Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Buty narciarskie


pawel_ts

Rekomendowane odpowiedzi

marcus a gdzie w PL mozna zakupic tego zipfita??, bo widzialem w czechach jak dziewczynki to ubierały i wydaje mi sie to chyba jednym z najlepszych rozwiązań, no i jaka jest tego cena?:),

btw, upir.... klamre w tecnice diablo magma, ale co najlepsze nie poszło mi trzymanie klamry do buta tylko trzymanie samego zapięcia do mocowania metalowego ktore jest przymocowane do buta:) wiecie moze jakie to mam sobie nity kupic?:D

W PL, o ile mi wiadomo nie kupisz, już prędzej w Czechach a na pewno tutaj

http://www.solutions4feet.com/catalogue_main.php?catID=1064

tutaj strona producenta z listą dealerów

http://www.zipfit.com/

Mnie udało sie kupić na amerykańskim Ebay, w sklepie w Vail, wygrałem licytację na poziomie 71 $, nowe kosztują 5 razy tyle :)Nie policzono mi cła a transport kosztował jeśli pamiętam 25 $, po tygodniu dostarczono pod drzwii FedExem.

Co do uszkodzonej klamry, przydało by się zdjęcie. Dobry serwis sobie z tym poradzi, najlepiej wymienić całą klamrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki marcus za odp, będe w stanach prawdopodobnie w wakacje takze moze kupie juz tam jakos po sezonie zeby za przesylke nie placić choć wydawało mi sie to tańszą sprawą :), zdjęcie wstawię jutro:)

dzięki za odp:) a co sądzisz o butach dalbello avanti te ktore mają 3 możliwości pochylenia buta?i niby flex wg ich kategorii 16- chodzi mi o wykonanie i podejscie od sprawy technicznej bo jak wiadomo wygoda i komfort to inna sprawa:)

te oto buty:)

http://allegro.pl/item523739049_super_dalbello_avanti_v_pro_nowe_meskie_race.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki marcus za odp, będe w stanach prawdopodobnie w wakacje takze moze kupie juz tam jakos po sezonie zeby za przesylke nie placić choć wydawało mi sie to tańszą sprawą :), zdjęcie wstawię jutro:)

dzięki za odp:) a co sądzisz o butach dalbello avanti te ktore mają 3 możliwości pochylenia buta?i niby flex wg ich kategorii 16- chodzi mi o wykonanie i podejscie od sprawy technicznej bo jak wiadomo wygoda i komfort to inna sprawa:)

te oto buty:)

http://allegro.pl/item523739049_super_dalbello_avanti_v_pro_nowe_meskie_race.html

wyglądaja solidnie, na pewno nie mają indeksu 160:confused:dużo, dużo mniej. Żaden but z taka regulacja fleksu i pochylenia nie będzie extremalnie sztywny. Solidne tworzywo PE, doskonała cena. To jakiś leciwy model, dzisiaj topowe Dalbello to KRYPTON i PROTON. Jeśli będą pasowały to OK.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie udało sie kupić na amerykańskim Ebay, w sklepie w Vail, wygrałem licytację na poziomie 71 $, nowe kosztują 5 razy tyle :)Nie policzono mi cła a transport kosztował jeśli pamiętam 25 $, po tygodniu dostarczono pod drzwii FedExem.

Tylko w USA jak sprawdzałem ceny w sklepach są kosmiczne ($ musiałby być po 1,5PLN!) i trzeba trafić na naprawdę dużą przecenę żeby to miało sens no i nie wszystkie modele są dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śrubki i klamry

Zakupiłem po wielu latach nowe buty zjazdowe.

Przymierzałem się do tego jak "pies do jeża" oczywiście powodem był "wąż w kieszeni.

Ale dość tej zoologii.

But Fischer SOMA-Tec Competition 110.

Siadł mi na nogę jakby był mi formę ze stopy wzięli.I to nie tylko w pierwszej chwili,przetestowane,pojeżdżone wszystko gra.Super!

Tylko pytanie techniczne mam.

Dwie zębatki za które zapina się klamry ,te na języku przy goleni, przykręcone są takimi małymi (króciutkimi) śrubkami.

Lubią się odkręcać te śrubki czy nie?

Zabezpieczać lakierem do paznokci czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

But Fischer SOMA-Tec Competition 110.

Tylko pytanie techniczne mam.

Dwie zębatki za które zapina się klamry ,te na języku przy goleni, przykręcone są takimi małymi (króciutkimi) śrubkami.

Lubią się odkręcać te śrubki czy nie?

Zabezpieczać lakierem do paznokci czy nie?

Figo, jeżdżę w takich butach już 3-ci sezon, nic mi się jeszcze nie odkręciło ani nie poluzowało. Kolega kupił w zeszłym sezonie i też nic się do tej pory nie działo, a oboje nie zabezpieczaliśmy śrubek przed samoczynnym odkręcaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...