Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Aferum z banem dla fredowskiego


Rekomendowane odpowiedzi

Rzadko wchodzę na drugie forum o nartach, ale właśnie dzisiaj zauważyłem, że toczy się tam dyskusja o fredowskim, który dostał bana za coś tam.

Jednocześnie wielu użytkowników wyraża bardzo pozytywne opinie o wiedzy tego użytkownika.

Tak mi się coś kojarzy, że my tutaj też mamy/mieliśmy tego użytkowika, który pisał dość ciekawie, ale czasami nerwowo było :)

Tak więc zmierzając do pointy - fredo, pisz u nas, jak tam Cię nie chcą, tylko bez "nerw".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek

Równo 4 tygodnie temu miałem możność spotkania Alfreda face to face na Molltalu.

Tak więc krótko.

"Wirtual" a "na żywo" to doprawdy gigantyczna różnica.

Mimo że fredo dostał bana czuje że i tak jeszcze spotkam go na stoku.

To trudny charakter ale charakter nie żadna tam osobowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także miałem "przyjemność" posprzeczać się z panem fredem i nie wspominam tego miło :mad: Nie wiem czemu ale odniosłem wrażenie że podchodzi do wypowiedzi innych od razu założeniem że to nie jest prawda i jest napisane źle. Czyli z raczej negatywnym nastawieniem. Może to tylko moje złudne odczucie....

Dlatego aż tak mi nie zależy na jego powrocie. Jest na forum niezakłócona, miła atmosfera i niech tak zostanie. ;) Oczywiście jeśli Pan fredo wyniósł jakąś naukę z tego bana na drugim forum i się zmienił, to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko wchodzę na drugie forum o nartach, ale właśnie dzisiaj zauważyłem, że toczy się tam dyskusja o fredowskim, który dostał bana za coś tam.

".

Odniosłem wrażenie , że większa afera jest z powodu braku informacji , za co dostał bana , niż za sam fakt zbanowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredo

fredo to kopalnia wiedzy, a że przy tym jest kontrowersyjny to inna sprawa.

zgadzam sie że jeśli nie potrafimy się powstrzymac od nie wybrednych epitetów to powionniśmy ugryzć się w język, ale sam nie raz nie mogłem sie powstrzymac i klapnełem cos nie zawsze cenzuralnego. ale pytanie czy zależy nam na sielankowej dyskusji o rzepach do nart czy o technice, sprzęcie itd... jeśli potrafimy słuchać i nie gadamy głupot zpewniam że fred nie obrzuci cię epitetami lecz jesli nie masz wiele do powiedzenia w danym temacie i jeszcze starasz sie mondralować to fred nie pozostawi na tobie suchej nitki.

mozna by się pokusić o upominanie czy próbe zmiany stylu wypowiadania się freda ale to jest za stary narciarz by dać się pouczać więc mozemy tylko liczyć że fredo sam popracuje nad swą formą wypowiedzi i licze na to bo naprawde jeszcze nie raz komus się przyda jego wiedza i chęć z jego strony dzielenia się nią.

fredowski licze na ciebie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nera, tak szczerze to poszukaj sobie pare dyskusji z fredem i zobacz z czym "byl problem".

To znaczy w sensie ze co - kopalni cholbic i rzucac platki roz pod stopy to bedzie laskawa ?

Wybacz - i za przeproszeniem ale ja to "sram" takie wydobycie :cool:

I nie o rzepach byly - sa dyskusje, tudziez o sielankach.

A minimum kultury i zachowania obowiazuje bez wzgledu na fachwosc ludzia. Jak to mowi kumpel - zachowuj sie, byle jak bo byle jak ale jakos sie zachowuj ;)

I najwazniejsze nie jest jakim sie jest narciarzem tylko jakim czlowiekiem.

Howgh !

Co nie zmienia faktu ze facetowi zycze jak najlepiej i owocnych kontaktow z bliznimi - o ile ich oczekuje i potrzebuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Boncza dziekuje za zaproszenie, ale ja tu jestem pare lat.

