Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Stubai


aklim

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm a ja o 7:00 rano :)

A, że niedawno pozbyłem się kombiaka - jedziemy sejakiem :)

Jakbyście widzieli sejaka na SGL - dajcie donośnie znać :)

3 tygodnie urlopu !!

W sumie autem 2500km, samolotem jakieś 18.000km :)

Po powrocie zamieszczę zimowe fotki.

Ale spadnę w statystykach ;)

A ile po powrocie będę miał do przeczytania !

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i do zobaczenia w grudniu !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!!

Dzisiaj duzo lepiej ,przynajmniej z pogoda.Ludzi wiecej niz wczoraj ale nartowanie tez lepsze. Oczywiscie w sroc rodakow,ale to nic dziwnego zwazywszy na date. Jutro powinno byc jeszcze lepiej. Pogoda powinna bvc(poki co piekne gwiazdy:p). Wieczorem delikatny chillout i rano znowu do roboty:D:D:D. Cale szczescie kocham ta robote;). To chyba tyle.Bawcie sie dobrze.Przeciez jutro ulubiony poniedzialek:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wróciłem:(

jeżdziłem od niedzieli do piątku a w skrócie tak to wyglądało:

niedziela - słońce i ludzi do bólu (tak na moje oko ok. 60% to Polacy), do większości wyciągów stało się po kilka ,kilkanaście minut

poniedziałek - dalej słońce a narciarzy trochę jakby mniej:)

wtorek- słońce c.d. i jeszcze mniej narciarzy:):D

środa-załamanie pogody , mgła i opad śniegu , ludzi mało

czwartek- śnieg pada dalej , więc przygotowanie stoków takie sobie, ale da się jeździć

piątek - powrót pięknej pogody (słońce , sporo świeżego śniegu) , można było nawet trochę pofrirajdować:D , wieczorem powrót:(:mad:

Wyjazd organizowała ekipa z CarvingSportu , którą serdecznie pozdrawiam.Było zajefajnie:):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bylam od srody do piatku-rzeczywiscie Carvingsport nie do przeoczenia!

I zgadza sie ,ze trasy byly fatalnie przygotowane.

Z racji towarzysko-kolezenskich w sobote 15.11 pojechalam do Soldy/Sulden am Ortler -i to byl strzal w 10!! Cos mi sie zdaje ze od tej pory to bedzie miejsce na rozpoczecie sezonu w listopadzie.

Ludzi niezbyt wiele ,ale tez troche "zawodniczych grup" ,a trasy przygotowane po protu rewelacyjnie!!!

Na Stubaiu od mniej wiecej od 11-12 muldy takie jak na Kasprowym za starych czasow ,a na Ortlerze do samego konca dnia jezdzilo sie rewelacyjnie.

Zwiedzilam juz wiele miejsc w Alpach austriackich i wloskich i musze przyznac ,ze od Wlochow (a w zasadzie od Sudtirolese) to sie reszta moze uczyc jak sie trasy przygotowuje. W sumie fajny poczatek sezonu.Pozdrawiam.Beata.

Edytowane przez beabike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...