stoku, czy "wypoczywają";) z reguły za jakąś chopką (więc uważam) ale zawsze mnie irytuje i chyba nie przestanie

Mnie to wogóle nie irytuje...........

Mnie to..............,

ale tutaj nie mogę napisać co mnie to... ,więc czerwone kropki niech zastąpią ostre słowa.Ostre jak najostrzejsza węgierska papryczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Trzeba było po łapkach przejechać i od razu by się ze stoku zmyli (w karetkach :D ) Jak trochę podciągniesz technikę polecam mocne wyhamowania przed takimi siedzącymi delikwentami. Mała chmurka śniegu perfidnie wpadająca za kołnierz i wszystkie możliwe miejsca nie zaszkodzi :D Ja przynajmniej to praktykuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do staczy to ja zwykle robię śmig tuż obok - czsem brakuje mi dobrych manier ale trzeba wykorzenić to u nich a innego sposobu nie znam.

Moglem zacytowac Ambra ale nie chcialem abys pomyslala ze juz nie chcemy Cie cytowac :D

Mi zazwyczaj brakuje dobrych manier w takich przypadkach. Jak mi biwakuje gowniarzeria na srodku stoku (gowniarzeria odnosi sie do zachowania a nie wieku) i doslownie sobie piknikuje na najlepszym kawalku do jazdy (choc wokolo w cholere wolnych poboczy) to smigam w skrecie bardzo bliskim i kontrolowanym (mam nadzieje ;) ) tak 60-70 km/h drac zawczasu ryja na pol stoku ze tu nie parking.

Nie kojarze aby przy kolejnym zjezdzie ktos sie decydowal zostac jeszcze w tym miejscu.

Moze nie ma sie czym chwalic ale tak mam :o

A jak takie dziewczyny jak Loviisa z kumpela pogubia sprzet to zawsze zbieram, przywoze i jeszcze probuje zakladac na nogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże na desce, zaglądałem tu czasami bo dawniej smigałem na nartach pamietam to forum jeszcze w starej formie jednak po przeczytaniu tego wątku stwierdziłem że sie zarejstruje, bo może uda wam sie wytłumaczyć że 1 nie wszyscy jak wy to piszecie parapeciarze to idioci a napewno większość pisze bez takich błędów ortograficznych jak co poniektórzy tutaj, a 2 to to że wy widzicie tylko tych co siedzą na środku i każdy jeden snowboardzista to wróg i intruz no i napewno siedzi za garbem bądz hopą a narciarze nie stają grupami na środku stoku a nie jeżdża na pałke na dół nie kontrolując niczego ?? jesli chcesz naprawiać świat zacznij od siebie chciałoby sie powiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...