Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Przez Bratysławę.


hupon

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem w sobotę z Val di Sole (kamping w Pejo), pogoda dopisała, jak zwykle najeździłem się za wszystkie czasy, zwłaszcza w Ponte di Legno (zero ludzi).Ale ja o drodze przez Słowację: start 29 marca godz. 5:00, Bielsko Biała ul.Żywiecka/Poniatowskiego, 9:00 Austria A1 wlot drogi nr 19 w St.Christophen, podaję to miejsce bo tu dojeżdża się wariantem czeskim ("ćwiczona" 4x), 17:00 kamping w Pejo. Od Bratysławy bardzo dobry dojazd do A1:A6,A4,S1,A21. Czasowo droga nie odbiega od wariantu czeskiego (12 godz.), jest dłuższa o ok.30 km, niestety dużym minusem jest odcinek drogi (tragedia) od Lalik (za nowym wiaduktem) do Cadcy i brak odcinka (ok.25 km) autostrady za Żyliną. Plusem - mały ruch - momentami 170 km/h (malo tirów i autobusów) na D1 (Słowacja), bardzo dobre oznakowanie dróg od Bratysławy przez obwodnicę południową Wiednia do A1. Zaznaczam, że nie wjeżdża się do Wiednia dzięki S1. Zauważcie, że nie piszę, że któryś z wariantów jest lepszy, czy gorszy, jest po prostu inny, pzdr, hupon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba tak na pierwszy rzut oka porownywalnie czasowo z wariantem "czeskim". Jednak w sobote z roznica 5 minut ruszalismy ze znajomymi z Dolomitow i obydwa samochody ruszyly w strone brennero (nie jechalismy razem). W okolicach St Poelten byli w momencie gdy my bylismy kolo Linzu. Pojechali przez slowacje i w W-wie byli 0,5 - 1h po nas. Moze to zbieg okolicznosci, ale przez Slowacje chyba jednak troche dluzej sie jedzie. Ja sie ciesze, ze jest jakas alternatywna droga. Najbardziej mnie cieszy jednak to, ze lada sezon bedzie gotowa autobana z mikulova do wiednia i to bedzie naprawde ciekawa alternatywa dla trasy cieszyn-brno-znojmo-hollabrun-19tka-st christophen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie cieszy jednak to, ze lada sezon bedzie gotowa autobana z mikulova do wiednia i to bedzie naprawde ciekawa alternatywa dla trasy cieszyn-brno-znojmo-hollabrun-19tka-st christophen.

Nie tak szybko, całość w 2013 r.

http://www.asfinag.at/index.php?module=Pagesetter&func=viewpub&tid=287&pid=8&idtopic=29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem w sobotę z Val di Sole (kamping w Pejo), pogoda dopisała, jak zwykle najeździłem się za wszystkie czasy, zwłaszcza w Ponte di Legno (zero ludzi).Ale ja o drodze przez Słowację: start 29 marca godz. 5:00, Bielsko Biała ul.Żywiecka/Poniatowskiego, 9:00 Austria A1 wlot drogi nr 19 w St.Christophen, podaję to miejsce bo tu dojeżdża się wariantem czeskim ("ćwiczona" 4x), 17:00 kamping w Pejo. Od Bratysławy bardzo dobry dojazd do A1:A6,A4,S1,A21. Czasowo droga nie odbiega od wariantu czeskiego (12 godz.), jest dłuższa o ok.30 km, niestety dużym minusem jest odcinek drogi (tragedia) od Lalik (za nowym wiaduktem) do Cadcy i brak odcinka (ok.25 km) autostrady za Żyliną. Plusem - mały ruch - momentami 170 km/h (malo tirów i autobusów) na D1 (Słowacja), bardzo dobre oznakowanie dróg od Bratysławy przez obwodnicę południową Wiednia do A1. Zaznaczam, że nie wjeżdża się do Wiednia dzięki S1. Zauważcie, że nie piszę, że któryś z wariantów jest lepszy, czy gorszy, jest po prostu inny, pzdr, hupon.

Bez problemu wariantem czeskim docieram do Marilevy 1400 z Bielska w 10 godzin, a tą drogą w kierunku Bratysławy jest mi dane z powodów zawodowych czasami podróżować i powiem że to masakra dopiero z 30 km przed Trencinem zaczyna sie jazda a tak droga w budowie tir za tirem i nawet wyprzedzanie tego nie ma sensu za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu wariantem czeskim docieram do Marilevy 1400 z Bielska w 10 godzin, a tą drogą w kierunku Bratysławy jest mi dane z powodów zawodowych czasami podróżować i powiem że to masakra dopiero z 30 km przed Trencinem zaczyna sie jazda a tak droga w budowie tir za tirem i nawet wyprzedzanie tego nie ma sensu za bardzo

Sławek a dostajesz pocztówki zdjęciowe od Czechów i Austriaków ?

Po przejeździe do Kaprun czekam na korespondencję od południowych przyjaciół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek a dostajesz pocztówki zdjęciowe od Czechów i Austriaków ?

Po przejeździe do Kaprun czekam na korespondencję od południowych przyjaciół.

Nic jeszcze nigdy nie dostałem, te urządzenia robią zdjęcia samochodom a jak coś leci 20 cm. nad asfaltem to już nie jest traktowane jako samochód:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...