Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyjazdy na lodowce


Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się, jako baner na naszym forum reklama/ oferta zbiorcza wyjazdów na lodowce Tyrolu. Czy koś zgłębił już szczegóły? Mnie się forma tej strony podoba - wszystkie lodowce ze szczegółami w jednym miejscu i oferty wyjazdów.

http://www.tirolergletscher.com/white5/pl/willkommen/index.php

Edytowane przez Bończa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy "misz-masz" reklamowy żeby w głowie zrobić mętlik, żeby wyglądało że jest tanio, a wcale nie jest, jest cenowo normalnie albo drogo. Wszystkie te oferty są z Skipasem, ale nic w gratisie tam nie ma powiem nawet że za tą fatygę że ten karnet dostanie się w hotelu do ręki też jest policzone:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy "misz-masz" reklamowy żeby w głowie zrobić mętlik, żeby wyglądało że jest tanio, a wcale nie jest, jest cenowo normalnie albo drogo. Wszystkie te oferty są z Skipasem, ale nic w gratisie tam nie ma powiem nawet że za tą fatygę że ten karnet dostanie się w hotelu do ręki też jest policzone:D.

SB nie bądź taki dusigrosz. Jak w hotelu zamówisz śniadanie do łóżka to Ci za darmo nie przyniosą! Ale przecież w tym wypadku nie o to chodzi, liczy się wygoda!

Po drugie chodzi o to, że masz wszystko w jednym. Nie każdy potrafi lub chce szukać w internecie, dzwonić, pisać. Tu masz wszystko w jednym i już.

Ale oczywiście możesz mieć swoje zdanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-))))) banner jest zrobiony tak nieszczęśliwie, że (a zazwyczaj dłużej nik 2 - 3 sekundy nie patrzymy na banner, z którego nic dla nas nie wynika), że gdybyś nie zwrócił uwagi, że taka tematyka się tam znajduje, to do tej pory byłbym nieświadom :-)))

Dobrze, że są skupione (lodowce) w jednym miejscu i póki co to wszystko...

A do sb: rzadko zdarza mi się zobaczyć oferty łączone (skipass + zakwaterowanie) w niższej cenie, niż kupowane przeze mnie indywidualnie, osobno...

A jeszcze porównując banner lodowcowy do banneru ski team (wyprzedaże), to z tego drugiego od razu widać o co chodzi... pierwszy zaś trzeba "obejrzeć" :-))), żeby się czegoś dowiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chciałem wyrazić swoje niezadowolenie z austryjaków dusigroszy, bo raczej bym oczekiwał nie mówię darmowego skipasa, ale za powiedzmy pół ceny na taką październikowo/listopadową jazdę.

O tej godzinie co ja wstaję to jeszcze by nie miał kto i co mi przynieść do łóżka:D, a poza tym co to za jedzenie w łóżku, to chyba strasznie musi być niewygodne:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba nie chodzi o dusigrosza tylko ja po prostu nie lubię dopłacać za coś co nie wymaga żadnego wysiłku... Jaki to wysilek załatwic sobie kwaterę a potem pojechać na stok (na ktory i tak trzeba pojechać żeby pojezdzic) i kupic karnet? A tą "zaoszczędzoną" różnicę wydać na coś bardziej praktycznego (np obiadek w knajpie, pamiątki itp):rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to wysilek załatwic sobie kwaterę

... a wiesz, że są jeszcze ludzie, którzy nie znają angielskiego, nie mówiąc o niemieckim, że najlepiej jest jak ktoś za niech wszystko załatwi?

Po drugi jest całe mnóstwo ludzi, którym się po prostu nie chce szukać!

Nie wszyscy narciarze szukają prywatnych, jak najtańszych kwater! Zrozumcie to!

Z życia wzięte:

Mam kolegę organizującego szkolenia w Alpach. Zawsze szukał kwater tanich, często z własnym wyżywieniem. Któregoś dnia usłyszał - wiesz przygotuj ofertę w hotelu z basenem i dobrym żarciem.

