Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bielizna termiczna


kubapod

Rekomendowane odpowiedzi

odpowiedz prosta:) takie ktore będą Ci sie podobać to po 1:) a po 2 takie ktore będą mialy przynajmniej tą membrane 5.000/5.000 a rodzajow firm pelno od firm majacych linie dla kobiet po unisexy, jezeli chodzi o nakierowanie to wyglad i te membrany stosunkowo wysokie, zeby pupa nie przemokla i żeby bylo cieplo:) ja moge polecic campusa bo takie posiadam a takze bergsona bo to moja 2 para na wszelki wypadek, ceny - wiadomo te droższe lepsze membrany wiec jest w czym przebierać:) jak juz mowilem kieruj sie wygladem no i tymi membranami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wnikliwej analizie zaczęłam się zastanawiać, czy jednak nie odpuścić w tym roku tej bielizny a w zamian zakupić spodnie, na nartach spędzam zwykle jakieś 2 tygodnie w roku (Słowacja, Czechy). Pomożecie?

Jezeli masz zamiar uzywac takiej beilizny tylko do rekreacyjnej jazdy dwa tygodnie w sezonie to nawet sie nie zastanawiaj bo w cenie kompletu X-bionic mozesz kupic komplet bielizny innej firmy i niezlej klasy spodnie. Na pewno bedzie to lepszym rozwiazaniem niz wydanie kasy na bielizne i jazda w piankach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
ktoś używa bielizny Helly Hansen? Jak sie sprawdza na stoku? czy cena 75 zł za element to dobra cena czy w podobnej można kupić coś lepszego?

HH to norweska firma i to bardzo dobra, żona ma ich kurtkę, jest świetna. Ich produkty do tanich nie należą więc cena wydaje się być okazyjna. Z bielizną termoaktywną ich produkcji nie miałem do czynienia niemniej poza odzieżą typowo outdorową szyją tez zwykłe ciuchy więc ich paleta produktów jest dosyć szeroka. Jeśli ta bielizna jest dobrze zrobiona i sprawia dobre wrażenie to myślę, że warto za takie pieniądze nabyć - niskiej jakości raczej nie firmują swoją marką, no chyba,że to podróbka bo firma na zachodzie dosyć popularna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś używa bielizny Helly Hansen? Jak sie sprawdza na stoku? czy cena 75 zł za element to dobra cena czy w podobnej można kupić coś lepszego?

Za prawdziwą HH trza dać minimum 150-180 PLN. Za 75 to raczej podróbka. Mam koszulkę oprócz tego, że bardzo estetyczna to jeszcze jakość pierwsza klasa.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po długich przemyśleniach nabyłem bieliznę odlo warm - koszulkę z długim rękawem i spodnie 3/4. Przyznam że odzież była testowana w temperaturach od -2 do -8 stopni i zawsze czułem komfort termiczny. W dodatku świetnie odprowadzała pot i nie zatrzymywała nieprzyjemnego zapachu. Podkreślam, że jeździłem ok 6 godzin dziennie i bielizna sprawdziła się w 100%. W poprzednich sezonach czułem chłód w kolanach przy szybszej jeździe, a w odlo kolana są bardziej ocieplone i nie było już tego nieprzyjemnego uczucia. Polecam w 100% - po prostu bez porównania z bawełną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...