Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Droga przez Krems - skrót


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pojechałem dla odmiany przez Krems (zawsze jeżdżę na St.Christophen) i tu miła niespodzianka. Austriacy budują nową przeprawę przez Dunaj na końcu autostrady przed Krems!

Pozwoli to na skrócenie drogi, ominięcie skrzyżowań w Krems i zaoszczędzi czas! Po zakończeniu inwestycji od Stockerau będziemy jechać autostradą do St. Polten i dalej w Alpy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojechałem dla odmiany przez Krems (zawsze jeżdżę na St.Christophen) i tu miła niespodzianka. Austriacy budują nową przeprawę przez Dunaj na końcu autostrady przed Krems!

Pozwoli to na skrócenie drogi, ominięcie skrzyżowań w Krems i zaoszczędzi czas! Po zakończeniu inwestycji od Stockerau będziemy jechać autostradą do St. Polten i dalej w Alpy!

my właśnie tamtędy ostanimi czasy jeździmy,a czasem dla rozrywki z Krems jeszcze dalej wzdłuż Dunaju do Melk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest jest, ale słono płatna:mad: Czasem tam jeżdżę żeby jakieś rekordy bić np. porschakiem 250<

P.S. Nie porównujcie mnie do Zientarskiego :D

Sie powodzi młodzieży znaczy, a Porszakinem 250 to chyba żaden wyczyn:confused: jak byś napisał że Punciakiem 150 to bym Ci odpisał że szacunek:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie powodzi młodzieży znaczy, a Porszakinem 250 to chyba żaden wyczyn:confused: jak byś napisał że Punciakiem 150 to bym Ci odpisał że szacunek

No może rzeczywiście wyczyn to nie jest bo strzała zatrzymuje się ok. 290 a mercami z blokadami na 250 też się dochodzi do maxa ale wyciśnięcie ze Smarta ponad licznik i jeszcze trochę cisnął :D (który jest do 130)nie oto chodzi ;) Autostrada fajna lecz trochę za droga. Współczuje tym co obracają nią 2 razy dziennie do pracy. Tak w ogóle na marginesie w {Polsce są najdroższe autobany w ue :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak trzymać, a nie 25 km autostrady w ciągu jednego roku, jak u nas w Polsze.

Eee tam Austryjacy nie takie błyskawice. Ten kawałek o którym pisze Jacek to S33, ma 6,3 km. a będą go budowali przez 3 lata.:D

http://www.asfinag.at/index.php?module=Pagesetter&func=viewpub&tid=287&pid=54&idtopic=29

Jeszcze jedno drogi S5 od Stockerau do Krems, oraz S33 z Krems do Sank Polten, nie są autostradami tylko drogami ekspresowymi ( szybkiego ruchu-schnellstrase). Warto o tym pamiętać, bo mimo, że komfort jazdy podobny to dopuszczalna szybkość maksymalna mniejsza do 110 km./h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno drogi S5 od Stockerau do Krems, oraz S33 z Krems do Sank Polten, nie są autostradami tylko drogami ekspresowymi ( szybkiego ruchu-schnellstrase). Warto o tym pamiętać, bo mimo, że komfort jazdy podobny to dopuszczalna szybkość maksymalna mniejsza do 110 km./h.

No i tu się mylisz, bo na całej drodze od Stockerau do Krems jest ograniczenie do 130!

Po drugie w Austrii nigdzie nie ma prędkości 110 km/h. Jest 100 km/h po za terenem zabudowanym i 130 na autostradach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 110 masz rację, spisałem to z http://www.autostrady.pl/pl/austria.htm

widać, że nie wszystkie portale są rzetelne.

Żeby mieć dokładną informację zadzwoniłem do Austria info tam pani powiedziała mi ( po konsultacji z OAMTC) drogi "S" są drogami krajowymi i obowiązuje na nich szybkość dopuszczalna 100 km/h., ale jest możliwość zmiana prędkości na niższą lub wyższą, co powinno być oznakowane ( czyli tak jak piszesz 130km/h)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...