Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie jedziesz na narty?


minus1968

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pilne odstapię Apartament w Livigno od 06.12 7 dni

Witam wszystkich.

Niestety posypało nam się ze znajomymi otwarcie sezonu. Mamy zapłacony apartament w centrum Livigno w terminie 06.12 - 7 nocy ze skipassem oczywiście. Chcemy go odsprzedać. Apartament jest sześcioosobowy klasy Lux. Cena 750 PLN/osoba i 150 euro kaucja zwrotna.

Szkoda nam tej kasy.

Kontakt:

600 820 410

dadam5@wp.pl

Dzięki jak nie wy to może kogoś znacie. Bardzo nam Zależy.

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już w piątek Val di Sol - Mezzana. Tylko 1550 km. i już jesteśmy na nartkach. Tydzień walki - potem znowu 1550 km. i czekanie na styczeń. Może Krynica?

I znowu czekanie do końca marca - 1300 km. - Kronplatz- ha,ha. 5 dni i jak zwykle wypad do Cortiny. Potem 1300km. i arbait,

Pozdrawiam i ide sie powoli pakować, bo mnie nóżki świerzbią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jedzie ktos moze jakos teraz do Kaprun lub do Soelden?

W sobote z rańca jestem w Kaprun na imprezie Roxy Chicken Jam, potem w niedziele przenosze sie do Soelden, gdzie jestem do srody wieczora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jedzie ktos moze jakos teraz do Kaprun lub do Soelden?

W sobote z rańca jestem w Kaprun na imprezie Roxy Chicken Jam, potem w niedziele przenosze sie do Soelden, gdzie jestem do srody wieczora.

Ja będę po drugiej stronie, czyli w Mallnitz... A do Kaprun wpadnę w piątek koło 19...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sole Alto, to chyba najwyżej położony apartamentowiec tam. Spotkać się możemy, a jakże :)

podesle ci PW z namiarami na mnie, w niedziele na pewno bedziemy jezdzic od strony Marilleva-Folgarida, pozniej to juz wszedzie z przewaga stokow Madonny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę na otwarcie nowego ośrodka Grossglockner Resort, choć po prawdzie to dwie połączone dotychczasowe lokalizacje, Matrei i Kals.

Zapowiada sie interesująco ale na miejscu dopiero okaże się co i jak ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
No nareszcie!:D:D:D

Zaczynam się pakować, o 2:00 w nocy start.

Jak będzie czarna droga to o 9:00 na pierwsze krzesło mam zamiar w Turracherhoehe siadać.

Zobaczę czy SB mi tam za bardzo nie rozjeździł tras :P.

Po powrocie zdam relację.

:mad::mad::mad: Egoista!!

Tak, jadąc pługiem pospychałem cały śnieg, a tam gdzie nie dałem rady to posypałem trasy tłuczonym szkłem:D

powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mad::mad::mad: Egoista!!

Tak, jadąc pługiem pospychałem cały śnieg, a tam gdzie nie dałem rady to posypałem trasy tłuczonym szkłem:D

powodzenia:)

Ja tam byłem 2 dni po nim... zrobił jeszcze tak, że strasznie wiało, skutkiem czego na górze został już tylko beton... reszta śniegu leży na niższych stokach :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no stary, słuchaj... chłopak zaszalał i jedzie na 5 dni, mało tego zamierza kupić Top Ski Pass:rolleyes:

Wróciłem!

Było zaje...................fajnie.

Wszelkie zaklęcia (przeciw) pogodowe :D nie chwyciły.

5 dni lampy,....permanentnie pełne nasłonecznienie.Bajka!

Mroźno,temperatury do -16 st.C, nawet w dzień.

Kornock,Zirbenwald i Turrach...Bahn to je ONO a ne coca-cola (jak głosiła niegdyś czeska reklama).

Cóż zrobić 24 stycznia trzeba będzie powtórzyć :P:D.

..... i to jeszcze tego roku.

-------------------------------

Zdjęcia wrzucę jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...