Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kneissl Active Glide Sport 158cm


Diablos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie odnośnie tych nart oto specyfikacja:

Narty przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy o zacięciu sportowym. Każda narta posiada zamontowane w ślizgu po dwa moduły z dodatkowymi krawędziami, dzięki którym uzyskano:

* perfekcyjne prowadzenie (efekt podwójnej krawędzi),

* doskonałą stabilność prowadzenia nart,

* płynną zmianę promienia skrętu poprzez jazdę na dwóch niezależnych krawędziach jednocześnie.

* zwiększone bezpieczeństwo jazdy - (carvingowa narta, która jest stabilna przy jeździe na wprost)

Właściwości:

o kostrukcja drewniana typu Sandwich z pasem tytanowym

o zewnętrzna folia o trójwymiarowym efekcie optycznym

o ślizg P-Tex 2000 Graphite

o efekt podwójnej krawędzi

o 2 aktywne moduły z przodu narty

o zmienny promień skrętu

o krawędzie Dura

I tu jest moje pytanie mam 177cm wzrostu i ok 58-60kg wagi (same miesnie :P ) Czy to są dobre narty dla mnie ?? Lbię jezdzic poza trasa i szybko ale takze lubie jazde slalomowa a ze jestem lekki czy to dobry wybor ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO ZNACZY ZE NIE BEDE MOGL NA NICH ZJEZDZAC, NIE DAM RADY BEDZIE TO NIEMOZLIWE ??:eek: Mialem narty zjazdowe Blizzard 175cm i byly na mnie zdecydowanie nie wygodne. A te narty dlatego ze sa krotkie uniemozliwiają jazdę ?? Nie rozumiem nie bede nawet mogl funcarvingiem pojezdzic ??

Co do "czy da się zjechać": Polak potrafi.

Co znaczy "niewygodne narty" ?

Dwa: chcesz funem jeździć czy poza trasami ?

Jeśli jedno i drugie: kup dwie narty !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam moze pytanie inaczej. gdzie i jak bede mógł na tych nartach poszalec narty maja 158cm a ja 177cm waga 60kg. Do czego te narty sie nadaja : do slalomu, funcarvingu, zjazdu, jazda poza trasa.

Co do moich starych nart ( Blizzard 175cm R22) to narta nie dla mnie. Źle mi sie jezdzilo i skrecalo moze dlatego ze narta jest bardzo lduga a ja lekki nie wiem ogolnie chce sobie kupic krotza i mysle wlasnie o tej 158cm bo mam super okazje jąkupic po bardzo NISKIEJ CENIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam moze pytanie inaczej. gdzie i jak bede mógł na tych nartach poszalec narty maja 158cm a ja 177cm waga 60kg. Do czego te narty sie nadaja : do slalomu, funcarvingu, zjazdu, jazda poza trasa.

Co do moich starych nart ( Blizzard 175cm R22) to narta nie dla mnie. Źle mi sie jezdzilo i skrecalo moze dlatego ze narta jest bardzo lduga a ja lekki nie wiem ogolnie chce sobie kupic krotza i mysle wlasnie o tej 158cm bo mam super okazje jąkupic po bardzo NISKIEJ CENIE.

poza trasa odpowiadają zjazdu no a walisz w dół na jajo- jak tak to też nie, slalom tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugi, popieram.

Ale z drugiej strony, nie tak dawno miałem "prawdziwego freerajdera" z Atomica, który miał geometrie 106-70-98 :)

Także wydolić wydolą ale w męczarniach (szczególnie na wiosennym).

Diablos, decyduj czego chcesz: free - allmountain - slalom - race - fun.

Jak kupisz fajnego allmountaina, to był tu taki jeden co pokazał zdjęcie jak robi "łapki" na takiej narcie. I ja popieram - da się.

Powiedz chociaż ile chcesz wydać, to Ci pomożemy.

Z innej strony: jak nie masz duzego budżetu : kup Blizzard Shark - będziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysiek na moich tez sie da bo też jeździłem na nich w puchu we francji:)) tylko to nie jest taka jazda jak powinna:) i raczej juz trzeba umieć jeździć:) ja po jednym zjeździe czułęm płonące uda poczym wyporzyczylem sobie deski w puch i po jednym zjeździe nawet zmęczenia nie czułem:)

poprostu tez chyba chodzi o komfort jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysiek na moich tez sie da bo też jeździłem na nich w puchu we francji:)) tylko to nie jest taka jazda jak powinna:) i raczej juz trzeba umieć jeździć:) ja po jednym zjeździe czułęm płonące uda poczym wyporzyczylem sobie deski w puch i po jednym zjeździe nawet zmęczenia nie czułem:)

poprostu tez chyba chodzi o komfort jazdy

Zgadzam się Bugi.

Dlatego nie facet sprobuje porządnego allmountaina.

Jak dobrze wybierze to będzie miał i maly promień i odpowiedni "float" w puchu.

Gorzej z jazdą na pełną i calkowitą krechę, ale no wszystkiego nie można mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie chodzi o to DLACZEGO się nie sprawdzają ?? Nie otrzymałem żadnej konkretnej wypowiedzi dlaczego nie. Może dlatego nie bo to nie są fishery albo atimici ?? a mi nie chodzi o firme jest mi obojetna firma tylko zeby byly dobe a czytalem kilka opini, że są wporzo. to dlaczego wy uwarzacie ze są do niczego ??

A poza tym to jakiej dlugosci nart mam dla siebie szukac i jakiego konkretnego modelu do jazdy poza trasą ??

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrw.............. no bo chopie ich "krój" do tego co ty podałeś nie odpowiada ja pitole ile razy ci trzeba mowić, pytałeś sie to Ci odpowiedzielismy ;)

jak cchesz slalowowke i narte do FR to kup 2 pary bo nie znajdziesz takiej narty co ma 1 i 2

jak dla mnie to mozesz sobie je kupic, tylko potem ty będziesz płakal a nie ja albo ktoś inny tutaj z nas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo to przy tym budżecie w używkach to masz masakryczny wybór.

Moje propozycje to:

1) Salomon XWing od modelu XW10 w górę (sam poluję na Tornado lub Fury)

2) Atomic Metron od modelu M10 w górę (M:B5 - marzenie)

3) Fischera nie polecam bo AMC nie jest tak fajne jak powyższe

4) Blizzard IQON 74 - jak się uprzesz to kupisz nówkę w okolicach Twojego budżetu. Moja opinia o tej narcie: bardzo fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...