Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w dobraniu nart


Kath

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że nie jestem zbyt oryginalna w tym temacie, ale jak wiadomo dobór nart jest sprawą indywidualną. Dotychczas jeździłam na wypożyczonym sprzęcie, teraz chciałabym sobie kupić pierwsze własne narty. Jestem kobietą, mam 160cm wzrostu i ważę 66-68kg.Według waszej skali oceniłabym się na 5, w porywach do sześciu punktów. Preferuje średnie szybkości i zawsze jeżdzę na przygotowanych trasach(głównie zagranicznych, chociaż polskie też przeżyłam:)). Przede wszystkim chodzi mi o długość karwingów i ich promień skrętu oraz to, żeby nadawały się jeszcze na kilka(naście) następnych wyjazdów. Mogę na nie wydać do 900-1000zł(razem z wiązaniami). Zastanawiałam się nad Rossignolami Attraxion lub Viper sx, ale nie mam zielonego pojęcia, czy się nadadzą. Proszę o pomoc i od razu dziękuję:D. Zależy mi na szybkiej odpowiedzi, ponieważ jutro zaczynam łowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, teraz sezoin na kupowanie nart jest chyba najgorszy.

Przed feriami, drogie ojro ... makabra.

Ja bym mimo wszystko szukał na ebay.de.

Ale poważnie - gorszych czasów na zakupy to chyba nie było.

Najtańsze jakie udało mi się znaleźć:

http://cgi.ebay.de/ROSSIGNOL-Damenski-Attraxion-III-inkl-Saphir-90-TPF_W0QQitemZ120363528865QQcmdZViewItemQQptZSport_Skisport_Skier?hash=item120363528865&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318

Jak Ci się nie spieszy bardzo to czekaj bo drożej już nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie jestem zbyt oryginalna w tym temacie, ale jak wiadomo dobór nart jest sprawą indywidualną. Dotychczas jeździłam na wypożyczonym sprzęcie, teraz chciałabym sobie kupić pierwsze własne narty. Jestem kobietą, mam 160cm wzrostu i ważę 66-68kg.Według waszej skali oceniłabym się na 5, w porywach do sześciu punktów. Preferuje średnie szybkości i zawsze jeżdzę na przygotowanych trasach(głównie zagranicznych, chociaż polskie też przeżyłam:)). Przede wszystkim chodzi mi o długość karwingów i ich promień skrętu oraz to, żeby nadawały się jeszcze na kilka(naście) następnych wyjazdów. Mogę na nie wydać do 900-1000zł(razem z wiązaniami). Zastanawiałam się nad Rossignolami Attraxion lub Viper sx, ale nie mam zielonego pojęcia, czy się nadadzą. Proszę o pomoc i od razu dziękuję:D. Zależy mi na szybkiej odpowiedzi, ponieważ jutro zaczynam łowy

Zadam takie pytanie zamiast udzielić odpowiedzi:

a ELAN Black Magick

co o tej narcie szanowne towarzystwo powie?

Od razu dodam.

Kupiłem mojej żonie jeżdżącej rekreacyjnie (bez zacięcia carvingowego)

podobny wzrost,nieco tylko lżejsza

cena pasuje do podanych powyżej parametrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...