Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty dla kobiety (RATUNKU!!!)


marekvette

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Bardzo proszę o pomoc w doborze nart dla żony. Kobieta jeździ 4 lata, trasy czerwone, czasem czarna, Bardzo lubi prędkość i wyzwania. Jazda tylko po przygotowanych trasach, muldy nie są mile widziane ale daje radę. 175 cm 58 kg. Jazda techniką klasyczną(tak uczyłem)natomiast coraz częściej wchodzi na krawędzie. Dziewczyna nie boi się wyzwań. Do tej pory narty z wypożyczalni. Jedyny warunek: muszą być mocno taliowane (taki wymysł i koniec). Ratujcie, bo jak oglądam allegro to czuję że wiem coraz mniej. AHA! cena tak do 500zł Pozdrawiam gorąco Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Bardzo proszę o pomoc w doborze nart dla żony. Kobieta jeździ 4 lata, trasy czerwone, czasem czarna, Bardzo lubi prędkość i wyzwania. Jazda tylko po przygotowanych trasach, muldy nie są mile widziane ale daje radę. 175 cm 58 kg. Jazda techniką klasyczną(tak uczyłem)natomiast coraz częściej wchodzi na krawędzie. Dziewczyna nie boi się wyzwań. Do tej pory narty z wypożyczalni. Jedyny warunek: muszą być mocno taliowane (taki wymysł i koniec). Ratujcie, bo jak oglądam allegro to czuję że wiem coraz mniej. AHA! cena tak do 500zł Pozdrawiam gorąco Marek

I nowe seria limitowana Porsche ?

Proponuje żonę skierować do salonu firmy ERA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe za 500zł to mozesz wiązania kupic.............:) a tak serio to do tej kwoty co podales to mozesz pomażyc i tylko pomażyc:)

Mysiek tego to i w erze nie dadza:)

acha i kolego weź dzial sprzęt przejzyj fajne kolekcje damskie ma dynastar:) ale to do 500zł raczej nie realne:d chyba ze Ci przez przypadek z "wagonu" wypadnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe za 500zł to mozesz wiązania kupic.............:) a tak serio to do tej kwoty co podales to mozesz pomażyc i tylko pomażyc:)

Mysiek tego to i w erze nie dadza:)

acha i kolego weź dzial sprzęt przejzyj fajne kolekcje damskie ma dynastar:) ale to do 500zł raczej nie realne:d chyba ze Ci przez przypadek z "wagonu" wypadnie:)

przecież nic nie ma że mają być nowe tylko jest dla żony i do 500zł :D za tą cenę można coś kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! wielkie dzięki! Chyba tylko marcin zrozumiał o co mi chodzi. (a pani na polaku mówiła że nie mam problemów z wysławianiem...). Jak bym miał tyle siana, zeby wybrać pannie coś ze sklepu najlepiej z 'bzyka' na krupówkach, to bym wam nie zawracał głowy szydercy. Trudno dam se rade duży chłopak jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! wielkie dzięki! Chyba tylko marcin zrozumiał o co mi chodzi. (a pani na polaku mówiła że nie mam problemów z wysławianiem...). Jak bym miał tyle siana, zeby wybrać pannie coś ze sklepu najlepiej z 'bzyka' na krupówkach, to bym wam nie zawracał głowy szydercy. Trudno dam se rade duży chłopak jestem.

Duże chłopaki nie krzyczą ratunku jak jego kobieta czegoś chce.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę , że np na ALLEGRO z pewnością coś znajdziesz , wybór spory i w cenie też się zmieścisz - mam na myśli oczywiście narty używane. Ja bym sie zastanowił nad tym :

http://www.allegro.pl/item457228237_carving_salomon_streetracer_880_160_cm_r11_7.html

lub nad tym:

http://www.allegro.pl/item453455788_rossignol_bandit_b1_160cm_saphir_100_rewelacja.html

musisz tylko dobrze widzieć , czy twoja kobieta:) bardziej nastawiona jest na jazdę na krawędziach , czy też raczej na takie allroundowe nartowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli radzi sobie na rasach czerwonych i czarnych - rozumiem, ze ma zaciecie sportowe.

Nie ubieralbym jej w zadne narty damskie, tylko w jakies unisexy o dlugosci 155-160cm.

Bardziej o promieniu krotszym, niz dluzszym.

Na allegro na pewno cos znajdziesz, bo co do firm, to nie chce sie wypowiadac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do aklim: tak jak wcześniej pisałem, podstawy stylu klasycznego, teraz jeździ tak jak to ująłeś allroundowo, natomiast będziemy szli w strone jazdy na krawędziach. Co sądzisz o volkl supersport s1, albo atomic sl10 lub 12? Wiem że 12 to już dobra jazda, ale panna się nie boi, jest wysportowana a prędkość im większa tym lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest problem,faktycznie za 500 zł trudno coś ciekawego wybrac,może coś z Hedów-dużo nart dla kobiet.Myślę,że w sprzęcie poszukać z 05-07 roku,poczytać opinie i dalej szukać tych modeli na allegro lub innych aukcjach.

Nie bardzo rozumię po co to max taliowanie,jak woli i lubi klasycznie,chyba nie po to,że same skręcają..?.Atomy też można wybrać,oczywiście jeśli waga kobiety nie jest duża(czyli do 50 kg)można wybrać deseczki dla juniorów,nawet bardziej usportowione.Ja tak zrobiłem dla swojej żony i jest bardzo zadowolona.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ni chol..nie lubi klasycznie. Speed speed speed. Dla mnie bomba bo się nie nudzę na stoku, ale technikę będziemy konsekwentnie poprawiać. Tak sobie myślę, może źle, że jak narty trochę wymuszą technikę to nie będzie źle... Wiecie, ja się uczyłem na starych rossi 205, w za dużych butach, i jakoś dałem radę (wtedy miałem 170cm...) Poprostu musiałem się nauczyć i nie było gadki... ech stare czasy! Ogólnie to za dużo tych modeli i człowiek niedouczony się gubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


. Jazda tylko po przygotowanych trasach, muldy nie są mile widziane ale daje radę. 175 cm 58 kg. Jazda techniką klasyczną(tak uczyłem)natomiast coraz częściej wchodzi na krawędzie. Dziewczyna nie boi się wyzwań. Do tej pory narty z wypożyczalni. Jedyny warunek: muszą być mocno taliowane (taki wymysł i koniec).

a może coś takiego http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=453455614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nartki typu allround dla średniozawansowanych,chyba kolekcja z o5/06,co do bajerów konstrukcji-to opis w sprzęcie/dział kolekcje/.Nartki uniwersalne w sensie,że mogą również jeździć na niej kobiety jak o nie dużej masie panowie,lekka konstrukcja,bardzo taliowana a zatem stabilna,łatwo wchodzi na krawedź i przy małym nakładzie sił.Do ćwiczenia i udoskonalenia jazdy naprawdę rewelka i póżniej też można pobrykać.Niższy model to Izor 3:5,wyższy 9;7,ale to już bardziej wymagająca i raczej już dla panów.Pamiętam,że wg testu ntn bardzo polecana,dużo przyjemności z prowadzenia i jazdy,nie męczy.Myślę,że to warte uwagi.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...