Przygotował i ... musiał odmawiać zainteresowanym, bo zabrakło miejsc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie musisz krzyczeć:)

Po drugie...wiem..., to smutne że są ludzie którzy zapychają kwatery (prywatne, hotele, apartamenty) w szczycie sezonu tylko po to żeby wyjechać sobie w góry, zająć stolik w knajpie, siedziec w niej cały dzien tylko po to żeby po południu wylegiwać się w basenie a po powrocie opowiedzieć że był na nartach w znanym ośrodku narciarskim... Ale tacy też przecież mają prawo jezdzić w góry bo każdy może... tylko przez takich "narciarzy" ciężko jest innym narciarzom znaleźć kwatery i nie mowie o najtańszych tylko w ogole jakichkolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie musisz krzyczeć:)

Po drugie...wiem..., to smutne że są ludzie którzy zapychają kwatery (prywatne, hotele, apartamenty) w szczycie sezonu tylko po to żeby wyjechać sobie w góry, zająć stolik w knajpie, siedziec w niej cały dzien tylko po to żeby po południu wylegiwać się w basenie a po powrocie opowiedzieć że był na nartach w znanym ośrodku narciarskim... Ale tacy też przecież mają prawo jezdzić w góry bo każdy może... tylko przez takich "narciarzy" ciężko jest innym narciarzom znaleźć kwatery i nie mowie o najtańszych tylko w ogole jakichkolwiek...

Wiesz jakaś "skrzywiona" jesteś. Ja znam wielu narciarzy, którzy mieszkają w wypasionych hotelach, a ze stoku .... zjeżdżają ostatni! (Żeby nie było niedomówień: po całym dniu jeżdżenia, a nie picia piwa).

Staram się Wam wytłumaczyć, że są osoby, prawdziwi narciarze, których po prostu stać na to, żeby mieszkać w **** lub ***** hotelu i nie po to, żeby się pokazać, tylko dlatego, że warunki są lepsze

I na tym kończę mój wywód, bo dalsze polemika nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy "misz-masz" reklamowy żeby w głowie zrobić mętlik, żeby wyglądało że jest tanio, a wcale nie jest, jest cenowo normalnie albo drogo. Wszystkie te oferty są z Skipasem, ale nic w gratisie tam nie ma powiem nawet że za tą fatygę że ten karnet dostanie się w hotelu do ręki też jest policzone:D.

Bylem wiele razy w osrodkach gdzie organizator zbieral od nas pieniadze kupowal nam skipasy i zawsze to bylo ok 8% taniej.

Dlatego ja to tak rozumiem ze to my korzystamy ze znizek jakie oni tz.organizatorzy czy wlascicele hoteli/pensjonatow maja.

Jezeli jak pisze SB cena skipasu jest taka sama albo drozsza to jest to zadna oferta a raczej cos przeciwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Trudno się z Fredo nie zgodzić. Zawsze na Kwaterkach czy w hotelu skipass jest tańszy. Jeżdżę zawsze na włąsne rezerwacje i nie znalazłem biura które by przebiło ofertę jaką sie sobie samemu przygotuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się Wam wytłumaczyć, że są osoby, prawdziwi narciarze, których po prostu stać na to, żeby mieszkać w **** lub ***** hotelu i nie po to, żeby się pokazać, tylko dlatego, że warunki są lepsze

Konkretnie dla tych ludzi są lepsze, ich zdaniem są lepsze, bo dla mnie hotelowe warunki jeśli chodzi o wyjazdy narciarskie(bo z letnimi jest już zupełnie odwrotnie)moim zdaniem, i tak wolę, i nie dlatego że mnie nie stać(choć liczę się z każdym groszem), tylko dla tego że tak jest mi wygodniej, zdecydowanie wolę warunki apartamentu ponieważ:

- bo jak zejdę ze stoku od razu mogę się napić herbaty

- mogę zjeść coś teraz albo za chwilę, a nie jak w hotelu o konkretnej godzinie

-mogę wyjść na spacer, czy do knajpy i nie ciąży na mnie widmo powrotu na kolację o 19

- jest zazwyczaj jakaś rogówka z stołem gdzie może przyjść kilku znajomych i można wieczorem przy "czymś" posiedzieć, a że jest fool wyposażona kuchnia to nie trzeba tego czegoś doić z gwinta

- sypialnie są oddzielne, więc można zrobić imprezkę a dzieci mogą spać

....to tak tylko pobieżnie, bo tych zalet apartament ma zdecydowanie więcej i jest lepszy do warunków bytowych w hotelu... jeszcze raz podkreślę moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniaj bo nie każdy musi zawsze się zgadzać z Twoim zdaniem. Ja akurat mam takie zdanie na ten temat bo obserwuję co sie dzieje.

Wiem że są tacy o których Ty mowisz ale takich właśnie narciarzy można na palcach jednej ręki policzyć.

Bardzo duzo paluszkow w takim razie musisz miec w tej rece :rolleyes:

Kilka razy zdarzylo nam sie ze juz w lutym/marcu byly problemy z zarezerwowaniem miejsc w hotelach z basenami (****) w kilku osrodkach narciarskich na kolejny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jak pisze SB cena skipasu jest taka sama albo drozsza to jest to zadna oferta a raczej cos przeciwnego.

