Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

007 na nartach - dzisiaj 21.55


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Kto z Was oglądał wczoraj Bonda (W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości) jak pędził na ołówkach z Pitz Gloria w Jungfrau Region (Szwajcaria) w kombinezonie przypominającym śpiochy?

Ale miałem ubaw oglądając te zdjęcia! :D W jeździe na jednej narcie jest lepszy niż Bode!!! Miałem okazję jeździć po tych trasach i jestem pełen uznania dla wyczynów Bonda, no ale on to przecież Agent 007.

A jak Kojak zasuwał na nartach :eek: i jakie miał gogle - lepsze od wszystkich Kimerików, Bolle i Uvexów

Czy ktoś pamięta z którego to jest rok film? Już znalazłem to było w 1969!

[YOUTUBE]lTN9RvXi4mI[/YOUTUBE]

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1969 r. :D

To były początki narciarswa ekstremalnego:D:D:D Ciekawe jakby ludzie zareagowali na gostka tak ubranego w dzisiejszych czasach w jakimś lansiarskim kurorciku narciarskim:D

Tu chyba jest cała scenka narciarska:

:)

A tu początki snowboardu:)

extrema:)

Jednak to jest moj faworyt:

:D:D

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne sceny narciarskie są w scenach otwierających Bondy z Moorem:

- Żyj i pozwól umżeć - scena w zasadzie snowbordowa, Bond na Syberi ucieka przed zgrają KGBowców jadąc dłuższą chwilę na zderzaku od skutera śnieżnego - dla mnie najlepsza scena otwierająca całą serię

- w "Szpieg, który mnie kocha" ucieka na nartach, bardzo fajnie i też retro:)

A Arnold The Guernator w świetnej parodi bondów Prawdziwe Kłamstwa w scenie otwierającej nurkuje pod lodem następnie tańczy i na końcu ucieka z balu na nartach - świetnie zrobione, z jajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie, że wspomniałeś bo akurat jakieś 2 tyg temu widziałam "Tylko dla Twoich oczu" z Rogerem Moore'm - to było niezłe :D:D Najlepsze oczywiście te sztuczki wyeliminowujące wrogów podczas zjazdu :D A film jest z 1981, więc miałam ubaw z kombinezonów przypominających moim zdaniem piżamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dzisiaj 007 będzię śmigał na nartach

Dzisiaj o 21.55 w PR 1 agent 007 będzie śmigał na nartach!!!

Będzie można podziwiać wspaniały freeride, kombinezon no i szwajcarski region Jungfrau, gdzie kręcono film, a dokładnie Muerren - Schilthorn

Dla mniej wtajemniczonych w regionie Jungfrau położona jest miejscowość Wengen z kultowa trasą zjazdową!

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...