Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Świeradów Zdrój - gondola


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

Żenuła!

Daja za darmo pojeść wypić cosik a reklama w świat idzie a reklama to dziwgnia handlu:D i na tym to polega:D

Tak masz rację, będę jechał 300 km po to, żeby za darmo zjeść kilka kanapek i napić się soczku, no i przejechać się za darmo gondolą, bo to dla mnie super atrakcja!

Po prostu żenuła!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś napisać (ktoś kto to widziłał) jaki tam się szykuje stok? Taki stromszy czerwony, czy raczej stołowy niebieski. Bo zastanawia mnie to wielce, że z tak małej górki rozciągneli 2,5 km trasy. Chętnie bym chciał to zobaczyć na własne oczy (czynne zimą), ale z racji odległości nie chciałbym się zawieść. Już na zdjęciach wygląda to na wąską trasę (ale może tylko na zdjęciach).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację, będę jechał 300 km po to, żeby za darmo zjeść kilka kanapek i napić się soczku, no i przejechać się za darmo gondolą, bo to dla mnie super atrakcja!

Po prostu żenuła!

To po co odbierasz zaproszenia????? i jeszcze jedno nieobecni milczą taka jest zasada .A zsotałeś zaproszony dlatego że jesteś włascicielem portalu o nartach bo tak by Cie mieli w du..ie i To jes TWOJA robota jechac tam byc tam i to potem opisać i nie marudź że tam musisz jechać!!!!!!! bo takiej roboty to inni Ci pozazdroszczą cięzkiej:D

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej...ej...!!!!!!

Ja z racji tego czym się zawodowo zajmuję też jestem zapraszany na jakieś imprezy, bankiety i tak dalej i często jest tak że nie mam w ogóle ochoty uczestniczyć w tym a muszę bo nie wypadało odmówić, nie wypadało nie przyjść....,bywa że nie 300 a 500 km muszę jechać tylko po to żeby zjeść obiad, i napić się czegoś zazwyczaj bezalkoholowego.

A pracę każdy powinien swoją lubić bo jak jest inaczej to jest mało efektywna.

Edytowane przez Bończa
Cytat narusza zasady forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej...ej...!!!!!!

Ja z racji tego czym się zawodowo zajmuję też jestem zapraszany na jakieś imprezy, bankiety i tak dalej i często jest tak że nie mam w ogóle ochoty uczestniczyć w tym a muszę bo nie wypadało odmówić, nie wypadało nie przyjść....,bywa że nie 300 a 500 km muszę jechać tylko po to żeby zjeść obiad, i napić się czegoś zazwyczaj bezalkoholowego.

A pracę każdy powinien swoją lubić bo jak jest inaczej to jest mało efektywna.

No widzisz i kazdego szkoda:D Tez tak mam ale nie marudzę:D i jak trza na 3 godziny jechac do wawy to jade ale te obiady to porażka (nie da sie ich jesć)

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wiadomo, że nic nie wiadomo

Jedyne co się zmieniło to strona w internecie, a tam informacja:

Informujemy, że proces oddawania do użytkowania inwestycji budowy Kolei Gondolowej Świeradów Zdrój jest na ostatnim etapie uzgodnień. Dokładna data otwarcia stacji narciarskiej podana zostanie niebawem.

Brak słów:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Świeradowie sypie

W Świeradowie sypie śnieg! Do południa napadało ok. 5 cm świeżego śniegu, a teraz ok. 18-tej dalej sypie i to dosyć intensywnie.

Jechałem nowa gondolą i miałem okazję zobaczyć na własne oczy nową atrakcje Świeradowa. Nie ma się czego wstydzić! Wszystko na najwyższym, alpejskim poziomie!!! Gondola, budynki zaplecza, trasa, naśnieżanie, oświetlenie.

Więcej info soon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu możecie obejrzeć galerię zdjęć nowej gondoli w Świeradowie Zdroju

Nowa gondola:

- długość 2172 m

- dolna stacja na wys. 617 m

- górna stacja na wysokości 1060 m

- 71 8-osobowych wagoników

- czas przejazdu 8 min

- wartość inwestycji 120 mln zł

- nartostrada o długości 2500 m

- 20 armatek

- oświetlenie 68 masztów z 136 lampami

- średnie nachylenie 19 %

- górny odcinek 900 m z homologacją FIS

img_0594.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...