Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

narty a samochody


zibis

Rekomendowane odpowiedzi

w jednym z wątków na forum, w udzielonej odpowiedzi znalazłem porównanie producentów nart do koncernów samochodowych.

skłoniło mnie to do założenia tego wątku, choć sens tej odpowiedzi był inny niż to co ja chcę zaproponować.

zresztą już wcześniej się tak zastanawiałem, że można sobie spróbować "przyporządkować" firmy narciarskie do firm samochodowych.

i tak, np:

Fischer - Volskwagen

Atomic - Fiat, Ford, Opel??

choć może lepiej Atomic - Volkswagen

bo wtedy Dynamic może być Seatem - ale do Volvo też pasuje.. i do Alfy Romeo.. ;)

Salomon - Renault

Rossignol - Peugeot

Dynastar - Citroen

Stoeckli - Audi

Volkl - Mercedes

Lacroix - Lexus

Bogner - Maybach? Porsche?

Zai - Rinspeed

Kneissl - Steyr

Duel - Lancia i to Delta HF Integrale :)

Yamaha - Yamaha ;) kto pamięta, że były takie narty? i to z całkiem niezłymi wynikami w PŚ i ZO..

Elan - Yugo choć to chyba już lekka przesada :D

Epoxy Polsport - Polonez

.

.

.

ja mam tyle skojarzeń,

no może jeszcze Head, K2 i Scott z jakimiś markami amerykańskimi - GMC, Chrysler, Hummer.. choć właściwie to nie wiem czemu Head i USA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednym z wątków na forum, w udzielonej odpowiedzi znalazłem porównanie producentów nart do koncernów samochodowych.

skłoniło mnie to do założenia tego wątku, choć sens tej odpowiedzi był inny niż to co ja chcę zaproponować.

zresztą już wcześniej się tak zastanawiałem, że można sobie spróbować "przyporządkować" firmy narciarskie do firm samochodowych.

i tak, np:

Fischer - Volskwagen

Atomic - Fiat, Ford, Opel??

choć może lepiej Atomic - Volkswagen

bo wtedy Dynamic może być Seatem - ale do Volvo też pasuje.. i do Alfy Romeo.. ;)

Salomon - Renault

Rossignol - Peugeot

Dynastar - Citroen

Stoeckli - Audi

Volkl - Mercedes

Lacroix - Lexus

Bogner - Maybach? Porsche?

Zai - Rinspeed

Kneissl - Steyr

Duel - Lancia i to Delta HF Integrale :)

Yamaha - Yamaha ;) kto pamięta, że były takie narty? i to z całkiem niezłymi wynikami w PŚ i ZO..

Elan - Yugo choć to chyba już lekka przesada :D

Epoxy Polsport - Polonez

.

.

.

ja mam tyle skojarzeń,

no może jeszcze Head, K2 i Scott z jakimiś markami amerykańskimi - GMC, Chrysler, Hummer.. choć właściwie to nie wiem czemu Head i USA ;)

Brakuje Ci kierownicy do tych aut :P.

Chodzi mi o VOLANT :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to np Volkl nie wiedziec czemu mi sie kojarzy ze skodą :D Rossi i Dynastar to francuzy a Salo to jakieś skośnookie Honda ? Blizzard i Nordica ( jeden koncern) to jak ktoś (wg mnie trafnie zauważył) włoskie ogiery :) a Elan - elan to przecież proste że Dacia :D

jak Volkl kojarzy ci się ze skodą to ty chyba zaporożcem całe życie jeżdziłeś :)bez obrazy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje Ci kierownicy do tych aut :P.

Chodzi mi o VOLANT :).

no miałem zamiar Volanta również umieścić, ale mnie on się kojarzy dość nietypowo, nie wiem właściwie czemu akurat tak, ale tak :)

Volant - Vector

Witam, Nordica to ewidentnie Alfa Romeo,Lancia to włoskie ogiery:)

OK

niech będzie Nordica - Alfa

Lancia - to zarezerwowałem dla Duel

a może Atomic-Volkswagen a Fischer-Bmw:D

Atomic-Volkswagen jak najbardziej..

Fischer - BMW, a niech będzie, tej marki też nie lubię.. :D

brakuje mi czegoś dla Blizzarda..

niby znaczek (taka niby błyskawica) troszkę podobny do Opla, ale Blizzard - Opel.. bleeeee...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie forum motoryzacyjne,jedynie tylko można porównać odczucia jazdy na nartach z daną marką samochodu,ale nie promocyjnie,reklamy znamy;)A dodam,że też mam w domu Volke Vertigo GT 178cm,jak nie ma śniegu to śmigam na liściach..super...

Edytowane przez dareklewandowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,jedynie tylko można porównać odczucia jazdy na nartach z daną marką samochodu,..

raczej nie z odczuciem z jazdy samochodem :D bo niektóre marki wymienione to tak raczej w śladowych ilościach w polsce występują ;), może z ilością na stokach :D to wtedy to atomic z seri sl to tak jak najpopularniejszy samochód w polsce golf (10 letni) ;), fischer sc to tak jak fiat punto albo toyota corolla, :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...