Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyjazdy na lodowce


Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez dostałam czerwońca w tym temacie i oczywiscie bardzi się tym przejęłam... i też osóbka się nie podpisała, mam tylko komentarz "za zamulanie tematu". Myslalam że internet troszkę ludzi ośmiela i dodaje odwagi ale jak widać nie... Jak domniemam Jack pewnie nie dostanie czerwońca "za zamulanie tematu" bo jego uwagi są wysoce merytoryczne... za co zresztą wystawię mu zaraz zielońca.

Wniosek taki - lepiej się nie odzywać jak ma się inne zdanie niż ...:rolleyes: tzw ogół a bezpieczniej w ogole sie nie odzywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dostałam czerwońca w tym temacie i oczywiscie bardzi się tym przejęłam... i też osóbka się nie podpisała, mam tylko komentarz "za zamulanie tematu". Myslalam że internet troszkę ludzi ośmiela i dodaje odwagi ale jak widać nie... Jak domniemam Jack pewnie nie dostanie czerwońca "za zamulanie tematu" bo jego uwagi są wysoce merytoryczne... za co zresztą wystawię mu zaraz zielońca.

Wniosek taki - lepiej się nie odzywać jak ma się inne zdanie niż ...:rolleyes: tzw ogół a bezpieczniej w ogole sie nie odzywać...

Tez tu zlapalem karteczke "za zle pojety obiektywizm" hehe - dla informacji moj obiektywizm jest zawsze subiektywny :D

Oczywiscie anonimowa.

Ja przynajmniej mam to "z glowy" - czerwonych nie wystawiam, a przy zielonych jeszcze nikt nie narzekal ze anonimowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jakaś "skrzywiona" jesteś. Ja znam wielu narciarzy, którzy mieszkają w wypasionych hotelach, a ze stoku .... zjeżdżają ostatni! (Żeby nie było niedomówień: po całym dniu jeżdżenia, a nie picia piwa).

Staram się Wam wytłumaczyć, że są osoby, prawdziwi narciarze, których po prostu stać na to, żeby mieszkać w **** lub ***** hotelu i nie po to, żeby się pokazać, tylko dlatego, że warunki są lepsze

I na tym kończę mój wywód, bo dalsze polemika nie ma sensu.

No jasne wszystko zalezy od tego ile masz kasy i czego oczekujesz od wyjazdu na narty. Jeden jedzi caly dzien a drugiemy wystarcza dwa zjazdy a potem siedzi w knajpie ale obaj sa szczesiwi. Mysle ze ci co siedza w knajpie sa "lepsi" bo wiecej miesca na stoku zostawiaja dla tych co chca pojezdzic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przeczytłem ten temat dopiero teraz po raz pierwszy - nie było mnie, jakoś mi umknął - nie istotne. Jestem w szoku:mad: Za co te czerwońce? Za swoje zdanie? Czytając od deski do deski ten cały temat ani razu nie zauważyłem żeby Kaśka zamulała temat!! a już totalnie nie potrafie zauważyć braku obiektywizmu u Sławka!

A ja bym dał bana czasowego.

Ja też bym dał, ale za nieuzasadnione rzucanie czerwonymi kartkami na lewo i prawo!! Ale od tego są moderatorzy..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też 24 jedziemy znów na Molltal, a częśc ekipy już 17 wyrusza. Trzeba korzystać z sezonówki :), październik dopiero a tu będzie 10 dni na nartach :)

na 17 się nie wyrobię ale na 24 prawdopodobnie będę.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też 24 jedziemy znów na Molltal, a częśc ekipy już 17 wyrusza. Trzeba korzystać z sezonówki :), październik dopiero a tu będzie 10 dni na nartach :)

hi Scatman

masz troche czasu?

zaloz nowy watek pt. ":Wrzesien - dzien na Molltaler" :):)

Inni sie tez wpisza i moze byc zabawna relacja.

A tak czytam same ochy i achy w ktorych nic konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredo założę nowy wątek już po powrocie z Październikowego. Bedzie więcej fotek i ogólnie chyba z racji większej ilości śniegu będzie więcej wrażeń do opisania :)

Wlasnie chodzi o to, zeby opisac dzien we wrzesniu w podtekscie czy podtytule sposob na nude. Jak sniegu nawali to czasami na poczatku zimy brak czasu na piwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że oni są tymi strzałami i przed nimi trzeba uciekać:)

pierwszego widocznego dnia na ostatnim Molltalerze była czynna trasa treningowa... tylko... na niej były ustawione, o ile pamiętam 3 giganty i jeden slalom :-)))))... Tak było do ok. 10.00. Cywile jeździli w następujący sposób: 3 - 4 krótkie skręty i zatrzymanie w bezpiecznym miejscu w oczekiwaniu na przejazd strzały :-)) i tak na sam dół :-))))... pośród pokrzykiwań austriacko włoskich :-))))... Na szczęście teraz jest czynnych więcej tras...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszego widocznego dnia na ostatnim Molltalerze była czynna trasa treningowa... tylko... na niej były ustawione, o ile pamiętam 3 giganty i jeden slalom :-)))))... Tak było do ok. 10.00. Cywile jeździli w następujący sposób: 3 - 4 krótkie skręty i zatrzymanie w bezpiecznym miejscu w oczekiwaniu na przejazd strzały :-)) i tak na sam dół :-))))... pośród pokrzykiwań austriacko włoskich :-))))... Na szczęście teraz jest czynnych więcej tras...
A wyglądało to tak.

Moltaltyczki.jpg

Moltaltyczki.jpg.5fe78f410cd8816e13dfb777a5e5e263.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz to już kaman!

To nie są żarty - raz miałem przyjemność mierzyć czas jednej z naszych grup młodzieżowych. Chłopak (ok.200cm - obecnie jest dobrym bramkarzem piłkarskim) przemknął obok mnie kończąc gigant, dosłownie ocierając się o mnie.

Uff, było groźnie - jakby mnie trafił to kaplica!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie-wczoraj znajomi zaproponowali mi i zonce wyjazd w Alpy,ale jeszcze nie wiem gdzie bo oni szukaja jakiegos noclegu ale pisze bo chce sie pochwalic i sie ciesze-bo moze wyjazd dojdzie do skutku.ale jest szansa

wyjazd w kwietniu:)

No Pablo oby wyjazd doszedł do skutku bo tak się chopie zamartwiałeś, że w tym sezonie Alp nie zobaczysz. Poznasz inny wymiar nartowania. Zbieraj kasę już dziś abyś nie musiał sobie niczego skąpić podczas wyjazdu bo to niekomfortowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...