Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Poziom umiejętności


SB

Rekomendowane odpowiedzi

A ten kto np. wystawił sobie za wysoką ocenę to po weryfikacji JC dostanie po pupci:D

PS. Ja sobie specjalnie wystawiłem za wysoka by dostać od Wróżki hahhahahaaa

hahahaha, no ale ja nie moge dac klapsa bo to JC będzie sędzią więc od niego dostaniesz, Ty niegrzeczny chłopczyku:D:D:D

Hucu, jestem pod wrażeniem...poważnie umiesz na orczyku się utrzymać...?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widzę,że wszyscy mają coś na sumieniu w sprawie nadużyć i każdy domaga się kary:D:D.Dlatego ja,jako nie poczuwająy się do winy ,zaproponuje swoją kandyture do ewentualnego ukarania żeńskiej społecznosci Naszego forum za wszelkie wykroczenia i mijające się z prawdą informacje zawarte w profilach:D:D:p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jest lekko,zwłaszcza zjeżdzając na dół:D ale jakoś się nie poddaje...

Nie przejmuj się ja mam to samo. Ostatnio za każdym razem jak wsiadaliśmy z moim najlepszym narciarskim towarzyszem na podwójną kotwicę to zawsze musieli zatrzymać, bo oprócz tego, że coś odpieprzyliśmy to później kulaliśmy się ze śmiechu. Także przez tydzień korzystaliśmy z orczyka tylko pięć razy coby Austriaków nie denerwować.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy robimy zlot i gdzie?? Wiem że jest problem z mobilizacją ale chyba jak wybierzemy wspólnie dogodny termin odpowiednio odległy na to zeby sobie zarezerwować czas to chyba powinno wypalić, prawda?? No to ja proponuję którąś sobotę:)

Między 7-11 listopada w Soelden. A dlaczego - bo tam będę.:D:D:D:D

I już nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w Jurgowie? Tyle o nim ostatnio pisaliśmy, niezbyt zatłoczony, stok niegłupi, kanapka? Nie byłoby kłopotów ze zjazdem na orczyku;). I nie bardzo daleko, jak do Białki, tylko kawalątek dalej. To chyba rozsądne miejsce.

Choć, żeby było równie wygodnie dojechać z Krakówka i Ślunska, to pasowałaby np. Zawoja (innym biedakom, z W-wy i z dalsza to już wszystko jedno...). Mosorny byłby fajny, ale wyłącznie przy założeniu porządnego mrozu (i dnia wolnego od nadmiaru ludzi), bo tam jest dokładnie tak, jak ostatnio pisał SB w "Nowych inwestycjach". Naprawdę super stok, tyle, że południowy, i to zmasakrowane przewężenie na górze. Inne miejsce w Zawoi - Czatoża - tys fajne, ale same łorcyki..

Jeszcze niedalekie miejsca: Rabka - 2 dobre stoki, ale też orczyki. Śnieżnica odpada - masakrycznie oblężona.

Ale co sądzicie o zlocie na Łysej Górze (w Limanowej)? Jest wygodnie (kanapa), chyba brak tłumów, też dość blisko. I ta nazwa! Nie byłam tam, może jakiś bywalec się wypowie? ZLOT NA ŁYSEJ GóRZE:D:D:D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co sądzicie o zlocie na Łysej Górze (w Limanowej)? Jest wygodnie (kanapa), chyba brak tłumów, też dość blisko. I ta nazwa! Nie byłam tam, może jakiś bywalec się wypowie? ZLOT NA ŁYSEJ GóRZE:D:D:D?

Gorka fajna ale zlot tam zrobic to byloby wyzwanie. Musialaby byc naprawde solidna zima. Podejrzewam, ze na dzien przed spotkaniem okazaloby sie ze nie ma warunkow do jazdy - czesto sie to im zdarzalo w zeszlym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK :)

Fajnie, no to może inni się wypowiedzą? I rzućmy jakimś orientacyjnym terminem. Jeśli mamy się umawiać z wyprzedzeniem, to trzeba wyznaczyć taki, żeby była raczej pewna zima - jak zaczniemy przesuwać, to się rozejdzie po kościach... Ale znowu nie za późno - może, jak pierwszy zlot wypali, to udałaby się seria? Harmatki tam stały. Jurgów jest już dość wysoko, może koniec grudnia można już zaryzykować? Np 13 albo 20 grudnia (soboty)? (13 gru - stan wyższej konieczności;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się,że jeszcze Racecarverek Was tu nie objechał za te zjazdy:D:D.Jak było w poprzednim sezonie każdy wie.Zawsze szkieletowa obsada.Osobiście nie bede sie mieszał do Waszych ustaleń.Bede w domu to przyjade.Miejsce dla mnie nie gra roli.Najwyżej sam sobie pozjeżdzam :mad:.Jaśli mam byc szczery to sie nie napalam.Pozdrawiam Tych,z którymi spotkałem sie w poprzednim sezonie(bo jestem pewien,że i w nadchodzacym sie spotkamy) i czekam na efekty. Jeszcze jakby się udało trafic gdzies na Niebieskich z Cichej to będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tak pałamy chęcią poprawy, a tu zaraz jakiś sceptyk nas sprowadza na ziemię :rolleyes:. Zobaczymy, a nuż się uda? Jak nie, to pozjeżdżam sama albo w niewielkim ale dobrym towarzystwie. Też nieźle. A co do Jurgowa, to myślę, że pomysł niezły, ale kwestia otwarta do dyskusji. Na razie stoi: 13/12, fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...