Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie jedziesz na narty?


minus1968

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tu tzn na forum poruszanych wiele ciekawych tematów, ale mnie interesuje gdzie i dlaczego się wybieracie. Ja na przykład jadę w styczniu (17-24) do Bad Hofgastein. Wybrałem to miejsce gdyż zamierzam po hulać w zachodniej (salzburskiej) części regionu Ski Amade. We wschodniej tzn styryjskiej bawiłem się w zeszłym roku .Wybieram zawsze miejsca w których jeszcze nie byłem pozdrawiam i dziękuję za wypowiedzi nie ukrywam że w ten sposób szukam miejsca na następny wyjazd.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Luty - jadę na 2 tygodnie, pierwszy Kronplatz: pierwszy raz będę na nartach w miejscu, w którym byłem; powody: genialna miejscówka, dzieci(własne), mam tam porachunki z jedną czarną trasą- sobie tam żeberko w zeszłym roku złamałem byłem na niej, fajne długie trasy tam są a takie lubie najbardiej. Drugi tydzień _ Plose koło Brixen czyli rejon Val Isarco; bo: na jednym karnecie z Kronplatzem(Dolomitisuperski), krótki przejazd między miejscówkami, jest kilka długich tras w tym jedna 9km i czarna, chcę sprawdzić jakis mało znany rejon i licze na małą ilośc ludzi na stokach, taniej też jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje plany na ten rok to: 14-21.XII.08 Jakuszyce (nocleg) i jazda w Harachovie i okolice (nie mam wpływu na termin, miejsce - z góry zaplanowane zgrupowanie). W pierwszym tygodniu stycznia Kaprun i Zeel Am See (tym razem z rodziną na ferie zimowe, duży wyjazd grupowy - sprawdzone towarzystwo i miejsce). I jak dobrze pójdzie (finansowo) to koniec marca do Maso Corto (z sentymentu). Byle pogoda dopisała ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Witam.

Więc tak:

- wrzesień było na Molltalu 4 dni i zakup sezonówki na Karyntię i Tyroll wschodni;

- październik już zaliczony Molltal;

- teraz przełom listopada i grudnia, miejsce jeszcze nie wybrane, a zależne od warunków śniegowych;

- 13 - 20 grudnia będzie Katschberg;

- koniec stycznia 24 - 31 wyjazd do Matrei na GROSSGLOCKNER RESORT http://www.gg-resort.at/skigebiet/panorama/

- kolejne wyjazdy to ralub 2 razy w miesiącu na kryntię i tyrol wschodni;

- długi weekend majowy Molltaler;

- może jeszzcze jeden wyjazd w połowie maja na lodowiec i niestety trzeba będzie kończyć sezon :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek

Moje wyjazdy jak na razie pokrywają się z tym co pisał powyżej scatman a co do dalszych wyjazdów to też będzie podobnie choć na ferie do Matrei-Kals nie będę jechał ale też mam zamiar raz czy nawet dwa razy w miesiącu zaliczyć kolejne ośrodki w Karyntii no a na zakończenie w maju Molltaler (już szykuje się coś koło 70 ludków:eek:).

Prawdopodobnie jeszcze tradycyjnie pojadę do Gliczarowa (na super jedzonko do znajomych gospodarzy) z córką na początku marca i wtedy dojdzie jeszcze Małe Ciche, Białka i Jurgów.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13-20.12.08 - Val Gardena, bo nie chce mi się jechac po raz 4ty do Val di Sole, a tam jeszcze nie byłem a ponoć jest całkiem interesująco

Luty - gdzieś do Salzburgerland bo chłopaki na forum chwalili ten rejon, albo do Ischgl bo podobno jeden z lepszych osrodków w Austrii, pozatym znajoma nie może się nachwalić tego ośrodka i jeździ tam co rok. Cos w tym musi być:)

No i jeszcze marzy mi się coś w kwietniu albo w maju na 3-4 dni:)

Edytowane przez szparaa
literowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nic nie pisać bo mam tak ,że jak coś powiem głośno to potem lubią mi się plany pokrzyżować.

Ale nie jestem przesądny i napiszę.

W Listopadzie chciałbym ,ale warunki śniegowe są nijakie a raczej ich nie ma.

W Grudniu do świąt muszę popracować.

