Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowość - prefix tytułu


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga! Przy wprowadzaniu nowego wątku będzie można dodać tzn. prefix tytułu. Pozwoli to na uporządkowanie przeglądanych wątków wg. zdefiniowanych kryteriów. ...

Prefixy mogą być zdefiniowane oddzielnie dla każdego działu forum!

Np. w sprzęcie może być prefix - jak serwisować, a w stacjach jak dojechać

Mam prośbę o Wasze propozycję prefixów!

Np. pytanie, porada, ważne, itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Przy wprowadzaniu nowego wątku będzie można dodać tzn. prefix tytułu. Pozwoli to na uporządkowanie przeglądanych wątków wg. zdefiniowanych kryteriów. ...

Prefixy mogą być zdefiniowane oddzielnie dla każdego działu forum!

Np. w sprzęcie może być prefix - jak serwisować, a w stacjach jak dojechać

Mam prośbę o Wasze propozycję prefixów!

Np. pytanie, porada, ważne, itd

forum stanie sie bardzo wyrazne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładem jest już ten wątek! Zwróć uwagę, że na górze obok tematu wątku pojawiło się słowa Porada , a jak przejdziesz do spisu wątków Nasze sprawy > Nowe forum to jest Porada koło tytułu wątku.

Można także posortować wątki wg prefiksów!

...ja w ogóle nic z tego nie rozumiem ale może wyjdzie w praniu i zrozumiem na przykładach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ze 3 aktualizacje i żeby dodać post czy nowy wątek trzeba będzie wypełnić rubryki ala pit US:eek:, to wszystko ma przerost formy nad treścią, podobnie było jak weszła Mozilla Fire Fox 3 wszyscy po 3 minutach od instalacji jarali się jakie zajebiste a ja jak zainstalowałem to pierwsze co to się wq.....m:mad: i po 2 tygodniach walki z tym wątpliwym dobrodziejstwie wywaliłem to i powróciłem do poprzedniej wersji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ze 3 aktualizacje i żeby dodać post czy nowy wątek trzeba będzie wypełnić rubryki ala pit US, to wszystko ma przerost formy nad treścią, podobnie było jak weszła Mozilla Fire Fox 3 wszyscy po 3 minutach od instalacji jarali się jakie zajebiste a ja jak zainstalowałem to pierwsze co to się wq.....m i po 2 tygodniach walki z tym wątpliwym dobrodziejstwie wywaliłem to i powróciłem do poprzedniej wersji :)

No właśnie:(. Nie mówiąc o tym, że jak stuknęło mi skromne 100 postów, pojawił się przy mojej równie skromnej osobie miły i zaszczytny tytuł (czy to jest tytuł, czy jakiś inny termin:confused:): stary wyjadacz. Dziś wchodzę na forum, i znowu jestem średnio zaawansowanym pisaczem:confused: Dane z profilu zniknęły, czy trzeba je wypełniać na nowo? Nic nie rozumiem, może się starzeję i nie nadążam za postępem technologicznym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie:(. Nie mówiąc o tym, że jak stuknęło mi skromne 100 postów, pojawił się przy mojej równie skromnej osobie miły i zaszczytny tytuł (czy to jest tytuł, czy jakiś inny termin:confused:): stary wyjadacz. Dziś wchodzę na forum, i znowu jestem średnio zaawansowanym pisaczem:confused: Dane z profilu zniknęły, czy trzeba je wypełniać na nowo? Nic nie rozumiem, może się starzeję i nie nadążam za postępem technologicznym...

ojjj własnie zauwazylem ze mnie tez ZDEGRADOWANO:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ze 3 aktualizacje i żeby dodać post czy nowy wątek trzeba będzie wypełnić rubryki ala pit US:eek:, to wszystko ma przerost formy nad treścią, podobnie było jak weszła Mozilla Fire Fox 3 wszyscy po 3 minutach od instalacji jarali się jakie zajebiste a ja jak zainstalowałem to pierwsze co to się wq.....m:mad: i po 2 tygodniach walki z tym wątpliwym dobrodziejstwie wywaliłem to i powróciłem do poprzedniej wersji :)

Na Ciebie zawsze można liczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC, podpisz sie pliiiiz pod tym co mi zmodyfikowałeś w poście bo wyglada to tak jakbym napierw mówila że nie kumam a potem sama sobie tłumaczyła... rozdwojenie jaźni, hehe:D

(dziękuję:) )

A wracając do sedna - przyzwyczaimy sie do nowego forum:)

Jeszcze jedno - czy nie dałoby się skasować tego irytującego czasu 60 sekund od wysłania poprzedniej wiadomości do wysłania kolejnej?? Wiem że nie tylko ja mam ten problem...

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam to nie przeszkadza, że jeszcze nie jestem jakiś wypasionym "Starym Gwardzistą" (brakuje czerwonej gwiazdy jeszcze do tego:)). Byleby to nie powodowało,że nowi będą pisali mnóstwo niepotrzebnych postów, coby tylko sie "zasłużyć" na forum.

Mnie tam też to nie przeszkadza, ale przyjemnie mi było jednak zostać "wyjadaczem". A tak w ogóle, czy też macie problem z profilami? Nie udaje mi się wyedytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...