Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Drogim mandatą mówimy stanowcze NIE!


SB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Taaak, jeżdża tacy 160 km/h, a potem jestem świadkiem takich wypadków.

Wczoraj wieczorem na Górczewskiej, jak wracałem to się zdarzyło, jakieś 10 sek przede mną, bo straż miejska właśnie cofała do wypadku.

Najlepsze, że szedł pieszy chodnikiem, patrzy a na niego auto jedzie, ścina latarnię, wyrywa ją z korzeniami i jechał z nią chyba ze 100m, gość przeskoczył na drugą stronę barierki, ale i tak dostał w łeb jakąś częścią, że troszku krew się polała. Na szczęście obyło się bez poważnych obrażeń.

Widzę, że ktoś porobił fotki.

http://www.tvn24.pl/10940,2121252,0,0,1,0,galeria.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niy jo żech je dupiaty to mie by wkleili mandat i bych go wzion ale Sławek nie ... Spryciula:D

Marcin napisoł byk Ci żeś je gupi bo młody, ale wim żeś je taki som stary jak jo ale czymu taki rozrzutny.... juz wim bo ty je górnik i mosz pinindzy w sroc:D

Obocz sia jak sia jeżdzi: (tam kasik w 33 sykundzie hań znok stoi):D

s3Kxp2RJV4g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frela, ja jeżdżę przepisowo. a Sławuś hhmm , no cóż

No niy jo żech je dupiaty to mie by wkleili mandat i bych go wzion ale Sławek nie ... Spryciula:D

No to co, za co ten mandat dostałeś jak jeździsz przepisowo, bo ja jeżdżę przepisowo, a że raz się mi za 19 lat jak jeżdżę przytrafiło to się najlepszym zdarza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo chcioż nie płaca bo moja 126p to znaczy 24konie i jeden wół za kierownicą 60km/h to juz wiatr w spodniach (bo podłogi nie ma)chodzi jak rakieta po całej drodze ramiona bola z kontrowania kierownicą(osiewanie tak zwane)

i takich problemów nie mom tylko raz sie czajili na 40 a jo mioł 45 palcem mi pogrozili:D (widzieli że sie koncentruję z prędkością):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos ciezko sie jezdzi u Nas przepisowo:D...ja tam lamie przepisy ale z "glowa" heheh jesli tak to mozna nazwa:D...raz nawet zeby unikac korków lecialem jedno-kierunkowa na wstecznym pod prad hehehhehe...ale to raz mi sie zdazylo... no i raz po chodniku:D

gwarantuję Ci duchu

z tak mizerną listą swoich wyczynów nie masz co startować :P

"nasze" pomysły (wiesz czyje)wpadają do naszych makówek jak wiatr przez otwarte okno i to w najmniej spodziewanych momentach

ale opisywanie tychże wyczynów zajęłoby zbyt dużo czasu i miejsca

a przy tym trzeba mieć duuuuuuuuuuużą wyobraźnię żeby nasze wyczyny traktować z humorem

napiszę tylko,że w miniony poniedziałek Figo-busem dawaliśmy szoła po Cieszynie

śmialiśmy się do rozpuku

zaznaczam było to bezpieczne dla wszystkich(widzów i nas,show-manów)

ale śmieszne tylko dla nas

jak dzień wcześniej tę samą trasę przejechałem z moją żonką to się popłakała i powiedziała,że kiedyś mi umrze na moich rękach w tym aucie

powtarzam jednak; było całkowicie bezpiecznie

SB we wspomniany poniedziałek strasznie żałował,że nie mamy aparatu i nie możemy nakręcić dla potrzeb wiadomych filmiku

Aha i było to poza droga publiczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarantuję Ci duchu

z tak mizerną listą swoich wyczynów nie masz co startować :P

"nasze" pomysły (wiesz czyje)wpadają do naszych makówek jak wiatr przez otwarte okno i to w najmniej spodziewanych momentach.....

Znalazłem na youtube film z udziałem identycznego samochodu jak Figo bus nawet kolor sie zgadza, ale załoga już nie, dodam tylko że jak ci panowie jeżdżąc w tej zupie i po lesie myślą że są zajebiści to są w błędzie :D

KvEwNMAZU2g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figo i SB jak chcecie odjechane auto to do mnie. Gino nasz pracownik na WSK 175 jechał po piwo w biołym budowlanym kasku , Pani w sklepie trzymała sie za... i tak brechtała że zasłabła!!!

Za co:confused: ta pani się trzymała i jak u niej ze zwieraczami?

A co do poprzedniego postu i filmiku w nim to:

Ci panowie chyba ręczny mają zaciągnięty.

Dlaczego to auto takie czyste?

W lutym chyba,jak robiliśmy rekonesans po Białce,Jurgowie i Czarnej Górze to mój Figo-car miał kolor taki sam jak ta "zupa" co to panowie na filmiku po niej śmigają.

A może nasz kolega Wituś opisze wrażenia jak to parę lat temu pierwszy raz miał okazje zasiąść we Figo-carze jako pasażer.Była zima minus ileś tam droga asfaltowa wąska pokryta całkowicie śniegiem.I zrobiłem to co tygryski lubią najbardziej.

Włączyłem napęd na "wszystkie buty" i heja na maxa po winklach,"bączki" przy nawrotach,itp.

Kiedy powiedziałem Witusiowi,że mu jeszcze coś pokażę to On szybko brał się do wysiadania i stwierdził,że nic nie chce już widzieć bo wszystko już w życiu widział:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na youtube film z udziałem identycznego samochodu jak Figo bus nawet kolor sie zgadza, ale załoga już nie, dodam tylko że jak ci panowie jeżdżąc w tej zupie i po lesie myślą że są zajebiści to są w błędzie :D

KvEwNMAZU2g

Noooo to właśnie ta maszyna co na Harendzie miała podpis "Figo Car" !!!!

Parę pytań z czystej ciekawości:

  1. jak z częściami ?
  2. bałbym się (z powodu wysokości a szerokości) że to się na bok położy? jak to wygląda w realu przy szybkiej jeździe/ostrzejszych zakrętach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...