Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Świniorka


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny ośrodek który skutecznie odstrasza od nartowania.

Oczywiście takie "elementy" jak ja.:rolleyes:

Jak dobrze,że Bóg stworzył Alpy.Ufff.

Czym odstrasza? Nazwą :)? Zamknięte, bo trwają prace budowlane, no i nie ma śniegu. Infrastruktura się poprawia, bo będzie nowy wyciąg. Obok jest parking i restauracja, gdzie można coś zjeść. Ładnie wszystko wygląda, tylko jedzenie ... takie sobie, no i obsługa ... miła, ale podanie obiadu trwało półtorej godziny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym odstrasza? Nazwą :)? Zamknięte, bo trwają prace budowlane, no i nie ma śniegu. Infrastruktura się poprawia, bo będzie nowy wyciąg. Obok jest parking i restauracja, gdzie można coś zjeść. Ładnie wszystko wygląda, tylko jedzenie ... takie sobie, no i obsługa ... miła, ale podanie obiadu trwało półtorej godziny :(

Przecież to nie tajemnica.;):P

Straszny leń ze mnie .......i po takich schodach wchodził nie będę.

Orczyk....czyli siedzenia nie ma,......nie lubię.

A czekać, to na nic, nie tylko nie lubię ale nienawidzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Brenna Świniorka

Pamiętacie jak pisałem o stacji Branna Świniorka :D

Właśnie dowiedziałem się, że:

- w tym sezonie zbudowane została oświetlenie trasy

- w przyszłym sezonie 09/10 wybudowany zostanie tam trzeci wyciąg orczykowy

- w kolejnym 10/11 wybudowane zostanie krzesło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak pisałem o stacji Branna Świniorka :D

Właśnie dowiedziałem się, że:

- w tym sezonie zbudowane została oświetlenie trasy

- w przyszłym sezonie 09/10 wybudowany zostanie tam trzeci wyciąg orczykowy

- w kolejnym 10/11 wybudowane zostanie krzesło

Trzeba by to jechać "omacać":rolleyes::)

...kto się poświęci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się poświęce ok 17 stycznia bo jadę i tak do brennej na 2-3 dni ;) Jak jest to ten wyciąg na przeciwko Wegierskiego to wygląda ładnie (jak na polskie realia) :)

NIE! Do Świniorki trzeba przed centrum skręcić w prawo koło stacji benzynowej! A potem jeszcze 6 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem na necie że Świniorka jest otwarta lecz gościu który tam był odradza jazde z powodu żle przygotowanego stoku.Natomiast jeśli chodzi o sam ośrodek wykupił go ostatnio facio który miedzy innymi postawił na dole pod świniorką wypasioną knajpe i chyba domki letniskowe i w dalszym etapie rozwija ośrodek inwestując w wyciąg itp.Z tego co słyszałem generalnie facio nie jest tam lubiany przez miejscowych górali z prostego powodu że chce wszystko i wszystkich wykupić ale na marginesie myśle ,że w niczym to nie przeszkadza żeby stworzył dla społecznosci narciarskiej wypasiony ośrodek ,w co też wątpie gdyż na świniorce nie ma na to warunków . na marginesie stok około 400 do 500m średnio trudny cena 2zł za wyjazd i 22zł za 11 wyajzdów (karnet) w/w informacje pozyskałem od górali (od lat moji znajomi) pozdrawiam

Edytowane przez andre372
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrodzony dobrze :D, nazwa napawa optymizmem:D

Psem Cię jakim nie poszczuli??:D

A tak poważnie, masz jakieś informacje jaki długi ten wyciąg będzie i na który sezon kupią ratraka :D

Idąc dalej tropem Świniorki podaje adres na ich strone może ktoś zechce skorzystać jak na moje gusta to troszke zadrogo do tego co mają do zaoferowania

www.rpm.brenna.pl/narty/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...