Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

kto lubi jezdzic poza trasa????


raksa

Rekomendowane odpowiedzi

no ludzie piszcie jak wam sie jezdzi freeraidowo !!!!!!! ja tam to uwielbiam !!!!!!! coprawda raz zgubilam tak nartki ale i tak warto bylo !!! jak zaglebalam na takiej ladnej sciance w tonale to jechalam w tym puchu koziolkami z 500 metrow i juz nart nie znalazlam i ani jednego kijka ..... to byly takie poczciwe nartki ............... powiedzcie ze nie tylko ja mam takiego pecha do freeraidku ...~!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto lubi jezdzic poza trasa????

wolę przygotowane trasy ale czasem dla odmiany jakiś freerajdzik się strzeli ...wprawdzie sprzętu tak jak Ty nie gubię ale miałem np. szczęście jadąc w Bieszczadach przez las wpaść we wnyki...dobrze że zakończyło się na bucie ale zdziwienie było niezłe jak mnie nagle szarpnęło i zawisłem na drucie....ale wszystko oki but i noga cała...chyba uratowała mnie nieduża prędkość i masa śniegu....

muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto lubi jezdzic poza trasa????

ja tam juz nie jezdze bo kiedys przypadkowo zjechalem na taka traske nieprzygotowana i musialem na nozkach dopierdulac 3 godziny bo sie zjechac nie dalo, i nie bylo warto przejechac te kilkaset metrow bo mnie jeszcze krzyz nawala od dzwigania nartek, ktorych na szczescie nie zgubilem.

pozdrawiam ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto lubi jezdzic poza trasa????

To marnotrawstwo pieniedzy, tyle sie wydaje na karnet, a wnim sa oplaty przeciez nie tylko za wyciagi, ale tez za przygotowywanie tras (ratraki, armatki...) to po co pchac sie poza trase. Czy nie lepiej wykorzystac czyjas ciezka prace, czas poswiecony na to aby narciarzom bylo jak najlepiej, to jest swego rodzaju policzek dla pracownikow stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto lubi jezdzic poza trasa????

ja nart nie stracilem ale.....

Byl piekny sloneczny dzien. Pojechalem troche poprzecinac z kolega na wyciag. Obok wyciagu byl taki piekny las.Wjechalismy w niego a tam sciezka na 0.5 metra szeroka ni tu skrecic ni zatrzymac sie.Wiec jade przed siebie az tu nagle BUM walnolem sie w drzewo...........................

Drzewu nic sie nie stalo mi tez. ani sprzetu nie pogubilem i nie uszkodzilem

Kolega mojego kolegi podobnie jechal i peklo mu wiazanie.......

Rudy pz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto lubi jezdzic poza trasa????

Kolega Marcin poruszył bardzo ciekawy temat.

Ja kiedyś zrobiłem sobie freeride na Goryczkowej. Trwał on z samej góry w oklice mostka, gdzie dupnąłem (chyba już trochę zmęczony). Nartkę lewą mi wypięło i następną godzinkę spędziłem na poszukiwaniach. Odnalazłem starą raszplę 60 m wyżej. Od tego czasu do freeride-u przypinam nartki paskami do nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto lubi jezdzic poza trasa????

Freeride jest extra !!! :) Nart nie zgubilem choc zdarzylo mi sie dlugie poszukiwanie :) Raz poza trase wyjechalem nieswiadomie... a raczej wypadlem, byla straszna mgla (lodowiec w Tux) zanim sie obejrzalem lezalem w jakiejs zaspie plujac sniegiem :) pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...