Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Soszów - wrażenia z krzesła


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłany e-mail z pytaniem-zero odpowiedzi

No to zróbmy tak:

każdy kto tylko ma czas niech pisze 1 raz 2 razy dziennie jak ktoś ma 3 emalile to niech pisze 3 razy.... 6 razy..., zawalimy im skrzynkę będą mieli więcej meili niż śniegu przez ostatnie 4 zimy razem wzięte, można by też dzwonić... wykończymy ich psychicznie :D

meil: poczta@soszow.pl

telefony:

0 33 855 28 32

600 39 02 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Na poczatku chce napisac, ze od dluzszego czasu sledze formum i juz kilkukrotnie posilkowalem sie zamieszczonymi radami. Do mego "dziewiczego postu sklonil mnie komentarz warunkow panujacych na Soszowie w sobote Stok nie cieszy sie zbytnia popularnoscia wsrod czytelnikow, ja osobiscie weekendowymi wieczorami lubie tam pojezdzic. ,

a ja ostatnio już o 8.30 wracałem z soszowa :mad: i pani na parkingu jakoś nie była zdziwiona tym że już wracamy, widocznie mają tam więcej takich przypadków:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe znó se napiszę .. przy zjeździe na soszów dodaje gazu .. i nawet nie wiecie jak się cieszę jak jadzie przedemną kilka samochodów i wszytkie skręcają właśnie na soszów.. oznacza to że gdzieś indziej będzie 15-25 mniej osób :D tam myśl dodaje optymizmu .. dla porównania, soszów 15pln za/h .. na stożku (trasa trudniejsza, bardziej wymagająca, krzesło itp) płacę 45pln za 5h ;)

Dlatego zachęcam wszytkich .. soszów to najlepszy ośrodek na śląsku.. im więcej ludzi tam, tak mniej ludzi gdzieś indziej :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zróbmy tak:

każdy kto tylko ma czas niech pisze 1 raz 2 razy dziennie jak ktoś ma 3 emalile to niech pisze 3 razy.... 6 razy..., zawalimy im skrzynkę będą mieli więcej meili niż śniegu przez ostatnie 4 zimy razem wzięte, można by też dzwonić... wykończymy ich psychicznie :D

meil: poczta@soszow.pl

telefony:

0 33 855 28 32

600 39 02 12

Ja tego robił nie będę i to nie dla tego żebym miał jakieś moralne opory.

Ot po prostu nie zależy mi na Soszowie i zwisa mi to czy tam ratrakują stok, odśnieżają dojazd i parkingi.

Mogą go nawet zaorać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Ja tego robił nie będę i to nie dla tego żebym miał jakieś moralne opory.

Ot po prostu nie zależy mi na Soszowie i zwisa mi to czy tam ratrakują stok, odśnieżają dojazd i parkingi.

Mogą go nawet zaorać.

i wyłączyć krzesło na 3 h:D:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ratrak

potwierdzam istnienie ratraka na soszowskim stoku :) zaznaczam slowo "istnienie" bo co do skutecznosci jego dzialan smiem sie nie wypowiadac :)

otoz wlaczylam kamerke nr 2 z soszowskiej strony dzis o godzinie 4.45 :) widzialam jechal ratrak ale widzialam tez walacy z nieba snieg :) stad ta uwaga o skutecznosci jego prac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

na soszowie są straaasznie niezdecydowani ludzie, zmieniają ceny jak się im tylko podoba..ostatnio cały czas na głównej stronie była informacja (a w cenniku od dawna), że od marca poza weekendami 1h = 12,5 zł, patrze dziś a tu nowa "PROMOCJA" 3h = 45zł i dopiero przy zakupie 5h jedna jest po 12,5...wkurza mnie to strasznie, nie pozostaje nic innego jak zignorować to miejsce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez dzis jest weekend ... wiec ceny pozostaja niezmienione !!

dzisiaj jest weekend, ale ja myślałem, że w końcu pojeżdżę na soszowie za sensowną stawkę w tygodniu..... (nawet w cenniku tego jeszcze nie zmienili i dalej tam jest inf że od marca 12,5 za 1h ...))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jest weekend, ale ja myślałem, że w końcu pojeżdżę na soszowie za sensowną stawkę w tygodniu..... (nawet w cenniku tego jeszcze nie zmienili i dalej tam jest inf że od marca 12,5 za 1h ...))

no to moze jutro tak beda liczyc :) ale ja tam sie nie spodziewam po nich nic dobrego :)

marcin ja nawrocilam sie juz w poprzednich sezonach :) i jakos tam mnie nie ciagnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...