W Styczniu 6 do 10 Turracherhoehe,24 do 31 powtórka

a dalej co tam będę planował jakoś to będzie.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13-20.12.08 - Val Gardena, bo nie chce mi się jechac po raz 4ty do Val di Sole, a tam jeszcze nie byłem a ponoć jest całkiem interesująco

No całkiem, całkiem. Myślę, że do Val di Sole już nie wrócisz po Val Gardenie :)

Ja byłem w Val di Sole jeden raz i już tam na pewno nie wrócę, to co tam zobaczyłem przyprawiło mnie o zdumienie i byłem zdziwiony popularnością tego miejsca wśród naszych rodaków:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni tydzień listopada planuje Garmisch Partenkirchen . Po pierwsze dojazd bezpłatną autostradą od ringu berlińskiego. Po drugie do ringu tylko 300 km przez Gorzów. Po trzecie tylko 1000 km od domu i dam radę w jeden dzień zrobić. Po czwarte taniej niż w Zakopanym . Pozdrawiam Magres:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym sezonie, podobnie jak w poprzednim wybiorę się do Bad Hofgastein - po pierwsze dlatego, że blisko (około 750 km), po drugie nie wszyscy będą jeździć na nartach, a jest tam kilka miejsc, gdzie można spędzić czas poza stokami, po trzecie - świetne miejsce do nauki, po czwarte może uda się zobaczyć Puchar Świata w Zauchensee.

Inne plany, już nie do końca ode mnie zależne, to jeżeli się uda to jeszcze jeden wyjazd końcem marca. Nie jest jeszcze sprecyzowane dokąd, ale na razie na pierwszym miejscu jest Samnaun/Ischgl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa
W Styczniu 6 do 10 Turracherhoehe,24 do 31 powtórka

Figo to jest duża szansa że się spotkamy bo my pewnie w tych dniach będziemy na Aineck a przy okazji pojeździmy sobie i na Turrachr i na Innerkrems.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mial byc Sylwester w Heiligenblut, a bedzie Boze Narodzenie. Potem do pracy, a po powrocie we trzy albo i cztery familie 21-28 luty w Saalbach. Dla nas juz po raz trzeci, bo to piekne miejsce jest i chcemy je pokazac jak najwiekszej ilosci przyjaciol.

Szkoda bo miniemy się. My w Saalbach od 28.02. Nawet nie zdążycie zdać relacji jak było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym sezonie póki co mam w planach tylko Livigno 30.01-10.02. Niestety w roku szkolnym czeka mnie matura czyli najgorsze co może być :P:( Z tego właśnie powodu mam ograniczone możliwości. Mam jednak nadzieję ze w tym roku zima dopisze w Polsce i uda mi się gdzieś wyskoczyć w nasze góry :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.11 Molltal

29.11-2.12 Katschberg + Turracher Hoehe + Innerkrems

13.12-16.12 Grossglockner Resort i okolice

26.12-01,01 Lienz i okolice (Tyrol Wschodni)

24.01-31.01 Matrei-Grossglockner Resort

+ kilka 4-dniowych wypadów w niesprecyzowanych jeszcze terminach , ale wszystko w Karyntii i Tyrolu Wschodnim - kroi się 7-10.03 Nassfeld ale jeszcze nic pewnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek
...

29.11-2.12 Katschberg + Turracher Hoehe + Innerkrems

13.12-16.12 Grossglockner Resort i okolice

Plany bliskie moim:):):)

kroi się 7-10.03 Nassfeld ale jeszcze nic pewnego...

W takim razie, Ja też dam się pokroić:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7-11 listopad kaprun

14-21 luty Dolomity Super-Ski jeden skipass a jazda niesamowita kto był ten wie a kto nie był polecam (wieksza gwarancja slonca niz w Austrii fantastyczne jedzenie zdecydowanie najlepsza kuchnia na swiecie)

A w kazdej wolnej chwili smigam do Spindlerowego spanko w ZLATEJ OLESNICY warunki takie sobie ale ziomal prowadzi hotelik a i na stok podwieżie jedzonko swojskie zaszykuje kielicha wychyli jak to swojak z Wielkopolski

na razie chciejstwo ale zakonczenie sezonu na lodowcu wielka rzecz może sie uda do zobaczyska na stoku i połamania desek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...