Ja to tylko przeanalizowałem w prosty matematyczny sposób, czyli cena jaką na miejscu muszę zapłacić za mieszkanie plus cena jaką muszę w kasie zapłacić za karnet.

Kilka lat temu byłem świadkiem jak w jednym z hoteli w którym mieszkałem w Moenie był cały autokar Polaków i mieli ofertę "karnet w cenie" ale nikt im nie powiedział że to karnet tylko na Tre Valli a z większym zakresem to trzeba dopłacać... no i larmo i jazgot na cały Hotel:eek:, a już nie wspomnę o tym że ten ich rezydent to po 8 rano mówił że zaraz pojedzie do miasta i zakupi te karnety i po 9 powinien być z powrotem to im rozda:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa
- bo jak zejdę ze stoku od razu mogę się napić herbaty

- mogę zjeść coś teraz albo za chwilę, a nie jak w hotelu o konkretnej godzinie

-mogę wyjść na spacer, czy do knajpy i nie ciąży na mnie widmo powrotu na kolację o 19

- jest zazwyczaj jakaś rogówka z stołem gdzie może przyjść kilku znajomych i można wieczorem przy "czymś" posiedzieć, a że jest fool wyposażona kuchnia to nie trzeba tego czegoś doić z gwinta

- sypialnie są oddzielne, więc można zrobić imprezkę a dzieci mogą spać

....to tak tylko pobieżnie, bo tych zalet apartament ma zdecydowanie więcej i jest lepszy do warunków bytowych w hotelu... jeszcze raz podkreślę moim zdaniem.

Dokładnie to są powody dla których również wyberam apartamenty. Hotel dla mnie to troszkę zbyt duże skoszarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duzo paluszkow w takim razie musisz miec w tej rece :rolleyes:

Kilka razy zdarzylo nam sie ze juz w lutym/marcu byly problemy z zarezerwowaniem miejsc w hotelach z basenami (****) w kilku osrodkach narciarskich na kolejny sezon.

Ok, widzę że jak nie cytuję to nie rozumiemy o co chodzi...:rolleyes:

Tych których "można na palcach jednej ręki policzyć" to są Ci "prawdziwi narciarze którzy lubią 5* hotele" o których mówił Jacek... Uważasz że wszystkie pokoje w hotelach 5* są zapchane tymi super-narciarzami?

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam rozwazania w tym poscie i uwazam ze nie kazdego stac na hotel ***** z basenem-zreszta z basenem to chce hotel ale jak mam letni wypad:)

zreszta mnie tam niestac na taki hotel bo mało zarabiam,ja musze powoli sobie zbierac i jak uzbieram to szukam czegos w granicach tego co mam

jak slysze ile ludzie wydaja na pobyty nie kiedy w hotelach to mi rece opadaja-oni to to wydadza na dwa tygodnie w hotelu moi znajomi w apartamencie by mogli mieszkac przez chyba miesiac co dla czesc by bylo cool

Przychylam sie tez do SB-nie masz ograniczen-wchodzisz do pokoju robisz kawe czy herbate,lub jak hccesz pichcisz sobie jedzonko i nie musisz bedzic z szlafrokiem w pasie przewinietym zeby zdazyc na obiado-kolacje.

APARTAMENTY SA DLA KAZDEGO DOSTEPNE a Hotele nie zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się czytać wszystkich wynurzeń, ale coś dopowiem.

Ja osobiście, z chęcią zapłacę komuś, żeby załatwil hotel min. 3 gwiazdki, przy samym wyciągu, z karnetem do ręki, w wersji conajmniej ze sniadaniem i kolacją, 7 do 14 dni. Najlepiej z połaczeniem samolot z Pyrzowic/Balic + bus z lotniska.

I zebym nic nie musiał załatwiać , tylko zapłacić i z głowy.

I co - myślicie, że takich ofert jest pełno? Niestety nie.

Przykład: z chęcią dołożyłbym tutaj ::

http://en.kitzsteinhorn.at/tickets_prices/pauschalen/berg-baden.htm

ze 200-400 ojro żeby lecieć samolotem a calość podróży z domu nie trwała dłużej niż 4-5 godzin.

Zapomniałem: do cen trzeba by doliczyć 200ojro za skipass 7dni.

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-))))) banner jest zrobiony tak nieszczęśliwie, że (a zazwyczaj dłużej nik 2 - 3 sekundy nie patrzymy na banner, z którego nic dla nas nie wynika), że gdybyś nie zwrócił uwagi, że taka tematyka się tam znajduje, to do tej pory byłbym nieświadom :-)))

Dobrze, że są skupione (lodowce) w jednym miejscu i póki co to wszystko...

