Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gardenissima 2009 - kto jedzie


alfredoo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to organizujemy?

tu gadamy a wpisujemy sie we watku Gardenissima - zgloszenia?

Przy zapisie nie podalem w jakim klubie jestem i chetnie wystapie pod haslem "skionline"

Jest jeszcze sporo czasu, zapisalo sie dopiero 50 uczestnikow.

Mam pytanie: kiedy konczymy zapisywania do skionline jako organizacji sportowej. JC jak to widzisz?

tam nie ma żadnego Polaka zapisanego:confused: na razie jest tylko jakiś niemiec Alfred zapisany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę się z Wami zgodzić.,

Ludziom ze starszego pokolenia różnie się życiorysy ułożyły i niektórzy musieli lub woleli opuścić Polskę, ale to nie może być powodem do takich napaści.

Alfred ma może niewyparzony język, stroi się czasami w piórka nieomylnego eksperta, ale stara się nie tracić całkiem polskości i być wśród nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raceman ciesz mnie Twoja postawa, ale nie masz za co przepraszac.

Nic sie nie stalo.

Ja wkladam kij w mrowisko i licze sie z tym, ze haki na mnie beda szukane

i tez jest ok.

Dla niezorientowanych podaje, ze we formularzu zgloszen do Gardenissimy

do obowiazkowych informacji nalezy tez podanie adresu zamieszkania i kraju w ktorym sie mieszka i nie ma rubryki narodowosc.

W liscie uczestnikow jest kolumna zatytuowana "nat." co mozna zrozumiec jaka narodowosc ma uczestnik ale mozna tez zrozumiec z jakiego kraju pochodzi. Wedlug formularza zgloszen chodzi o kraj w ktorym mieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niy no chopie, jesteś w wieku mojej mamy więc jednak szacunek zobowiązuje, a tym bardziej teraz ( Święta, Nowy Rok itd). Chciał bym by wszyscy na trochę się zatrzymali i popatrzeli w lustro, i pomyśleli "kim jestem dla drugiego człowieka". Być może to brzmi jak Radio Ojca Dyrektora ale ja nie z tych.

Zróbmy coś bezinteresownie dla kogoś...

PS Marcin1973 masz nartki zrobione i to całkiem darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie ma,

może i ja świeżaczek Tutaj jestem - ale tak prześledziłem ten wątek.. - 40-latek z grubym okładem proponuje spotkanie na stoku, żeby zobaczyć kogo na co stać - no fajnie - chce się sprawdzić.. - a w odpowiedzi czytam: "nie mam czasu", "jeżdżę tylko na slalomkach", "jaki to Niemiec z niego" (no to już w ogóle poniżej jakiejkolwiek godności) - i takie tam .. - jedynie Jacek ? (JC) temat "podniósł" - czy coś jest nie tak ? - jak taki "nowy" jak ja ma to zinterpretować jak nie "dezercją"..?

pozdro

jahu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie ma,

może i ja świeżaczek Tutaj jestem - ale tak prześledziłem ten wątek.. - 40-latek z grubym okładem proponuje spotkanie na stoku, żeby zobaczyć kogo na co stać - no fajnie - chce się sprawdzić.. - a w odpowiedzi czytam: "nie mam czasu", "jeżdżę tylko na slalomkach", "jaki to Niemiec z niego" (no to już w ogóle poniżej jakiejkolwiek godności) - i takie tam .. - jedynie Jacek ? (JC) temat "podniósł" - czy coś jest nie tak ? - jak taki "nowy" jak ja ma to zinterpretować jak nie "dezercją"..?

pozdro

jahu

Dziwnie Jahu pijesz i tak do "wszystkich".

Wiec powiem za siebie - nie wyobrazam sobie abym sensownie mogl przejechac taka trase.

Wiec sie i nie oferuje.

A aby sie tam towarzysko "poslizgac" sensu nie widze.

Takze nie strzepilem jezyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie Jahu pijesz i tak do "wszystkich".

Wiec powiem za siebie - nie wyobrazam sobie abym sensownie mogl przejechac taka trase.

Wiec sie i nie oferuje.

A aby sie tam towarzysko "poslizgac" sensu nie widze.

Takze nie strzepilem jezyka.

Juice - nie piszę do wszystkich - nie "wkładaj" mi takich "faktów" w usta - tylko do tych piszę, którzy chyba po prostu unikają zwykłej wspólnej jazdy.. :). Jeżeli nie chce się wspólnie pojeździć - to dla mnie osobiście świadczy tylko o jednym - chyba ma się coś do ukrycia.. ;) - a stok baardzo szybko weryfikuje deklaracje i historie napisane..

Widzisz - poznaliśmy się osobiście, razem sobie pojeździliśmy - to są takie chyba naturalne konsekwencje poznania się - osobiście jest to dla mnie cel całej mojej pisanini tu/tam - obojętnie.. :). Zależy mi na jeździe z ludźmi ciekawymi, dobrze jeżdżącymi - mam chęć się jeszcze doskonalić w jeździe itd.. - bezz ludzi lepiej ode mnie jężdżących i potrafiących jednocześnie przekazać swoją wiedzę nie da się tego zrobić.. - a takich ludzi w brew pozorom jak na lekarstwo.. .

Poza tym - w innym wątku Bobic nazwał mnie pokraką - w zasadzie nic nie stało na przeszkodzie, żebym się mu odszczeknął a cała reszta poszła by już lawinowo.. - tylko po co ? - jako były zawodnik wie doskonale, że dynamiczna jazda nie ma nic wspólnego z estetyką prezentacji dla "mediów" - tylko ciągłą walką o jej osiągnięcie - wyrywanie fotki "z kontextu" nie ma po prostu sensu -więc taką rekację śmiało można by zakwalifikować jako czystą złośliwość.. :). No cóż - tak jak napisałem - myślę, że i Z Bobikiem kiedyś staniemy na jednej górce - nikt z nas nie robi tu żadnych przeszkód, nie "zastawia" powodami żeby wspólnie nie pojeździć.. - i z pewnością odbędzie się to na towarzyskiej stopie nie w formie rywalizacji.. - kwestia tylko dogrania terminów - z tym może być najwikszy kłopot ! - ale co ew tym wszystkim najważniejsze - jest wola wspólnej jazdy ! - czy nie o to powinno tak po prostu w tym wszystkim chodzić?? :)

życzę Wszystkim Forumowiczom Najlepszego w Nowym Roku!,

jak zwykle: "do zobaczenia na stoku" !

pozdro

jahu

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kwestia tylko dogrania terminów - z tym może być najwikszy kłopot ! - ale co ew tym wszystkim najważniejsze - jest wola wspólnej jazdy ! - czy nie o to powinno tak po prostu w tym wszystkim chodzić?? :)

życzę Wszystkim Forumowiczom Najlepszego w Nowym Roku!,

jak zwykle: "do zobaczenia na stoku" !

pozdro

jahu

i tu jak zawsze jest największy problem :), możliwoć planowania w tak długim okresie czasu nie wszystkim jest dana :mad:, chyba lepiej się nie deklarować za szybko a potem się wycofywać tylko zdecydować się w ostatniej chwili, to raz a dwa nie wszystkich niestety stać na 1-2 dniowe wyjazdy do włoch, :)

również życzę wszystkicm najlepszego w Nowym Roku aby był lepszy niż ten który się kończy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...