Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

do moderatora-gdzie jest dział wyjazdy ?


jemioł

Rekomendowane odpowiedzi

witam, dlaczego znikł dział w którym można było porozumieć się z innymi forumowiczami ,dotyczący np. wspólnych wyjazdów ? i dlaczego po rejestracji w 2006-7 znikło moje konto ( _wojtek) które ponownie aktywowałem w grudniu 2008 i dziś znowu nie działa? proszę o odpowiedź :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dlaczego znikł dział w którym można było porozumieć się z innymi forumowiczami ,dotyczący np. wspólnych wyjazdów ? i dlaczego po rejestracji w 2006-7 znikło moje konto ( _wojtek) które ponownie aktywowałem w grudniu 2008 i dziś znowu nie działa? proszę o odpowiedź :confused:

:D:D:D

Drogi kolego!

Zdarza mi się to po raz kolejny, kiedy osoba w innego forum zadaje mi ciąg pytań z lekkim wyrzutem.

Więc tłumaczę, że:

- fajnie, że do nas wpadłeś

- na forum skionline.pl nigdy nie było loginu _wojtek

- pewnie pomyliły się Ci fora (to zdarza się dosyć często) :D

Na koniec Witaj na forum skionline.pl i zostań z nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, tu nie było działu dotyczącgo wspólnych wyjazdów, a jeśli ogłosisz że jedziesz i szukasz towarzystwa to admin nie omieszka twojego posta usunąć i zarzucic Ci kolego że kombinujesz, niestety tak tu na forum jest. A popatrz sobie na inne forum i ich wyjazdy. Nawet telewizja Opole pokazuje jak sie organizuje zklot noworoczny na 100 osób :)

http://ww6.tvp.pl/6936,20090104856621.strona Kurier Główny - 2 stycznia 2009 r.

:)

Edytowane przez nieobiektywny_czasami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż..... tak bywa.

Na Twoim miejscu jednak najpierw uzupełniłbym profil, bo nikt nie lubi rozmawiać z nieznajomymi.

Pozdrawiam

Jednym sie to podoba innym nie. Tym co to się mocno nie podobało to stąd odeszli tym co to nie przeszkadza są tu. A na wyjazdy (niekomercyjne) można się umawiać przez PM ot i cała filozofia.

PS coś mi umknęło bo chyba Robalek wycofał konto i nie wiem w jakich okolicznościach. Do pewnego czasu to był całkiem fajny gość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robaczek, niestety po kilu atakach tutejszego towarzystwa wzajemnej adoracji i niektórych moderatorów plus admin uznał, że nie tego szukał na forum. On szukał luzi z pasją do nart a nie pasją przeciwko ludzią myslącym inaczej. To mądry czlowiek i nie zgadzając sie, nie zgadzał się ze zdaniem a nie człowiekiem, a zbyt wielu tutaj jak się z kimś nie zgadza to zwalcza człowieka a nie stara się dyskutować o sprawie.

Edytowane przez nieobiektywny_czasami
błędy :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS coś mi umknęło bo chyba Robalek wycofał konto i nie wiem w jakich okolicznościach. Do pewnego czasu to był całkiem fajny gość.

Faktycznie:rolleyes:

Sam tego nie zrobił, musiał wystąpić z takim wnioskiem, może tamto forum kazało mu wybierać:rolleyes:, no cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robaczek, niestety po kilu atakach tutejszego towarzystwa wzajemnej adoracji i niektórych moderatorów plus admin uznał, że nie tego szukał na forum. On szukał luzi z pasją do nart a nie pasją przeciwko ludzią myslącym inaczej. To mądry czlowiek i nie zgadzając sie, nie zgadzał się ze zdaniem a nie człowiekiem, a zbyt wielu tutaj jak się z kimś nie zgadza to zwalcza człowieka a nie stara się dyskutować o sprawie.

No cóż... każdy może zbłądzić i jeśli nie to forum szukał, to miejmy nadzieję, że w końcu znajdzie/znalazł to, które szukał.

Niech pisze w spokoju.

Jak ja bym chciał, by alfuś się wypisał i poszedł na inne forum... Ale to tylko moje pobożne życzenie.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest t co napisałem wczesneij. Pana SB nie interesuje problem tylko osoba. Ne ważnein że jesty problem z odchodzeniem ludzi a to że istnieje inne forum :(

Takie strasznie polskie to jest :(

Wiesz jedni odchodzą i inni przychodzą, czego chociażby Ty jesteś świetnym przykładem, jeszcze nie wiemy w jakiej roli tu przyszedłeś na razie wygląda mi to na rolę Bin Ladena:rolleyes:

...nie wiemy ale się dowiemy:rolleyes:, bo to nie jest problem:rolleyes:

Edytowane przez bobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ogloszenia o wyjazdach odpowiedzialny jest Administrator forum - JC.

Do niego prosze pisac informacje, zastrzezenia, itp.

My nic nie mozemy poradzic.

A jesli Admin sie zgodzi, to tylko na korzysc Wszystkich.

Pozdrawiam i mysle, ze EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm może faktycznie niepotrzebne były co niektóre teksty wypisywane przeciwko pewnym osobom ale każdemu czasem zdarzy się że go poniesie. Ja jestem zarejestrowana na tym i "tamtym" forum i nigdzie nie jest idealnie. Wszędzie zdarzają się jakieś kłótnie bo zawsze znajdzie się osoba która będzie je prowokować. Na tamto forum teraz rzadko zaglądam bo swojego czasu toczyła się tam wojna pomiędzy HG a resztą świata i było dość nieprzyjemnie. nie wiem jak jest teraz ale atmosfera tu jest zdecydowanie bardziej przyjazna.