A do sb: rzadko zdarza mi się zobaczyć oferty łączone (skipass + zakwaterowanie) w niższej cenie, niż kupowane przeze mnie indywidualnie, osobno...

A jeszcze porównując banner lodowcowy do banneru ski team (wyprzedaże), to z tego drugiego od razu widać o co chodzi... pierwszy zaś trzeba "obejrzeć" :-))), żeby się czegoś dowiedzieć...

Porównałem sobie te dwa banery - i tak moje skojarzenie jest pozytywne, jeśli chodzi o Tyrol. Jest tam narciarz, góry, dobra cena, kraina geo, ładna dziewczyna - moim zdaniem takie małe dzieło sztuki reklamowej, alem nie spec:)

Natomiast baner Ski Team'u z polskim bazarkiem mi się kojarzy.

To tak wracając do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem sobie te dwa banery - i tak moje skojarzenie jest pozytywne, jeśli chodzi o Tyrol. Jest tam narciarz, góry, dobra cena, kraina geo, ładna dziewczyna - moim zdaniem takie małe dzieło sztuki reklamowej, alem nie spec:)

Natomiast baner Ski Team'u z polskim bazarkiem mi się kojarzy.

To tak wracając do tematu.

:-)) dokładnie tak... banner Tyrolu to dzieło, jak najbardziej się z tym zgadzam, ale z bannera ski... od razu wiedziałem o co chodzi, a jeśli chodzi o Tyrol, to po Twoim poście dłuższą chwilę korciło mnie, żęby zapytać, o jakim bannerze piszesz :-))), ale było mi wstyd :-))))))...

Reklama tego typu, a tym bardziej wymienna z innymi reklamami powinna skupić uwagę na już... niewiele osób śledzi fabułę reklamy, ażeby zobaczyć co będzie dalej bez uprzedniego skierowania uwagi odbiorcy na ową reklamę...

Jesteśmy tak zalewani reklamami, że niestety najpierw trzeba skupić uwagę, a później dopiero p[okazać dzieło... czasami da się jedno i drugie wprowadzić w życie, ale w przypadku reklamy Tyrolu, twórcom się to nie udało... takim "zwracaczem uwagi" w tym wypadku byłeś Ty (piszę to oczywiście niepejoratywnie:-))...

Tak jak napisałem - cała idea zebrania lodowców w jedną całość szczytna...

Pozdrawiam na poły offowo :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, widzę że jak nie cytuję to nie rozumiemy o co chodzi...:rolleyes:

Tych których "można na palcach jednej ręki policzyć" to są Ci "prawdziwi narciarze którzy lubią 5* hotele" o których mówił Jacek... Uważasz że wszystkie pokoje w hotelach 5* są zapchane tymi super-narciarzami?

Wszystkie nie, ale nie twierdz ze tylko kilka osob ktore jezdzi do hotelu potrafi jezdzic na nartach.

Mozesz sie niezle zdziwic gdy kiedys bedziesz miala okazje pomieszkac w lepszym hotelu.

To czy ktos nocuje w apartamencie, czy w hotelu nie ma zadnego znaczenia jak ktos jezdzi na nartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z tego co zaobserwowałam to niestety ale baaaardzo nieliczna grupa hotelowych gości (tych 4, 5*) jezdzi na poziomie albo w ogóle jezdzi... Szczegolnie to widać wśród damskiej części towarzystwa. Nie wiem jak to się dzieje i z czego to wynika ale taką prawidłowość zaobserwowałam... Kłócić sie nie bedę i przekonywać Cię nie mam zamiaru. Ja mam takie zdanie i dopóki na własne oczy nie zobacze zmiany sytuacji to nie uwierzę.

Nie bede miala okazji pomieszkać w takim hotelu bo raz bylam i więcej nie wrócę - wolę apartamenty na narty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nie, ale nie twierdz ze tylko kilka osob ktore jezdzi do hotelu potrafi jezdzic na nartach.

Mozesz sie niezle zdziwic gdy kiedys bedziesz miala okazje pomieszkac w lepszym hotelu.

To czy ktos nocuje w apartamencie, czy w hotelu nie ma zadnego znaczenia jak ktos jezdzi na nartach.

Jack, czy Ty nie masz aby 2 tożsamości na tym forum:rolleyes:, przeczytałem sobie wszystkie Twoje posty(dużo roboty z tym nie było:D) i rzuca się w oczy parę podejrzanych zależności, np: piszesz jak się trzeba z kogoś subtelnie wyśmiać , jak trzeba nakręcić dyskusję na pewien temat, no i ta dzisiejsza polemika z Kasią.... podejrzane... co...:cool:

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...