Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gardenissima 2009 - kto jedzie


alfredoo

Rekomendowane odpowiedzi

Termin niedziela 5.04 09

W zeszlym roku bylo troche dobrych checi

ale chyba sie rozeszlo po kosciach bo nie czytalem relacji

forumowicza z tych amatorskich zawodow.

Moze w tym roku skrzykniemy sie na wyjazd, bo co tu gadac chodzi

nie o wynik a o uczestnictwo w tej imprezie.

Moze skionline obejmie patronat grupki startujacych?

Ja deklaruje wyjazd.

http://www.valgardena.it/gardenissima/news2009.htm

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cover2009.gif

Termin niedziela 5.04 09

W zeszlym roku bylo troche dobrych checi

ale chyba sie rozeszlo po kosciach bo nie czytalem relacji

forumowicza z tych amatorskich zawodow.

Moze w tym roku skrzykniemy sie na wyjazd, bo co tu gadac chodzi

nie o wynik a o uczestnictwo w tej imprezie.

Moze skionline obejmie patronat grupki startujacych?

Ja deklaruje wyjazd.

http://www.valgardena.it/gardenissima/news2009.htm

Jestem jak najbardziej za!

Zaraz założę specjalny folder na forum.

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum sa w wiekszosci slalomisci ...

Pozdrawiam slalomistow!

Na ten dzien zamienimy sie w gigantowcow

Trasa ma 6 km i 88 bramek wiec to bedzie gigantosupergi

Wszystko to bedziemy czytac we folderze.

Wpisowe "tylko" 35€ ale bedzie cos w zamian (pakiet 15€), pewnie nr startowy na pamiatke jakis gadzet itd

warunkiem startu jest tez ubezpieczenie od odpowiedzialnosci cywilnej,

chyba wszystkie beda honorowane tego nie wiem zadanie dla JC.

Kto sie na Katschberg wybiera (slyszalem ze SB) to kumnalem ze bedzie trenawac na Ainecku bo tez 6 km. Dumpling...:) lubi wlochy to jest nas juz troje.

Edytowane przez alfredoo
zmiana ceny pakietu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslalem zgloszenie

dostalem odpowiedz ze potwierdzenie zgloszenia bedzie na podstawie wplaty startowego. Ubezpieczenie OC wyslac faxem badz emailem.

Zgloszenia aktualizuja raz w tygodniu /sroda/

tak to wyglada:

Hallo Alfred !

Ihre provisorische Einschreibung an Südtirol Gardenissima 2009 war erfolgreich.

Wir weisen darauf hin, dass die Einschreibung nur bei Einzahlung der Einschreibegebühren definitiv abgeschlossen ist. Die definitive Einschreibebestätigung wird Ihnen mittels E-Mail übermittelt.

Sollten Sie keine FISI/FIS Karte besitzen bitten wir Sie den Versicherungsnachweis per E-Mail (gardenissima@valgardena.it) oder Fax (+39 0471 792235) nachzureichen.

WICHTIG: Die Einschreibungen für die "Südtirol Gardenissima" werden jeden Mittwoch aufgenommen und aktualisiert.

Viele Grüße

Val Gardena-Gröden Marketing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo kategorii, w których można startować: http://www.valgardena.it/gardenissima/deutsch/categorie.htm

a w każdej oprócz nagród za trzy pierwsze miejsca przewidywane są nagrody za 10, 20, 30... miejsce.

No i można stworzyć team.

Wystarczy dojechać, to tylko 6km ;)

P.S. A Jacek ma za darmo.

Edytowane przez witek52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, ale potrzebujemy kogoś do zaopatrzenia w gigantki, może Dynastar dostarczy (wypożyczy) kilka sztuk dla polskiej ekipy?

... ja tam gigantki mam ale podobnie jak Bobic kondycyjnie wymiekam, 40 bramek to jeszcze jakos przejade :P ale 88 to nie mam zadnych szans, ciekawe kto z forumowiczow moze spokojnie stwierdzic ze przejedzie 88 bramek :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja tam gigantki mam ale podobnie jak Bobic kondycyjnie wymiekam, 40 bramek to jeszcze jakos przejade :P ale 88 to nie mam zadnych szans, ciekawe kto z forumowiczow moze spokojnie stwierdzic ze przejedzie 88 bramek :eek:

Może po drodze są z 2 pitstopy na smarowanie i ostrzenie nartek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam - ile Goryczkowa ma od góry do Kuźnic, aby jakieś odniesienie mieć? już mam.

Długość ok.6 km (w tym 4000 nartostrada), różnica poziomów 960 m (650 m kocioł, 310 m nartostrada)

... no dobra ale to chyba nie chodzi o to zeby zjechac byle na dol tylko to sa zawody a wiec trzeba troche zwijac sie na bramkach wiec samo porownanie dlugosci czy roznicy wzniesien niewiele daje, wyobraz sobie giganta na Goryczce z pod gornej stacji krzesla do dolnej stacji krzesla, przeciez to bylaby masakra, ja bym nawet do szyjki nie dojechal :eek: OK sa pewnie plaskie odcinki na ktorych mozna troche odpoczac ale to i tak niewiele zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jak to organizujemy?

tu gadamy a wpisujemy sie we watku Gardenissima - zgloszenia?

Przy zapisie nie podalem w jakim klubie jestem i chetnie wystapie pod haslem "skionline"

Jest jeszcze sporo czasu, zapisalo sie dopiero 50 uczestnikow.

Mam pytanie: kiedy konczymy zapisywania do skionline jako organizacji sportowej. JC jak to widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...