Malo pisze, bo tu dla mnie troche nienarciarsko. Prym wioda

doswiadczeni narciarze co sie jeszcze mamusin sukni trzymaja

wiec z kim i o czym mialbym tu pisac

Zaczynales pare ciekawych tematow o Tatrach o Ludziach co historie gor tworzyli i wiesz jaki byl odzew: atomic sl czy fischer wc.

Dla przykladu teraz jest 195 gosci 5 zalogowanych tz ze zainteresowanie forum skionline jest ogromne, a wpisow srednio jeden na 2-3 godz.

Spokojnie mozna to zmienic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj alfredoo,

wiem, że jesteś długo na forum i stąd w ogóle moje zainteresowanie sprawą.

Zawsze jest miejsce na rzeczową dyskusję i pomoc ze strony ekspertów danej dziedziny. Byle nie doprowadzać do "bójek". No i nie obrażać się.

Tak więc "spokojnie można to zmienić" - trzymam Cię za słowo i do dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nera, tak szczerze to poszukaj sobie pare dyskusji z fredem i zobacz z czym "byl problem".

To znaczy w sensie ze co - kopalni cholbic i rzucac platki roz pod stopy to bedzie laskawa ?

Wybacz - i za przeproszeniem ale ja to "sram" takie wydobycie :cool:

I nie o rzepach byly - sa dyskusje, tudziez o sielankach.

A minimum kultury i zachowania obowiazuje bez wzgledu na fachwosc ludzia. Jak to mowi kumpel - zachowuj sie, byle jak bo byle jak ale jakos sie zachowuj ;)

I najwazniejsze nie jest jakim sie jest narciarzem tylko jakim czlowiekiem.

Howgh !

Co nie zmienia faktu ze facetowi zycze jak najlepiej i owocnych kontaktow z bliznimi - o ile ich oczekuje i potrzebuje

juice nie mam zwyczajów wchodzic komuś w d....

znam gościa osobiście, jest to typ którego trzeba poznać.

jest cholernie bezpośredni a co za ty idzie czasami może byc nie akceptowlny.

tak jak już pisałem nie raz mogłem ja sam coś napisać na bana, i jeśli fredo pisał właśnie tak to admin powinien dać ostrzeżenie, a przy tym moze bardziej zagłębić sie kim jest fredowski i co wnosi do forum, czy warto takiego forumowicza upomnieć i zatrzymać czy odrazu spisać na straty.

jeśli wybrał to drugie po dużym namyśle był w błędzie, zaś jeśli postapił pochopnie licze na ułaskawienie, mylić się jest rzeczą ludzką i z całego tego faktu myśle że i fredo wyciągnie daleko idące wnioski. pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Boncza dziekuje za zaproszenie, ale ja tu jestem pare lat.

Malo pisze, bo tu dla mnie troche nienarciarsko. Prym wioda

doswiadczeni narciarze co sie jeszcze mamusin sukni trzymaja

wiec z kim i o czym mialbym tu pisac

Zaczynales pare ciekawych tematow o Tatrach o Ludziach co historie gor tworzyli i wiesz jaki byl odzew: atomic sl czy fischer wc.

Dla przykladu teraz jest 195 gosci 5 zalogowanych tz ze zainteresowanie forum skionline jest ogromne, a wpisow srednio jeden na 2-3 godz.

Spokojnie mozna to zmienic.

Pozdrawiam

Bez zadnych uwag do Ciebie i z szacuneczkiem, nawet jezeli obiektywnie wiekszosc przy Tobie to pikusie narciarskie to przeciez moglbys obiektywnie czasem cos powiedziec - doradzic - wspomoc.

No chyba ze ze faktycznie uwazasz ze nie ma co "nami" sobie glowy zawracac ;)

Zdrowko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Boncza dziekuje za zaproszenie, ale ja tu jestem pare lat.

Malo pisze, bo tu dla mnie troche nienarciarsko. Prym wioda

doswiadczeni narciarze co sie jeszcze mamusin sukni trzymaja

wiec z kim i o czym mialbym tu pisac

Zaczynales pare ciekawych tematow o Tatrach o Ludziach co historie gor tworzyli i wiesz jaki byl odzew: atomic sl czy fischer wc.

