Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Przeliczyli Słowackie korony na Euro


Rekomendowane odpowiedzi

Kilkanaście minut temu w Brukseli zapadła decyzja o przeliczeniu Korony słowackiej na Euro. Od 1 stycznia 2009

1 Oiro = 30,126 Korony. Co o tym myślicie?? Czy odczujemy to w naszych narciarskich portfelach? Jak dobrze przeliczyłem to przy tych proporcjach i kursach w Polsce na tą chwilę 1 E = 3PLN. :)

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście minut temu w Brukseli zapadła decyzja o przeliczeniu Korony słowackiej na Euro. Od 1 stycznia 2009

1 Oiro = 30,126 Korony. Co o tym myślicie?? Czy odczujemy to w naszych narciarskich portfelach? Jak dobrze przeliczyłem to przy tych proporcjach i kursach w Polsce na tą chwilę 1 E = 3PLN. :)

Tylko ja uważam, że w prostym przeliczniku na koniec roku w Polsce Euro będzie poniżej 3 PLN. Dla narciarzy to:D, dla eksporterów:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja uważam, że w prostym przeliczniku na koniec roku w Polsce Euro będzie poniżej 3 PLN. Dla narciarzy to:D, dla eksporterów:mad:

Obyś się nie mylił. Wtedy już polskie góry nie będą się całkiem opłacały:) Zostaną nam już tylko Alpy i to nie tylko ze względu na lepsze ośrodki, ale i na niższe ceny:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 euro to nie dla wszystkich to samo 10 euro.

Można snuć dywagacje – będzie lepiej czy gorzej, tanie czy drożej itd. przyjdzie sezon, pojedziemy i sami zobaczymy, wówczas można będzie cokolwiek porównać i jednoznacznie określić – teraz to tylko wróżby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Właśnie przejeżdżałem przez Słowację i wstąpiłem do sklepu Billa. Wszystkie ceny są podane w koronach i .. Euro!

Oficjalnie na Słowacji od 24.08 wszystkie ceny muszą być podawane w koronach i Euro.

Od 1 grudnia br. rozpocznie się sprzedaż pakietu startowego, w którym będzie 45 słowackich monet EURO o wartości 500 SKK /16,60 €/. Będzie nimi można płacić dopiero od 1 stycznia 2009 roku, kiedy Słowacja oficjalnie wejdzie do strefy EURO.

Od 1 do 16 stycznia 2009 roku będzie można na Słowacji płacić w koronach słowackich SKK oraz w EURO.

Od 17 stycznia 2009 już tylko w walucie EURO.

Korony słowackie będzie można zamienić do 30.06.2009 a banknoty do 31.12.2009 we wszystkich bankach komercyjnych na Słowacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze.

U nas z pewnych wzgledow tez by sie przydalo - chocby aby handlowo uniknac w koncu roznic walutowych.

A w prywatnych zakupach aby nadal nie byc robionym w konia przy wszystkich srednio ekskluzywnych towarach gdzie nadal rzna nas wedlug przelicznika 1usd = 4 pln; 1euro = 4,8 pln :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...