Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Krzesło na Soszowie


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2 godzinny karnet - 40 zł

4 godzinny karnet - 60 zł

6 godzinny karnet - 70 zł

8 godzinny karnet - 80 zł

:eek:

To cennik z poprzedniego sezonu gdy jeszcze krzesła nie było, wydaje się mi że tych cen raczej nie da się już podnieść, przypominam tylko że przy tym kursie euro dzień w w alpejskiej stacji będzie kosztował ok 100 zł :)

a jednak się da i to prawie o sto procent :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem.

Ale nie wiem też po kiego....(i tu padłoby bardzo brzyćkie słowo) zaglądałeś na stronę Soszowa?

Nie chwaliłeś mi się ,że wybierasz się tam na nartowanie :P:D

:oChciałem znaleźć zdjęcie tego podjazdu, tego już pod wypożyczalnie pod dolną stacją wyciągu(teraz już krzesła) gdzie na lodzie robiliśmy testy w zeszłym roku czy 4x4 ruszy z miejsca iiii.... jaki był wynik to może Ty napiszesz bo brałeś w tym udział, z taką różnicą że ja to chciałem sprawdzić a Ty byłeś przekonany że nie będzie żadnego problemu. A tak stromo jak tam jest to już drogi bardziej strome nie są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam zachłannośc właścicieli tego ośrodka. Podam ceny z takiego badziewia jakim jest dla Soszowa Garmisch - Partenkirchen . To takie miasteczko w Niemczech do którego mozna dojechać bezpłatną autostradą .

Karnet Happy Sky ważny na 9 miejscowości w 2 krajach ((SEEFELD - MITTENWALD - GARMISCH-PARTENKIRCHEN - GRAINAU - EHRWALD - LERMOOS - BIBERWIER - BICHLBACH - BERWANG - HEITERWANG) kosztuje na 6 dni 175 euro .Razem ponad 100 km tras. Do tego baseny , bezpłatne parkingi itp. Oczywiście dla młodocianych i dzieci są znizki. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słupy stoją

Byłem dzisiaj na Soszowie, aby sprawdzić stan prac przy budowie nowego krzesła.

Słupy już stoją, kończą się prace przy peronach.

Wygląda na to, że krzesło będzie gotowe na rozpoczęcie sezonu.

Więcej zdjęć tutaj: http://www.skionline.pl/galerie/?co=&g_rodzaj=&g_co=galeria&g_id=484&g_numer_zdj=1

p9273710.jpg

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ja tam byłem w zeszłą niedziele i wyglądało tak samo jak na zdjęciach, zrobiłem taką pentle: Tychy-Szczyrk-Wisła-Ustroń-Tychy:) Nigdzie ani śladu że zbliża się zima:( W Szczyrku jak w środku lata tylko że troszke chłodniej, w Wiśle pod wyciągiem w Soszowie pasły się barany, w Ustroniu też nic ciekawego:) Jedynie w alpach widać ze zima tuż tuż:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę na zdjęciach że ten dojazd do krzesła na nartach nie będzie naturalnie prosty, tylko nienaturalnie wysoce skomplikowany, zresztą tak jak i cała około soszowska logistyka

JAKI DOJAZD,JAKI DOJAZD......raczej dojście lub ześlizg.

Przecież w połowie stoku będzie początek kolejki.:P:eek:

W najlepszym przypadku w miejscu w którym stał JC kiedy robił fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...