Szkoda że robalek już nie pisze bo fajnie się go czytało. Mam nadzieję że wróci, choć uważam że od tego jest forum, żeby pisać jak coś się komuś nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIło że zabrałaś głos, a może Tobie jak to ładnie ujął SB też kazano wybrać forum?? Czy może jednak masz prawo do bywania na obydwu forach z własnej woli. Bo jakoś nie słyszałem żeby ktos komuś kazał wybierać między oboma forami. A co do HG to krytykują ją ludzie którzy nigdy nie spotkali nikogo z niej. Po to dałem dziś linka żeby może admini zobaczyli ile osób jeździ na wyjazdy i ile pomógł dział wyjazdy na forum, a że akurat odnosi sie to do HG to przypadek. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robaczek, niestety po kilu atakach tutejszego towarzystwa wzajemnej adoracji i niektórych moderatorów plus admin uznał, że nie tego szukał na forum. .

Szkoda że robalek już nie pisze bo fajnie się go czytało. Mam nadzieję że wróci, choć uważam że od tego jest forum, żeby pisać jak coś się komuś nie podoba.

nieobiektywny_czasami ubliżasz mi teraz, bo z Robalkiem rozstaliśmy w bardzo miłej atmosferze. Masz przecież z nim kontakt, to sobie porozmawiaj.

amberka jak powiedział Robalek - tylko krowa zdania nie zmienia, więc może jeszcze wróci. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na wyjazdy (niekomercyjne) można się umawiać przez PM ot i cała filozofia.

Nie bardzo rozumiem tej ot i całej filozofii - czy mam każdemu użytkownikowi wysłać PM? - przypomina to ten dowcip o maści na szczury - szczura złapać posmarować i szczur zdechnie za dni trzy... itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIło że zabrałaś głos, a może Tobie jak to ładnie ujął SB też kazano wybrać forum?? Czy może jednak masz prawo do bywania na obydwu forach z własnej woli. Bo jakoś nie słyszałem żeby ktos komuś kazał wybierać między oboma forami. A co do HG to krytykują ją ludzie którzy nigdy nie spotkali nikogo z niej. Po to dałem dziś linka żeby może admini zobaczyli ile osób jeździ na wyjazdy i ile pomógł dział wyjazdy na forum, a że akurat odnosi sie to do HG to przypadek. :D

Nikt mi nie kazał niczego wybierać. I nie jestem absolutnie żadną stroną w sporze dotyczącym HG. Chodziło mi tylko o to, że to forum nie jest takie straszne jak o nim piszesz, bo mi np w ogole nie przypadła do gustu atmosfera panująca na "tamtym". i nie piszę tego jako członkini (zwanego przez Ciebie) kółka wzajemnej adoracji tylko jako obiektywna użytkowniczka obu forów. Nie znaczy oczywiście że z któregoś się wypisałam. Czasem i tam zaglądam i czytam co nowego słychać i nie sądze, żeby ktoś mnie za to chciał tu karać.

A co do zamieszczania ogłoszeń to nie znam Jacka na tyle, ale wydaje mi się, że co do wszystkiego można się z nim ugadać. A to że trzeba się najpierw skontaktować z nim w celu uzyskania pozwolenia na umieszczenie uważam za dobrą rzecz bo przynajmniej nie ma tu jakiejś samowolki i wszyscy wiedzą jakie są reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredo też przestał pisać, choć akurat widzę ze jego wszyscy by najchętniej utopili, ale cóż chyba nikt z krytykantów nie miał okazji go poznać :(. Ci co go znają złego słowa nie dadzą o nimpowiedzieć, choć mogą sie z nim nie zgadzać. A co do tematu to trafne spostrzeżenie poczynił Fikoł. po co mam pisać na PW do każdego?? Poza tym mam napisać do XXX którego nie znam z pytaniem czy jedzie ?? Chyba kpina, chgodzi o to że każdy moze przeczytac że jedzie jakaś grupa i można sie do niej podłaczyć na wyjazd. Sorrki jak mam pisać do każdego na priw to mija sie z celem .

Brawo Fikoł za trzeźwość i merytorykę :D

A co do ubliżania to fakt, muszę Cie adminie przeprosić, bo Ty akurat najmniej byłeś zaangażowany w dyskredytowanie i walkę z Robciem . Szczerze przepraszam.

Edytowane przez nieobiektywny_czasami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem tej ot i całej filozofii - czy mam każdemu użytkownikowi wysłać PM?

Nie ma przecież zakazu umieszczania informacji o wyjazdach i było to już maglowane wiele razy, ja jak gdziekolwiek jadę to piszę o tym na forum, co prawda jeszcze nie miałem takiej potrzeby abym musiał kogoś dobierać, ale jeśli taka sytuacja miała by miejsce, to jestem pewien że nasz administrator by złego słowa nie powiedział.

Zupełnie to inaczej wygląda jak ktoś się loguje i pierwszym poście szuka chętnych na wyjazd, albo z częstotliwością 3 razy w miesiącu próbuje skrzyknąć 20-30 osób na wyjazd- dlaczego bo lubi duże towarzystwo :confused:

- przypomina to ten dowcip o maści na szczury - szczura złapać posmarować i szczur zdechnie za dni trzy... itp

Coś gdzieś wiesz że w kościele dzwonili, tylko za bardzo nie dosłyszałeś w którym:D

Tak to było:

Maść na ściura, maść na ściura, wyciągomy ściura z dziura, śmarujemy ściura pod włos, łod ogona aż po nos, po tygodniu ściur nam zdycha, maść kosztuje ino dycha:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...