Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szkółka dla dzieci w Madonnie po polsku


Zośka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich !

Ponieważ wybieram się na narty w grudniu do Madonny di Campiglio razem z siostrzeńcem w wieku lat 3,5 czy jest szansa na znalezienie instruktora z językiem polskim?

Jest tam na pewno, kolega był dwa lata temu i widział na własne gały jak brzdące śmigały z polskimi instruktorami. Namiarów niestety brak.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam na pewno, kolega był dwa lata temu i widział na własne gały jak brzdące śmigały z polskimi instruktorami. Namiarów niestety brak.

Pozdr.

To że była grupka dzieciaków z instruktorami wcale nie oznacza że jest w Madonnie szkółka która dysponuje polskojęzycznymi instruktorami, bo Ci instruktorzy równie dobrze mogli przyjechać tam z jakimś zorganizowanym wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoscy instruktorzy też mówią kilka słów po polsku tylko nie wiem czy jest wskazane żeby dzieci słuchały tych słów:)

A poważnie - wejdz na stronkę Madonny, napisz maila do każdej ze szkolek w okolicy (dzwonienie do nich moze sie mijac z celem ze wzgledu na ich świetny angielski...).

A poza tym... jak dzieciak ma 3,5 roku to ma b.chłonny umysł a na tym etapie szkolenia to dzieciak i tak raczej naśladuje co robi instruktor niż słucha jego tłumaczenia słownego... więc wydaje mi się że wystarczy wziac wloskiego instruktora "do dzieci" (a są tacy specjalnie przeszkoleni do uczenia dzieci) i mysle ze pokaże maluchowi o co w tym chodzi. Jakby czegos nie kumał to ten podejdzie do niego i po prostu ustawi mu rączki, nóżki i tłow tak jak powinno to wyglądać.

Ale to tylko takie moje przemyslenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pierwszy maluch naśladuje instruktora,drugi i trzeci naśladują pierwszego malucha ;) a reszta kula się na dół za innymi:D nie słysząc co wrzeszczy po makaroniarsku instruktor.

Takiemu 3,5 latkowi wystarczy aby się zaaklimatyzował w grupie,język dla niego nie ma znaczenia.

Co innego w wieku późniejszym,kiedy można już korygować indywidualne błędy i trzeba delikwentowi to i owo wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ostatnio będąc w madonnie spotkałem panią instruktorke - polkę mieszkającą tam na stałe. Więc co najmniej 1 polski instruktor jest:p pzdr

a jak miała na imię ? :-)))))))))))

Dodam, że to poważne pytanie, bo być może spotkałeś kogoś ode mnie :-)))

Edytowane przez berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

ja od dwoch lat jezdze z FunFan i moge goraco polecic. jak moja pociecha zaczynala jezdzic (4 lata) a reszta dzieciakow juz pluzyla przez dwa dni instruktor jezdzil z nia sam na sam, az dogonila. grupy maluchow w ukladzie 2-3 dzieci na jednego instruktora, i co wazne dzieci nie chca wracac do rodzicow bo jest fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja dla mojej corki znlazlem przedszkole narciarskie w KOrbielowie

widzialem ze wtym roku robia tez wyjazdy za granice-moze znajdziesz tam cos dla siebie

moja mala byla zadowolona-a to najlepsza rakomendacja:)

pozdr

kendolo

Jak się nazywa? Bo znam tam jedno i rzeczywiście jest super , tylko nie wiem czy mogę pisać nazwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...