Dla przykladu teraz jest 195 gosci 5 zalogowanych tz ze zainteresowanie forum skionline jest ogromne, a wpisow srednio jeden na 2-3 godz.

Spokojnie mozna to zmienic.

Pozdrawiam

no i swoją wypowiedzią potwierdzasz to dlaczego Cie zbanowali.. sukieneczki maminsynki.....moze sam taki jesteś a na innych mowisz:D

nikt Ci nie chce nic zrobić, zejdz na ziemie i poluzuj tam gdzie Cie ciśnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic
Malo pisze, bo tu dla mnie troche nienarciarsko. Prym wioda doswiadczeni narciarze co sie jeszcze mamusin sukni trzymaja

wiec z kim i o czym mialbym tu pisac

No to kolego nie dziwię się, że dostałeś bana na "tamtym" forum.

Tym tekstem, który cytuję powyżej urażasz wielu ludzi, którzy pisują na skionline.

Nie będę się rozpisywał więcej na ten temat, bo nie chcę robić afery. Ot po prostu taka moja prywatna dygresja.

Mnie to nie boli, bo narciarz ze mnie żaden, ale ktoś inny może poczuć urazę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolego nie dziwię się, że dostałeś bana na "tamtym" forum.

Tym tekstem, który cytuję powyżej urażasz wielu ludzi, którzy pisują na skionline.

Nie będę się rozpisywał więcej na ten temat, bo nie chcę robić afery. Ot po prostu taka moja prywatna dygresja.

Mnie to nie boli, bo narciarz ze mnie żaden, ale ktoś inny może poczuć urazę.

Kolego

ja tu nie przyszedlem pisac, a jaki jestes narciarz to wiemy i po co ta hipokryzja?

"bana" sie nie boje.

i na opinii niektorych mi nie zalezy.

Moderatorze zwiazanym z administracja popatrz na obecna statystyke

skionline 246 uczestikow

skiforum 63.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolego nie dziwię się, że dostałeś bana na "tamtym" forum.

Tym tekstem, który cytuję powyżej urażasz wielu ludzi, którzy pisują na skionline.

Nie będę się rozpisywał więcej na ten temat, bo nie chcę robić afery. Ot po prostu taka moja prywatna dygresja.

Mnie to nie boli, bo narciarz ze mnie żaden, ale ktoś inny może poczuć urazę.

Prosto w dziesiątkę. Dokładnie tak samo pomyślałem. Jak ktoś jest naprawdę w czymś dobry jak Alfredo to lepiej jak się tą wiedzą dzielić z młokosami, może czegoś się nauczą, a nie żeby ich traktować z góry i od maminsynków zaraz wyzywać. Ze mnie też jest narciarz klasy średniej niższej, ale miło jak nawet tylko teoretycznie ktoś kto ma więcej wiedzy sobie na luzie ze mną podyskutuje a nie wytyka mi w niewybredny sposób, że nie mam wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Alfredoo,

nie uważam się za super narciarza, cały czas się uczę, więc dlatego tak napisałem - to nie hipokryzja.

Kto mnie widział na nartach, ten mnie widział i wie jak jeżdżę.

Znam paru ludzi, którzy na nartach prawie nie jeżdżą, a wiedzę mają ogromną.

Co się tyczy zaś mojej wiedzy o nartach, to jakąś posiadam, powiem nieskromnie, i jak jest możliwość, to chętnie/mniej chętnie się nią dzielę.

I chciałbym, by każdy tak robił.

Co się tyczy statystyk, to nie tak - wg mnie trochę przekłamują, ale o tym to może więcej powiedzieć Admin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Bobuś ,Alfreda dorwała gderliwość starcza tak jak SB i mnie...:D:D

PS. Dla mnie Bobic jesteś super narciarzem!!!

To jest przyklad dla ktorego nie moge sie przyzwyczaic do tego forum.

Bobic pisze, ze zaden z niego narciarz, jak nazywam to hipokryzja tz ze jest odwrotnie, ze jest dobrym narciarzem /Bobica widzialem na fimie/, a za pare godz. nazywa sie to gderliwoscia.

i zaraz zlatuje sie stado klakierow ot typowa rozmowa na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...