Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

7000 uzytkownik JEST


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa! rzeczywiście - nie zauważyłem, że to można kontrolować!:)

To trzeba jakiś casting rozpisać na usera, który łyknie tą piękną liczbę 7000!

Powinien mieć ją w swojej nazwie.

Tak, tylko że by musiał Jacek na jakiś czas utajnić tą statystykę, bo inaczej ktoś odda "kontrolowany strzał" co w tym przypadku nie jest trudne, ponieważ raptem kilka osób dziennie się loguje a czasem nikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że by musiał Jacek na jakiś czas utajnić tą statystykę, bo inaczej ktoś odda "kontrolowany strzał" co w tym przypadku nie jest trudne, ponieważ raptem kilka osób dziennie się loguje a czasem nikt.

Sam już ze trzy nowe logowania uskuteczniłem :P

Oczywiście żartuję.

Ale co to niby za okazja?

Czemu nie było hałasu przy piecio czy sześciotysięcznym userze ,czy jak to się tam mądrze nazywa. Rozumiem dlaczego JC się cieszy.

Ale dla mnie to nie ma znaczenia pod którym kolejnym numerem jestem zalogowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze z tych 7000 jest to ze tylko kilka osob rozmawiam,a reszta loguje sie i zada jedno moze dwa pytania i over-powinno byc ze po 6 miesiacach nie udzielania sie - nie logowania zeby usuwac takie konto,podobnie jest na jednym forum motoryzacyjnym na ktorym sie udzieliłem kilka razy i po przerwie juz nie istniałem,ale to moje skromne zdanie wiec mnie czasem nie ZABIJAJCIE:D

A TERAZ OBY TEN 7000 NARCIARZ UDZIELAŁ SIE I ROZMAWIAŁ Z NASZA "RODZINKA SKI-FAMILII"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze z tych 7000 jest to ze tylko kilka osob rozmawiam,a reszta loguje sie i zada jedno moze dwa pytania i over-powinno byc ze po 6 miesiacach nie udzielania sie - nie logowania zeby usuwac takie konto,podobnie jest na jednym forum motoryzacyjnym na ktorym sie udzieliłem kilka razy i po przerwie juz nie istniałem,ale to moje skromne zdanie wiec mnie czasem nie ZABIJAJCIE:D

A TERAZ OBY TEN 7000 NARCIARZ UDZIELAŁ SIE I ROZMAWIAŁ Z NASZA "RODZINKA SKI-FAMILII"

bo jak nie to wpier((( i do piachu :P nie no ale tak powaznie to ja pamiętam czasy jak nas 200 było :D, pamiętam to super eleganckie początki z rozsuwanym forum:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo....moim zdaniem nie jest to dobry pomysł,bo już wtedy to będzie niezły kiepisz:p...będą skarżyć się że nie mogą wejść tu czy tam,czy nie mogą udzielać się w danym wątku bo jest opatrzony klauzulą Expert:D

ja trochę pisałem na forum quadowym i ostatnio nie piszę....ale dlaczego mam się nie spytać kiedy trzeba zmienić pasek napędu...chociaż to jak w sam raz wiem...jak pęknie:D:eek:....ale nie zamykajmy się na nowych-starych,którzy udzielają się sporadycznie,bo oni mogą po sezonie opisać kilka nowych ośrodków lub jakiś model nart,a wtedy to już ma znaczenie poznawcze...chyba tutaj jest zgoda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...