Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaka szkola?


Rev

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec ubieglego sezonu udalo mi sie dosc okazyjnie kupic nowe natry, i w zwiazku z tym faktem chcialbym wyrobic sobie dobre podstawy do carvingu... a najlepiej by bylo to robic chyba przez wziecie sobie instruktora.

Stad pytanie: jakie szkoly narciarskie [i gdzie] mozecie polecic?

Jako ze mieszkam w Krakowie a im szybciej sie zaczne uczyc tym lepiej [najchetniej weekendowe wypady jeszcze przed feriami] to im blizej osrodek Krakowa tym lepiej dla mnie... ale ogolnie prosze o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka szkola?

witam! też mieszkam w krakowie i ja osobiście przez 4 lata chodziłem do elity(www.elita.krakow.pl),ale słyszłem,że ostatnio zeszła na psy,chociaż ja byłem nawet zadowolony. za moich czasów największą sławą (bo najwięcej wygrywali na zawodach) miały szkoły: sn36,lider i yeti, aha i jeszcze był ikatur ale to było ładnych parę lat temu i teraz nie wiem dokładnie jak to jest i nie jestem pewien czy uczą dorosłych.najlepiej popytaj ludzi.jednak ja proponowałbym Ci wziąć lekcje prywatne u trenera na stoku, a nie zapisywać sie do szkoły (prawie na każdym lepszym jest jakiś trener lub trenerka)- wtedy masz 100% pewność, że cie dobrze nauczy.

życzę powodzenia!

wally

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka szkola?

[ciach]

jednak ja proponowałbym Ci wziąć lekcje prywatne u trenera na stoku, a nie zapisywać sie do szkoły (prawie na każdym lepszym jest jakiś trener lub trenerka)- wtedy masz 100% pewność, że cie dobrze nauczy

[/ciach]

Moze nie wyrazilem sie jasno w pierwszym poscie - o to wlasnie mi chodzi [bo na jakis `dluzszy kurs` czy `zapisanie do szkoly` nie mam, zdajemisie, funduszy] - poprostu chcialem wiedziec gdzie jechac zeby znalezc `szkole` w sensie `duzo dobrych instruktorow coby u ktoregos moc wziac pare godzin prywatnie`.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka szkola?

wejdż na stronke SITN`u (www.sitn.pl) tam w dziale szkoły narciarskie znajdziesz listę szkół licencjonowanych z kontaktami do nich :) znajdziesz coś na pewno.

większość szkól prowadzi również szkolenia indywidualne - trzeba się umówić

pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka szkola?

W Wierchomli do tej pory można było sobie wybrać dowolnego instruktorkę/ra na dowolnie długi czas wedle potrzeby, kondycji i pojetności - korzystałem ja żona, dzieciaki, znajomi i ich dzieciaki i to kolejny rok

Osobiście polecam jest kilka osób które jeżdżą współcześnie.

Teraz jak to Ski -poject przejmuje to nie wiem jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka szkola?

Z pewnością fatalnie...

Poza tym ski-projekt nie przejmuje SN Wierchomla ponieważ tak jak Maćko pisał jest to szkoła Piotrka Kapustianyka i Jurka Kukucza;

mogą co najwyżej przejąć stację Wierchomla a to zasadnicza różnica. Zresztą jak będzie naprawdę zobaczymy :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka szkola?

A dlaczego ma być fatalnie?

ludzie chyba zostaną ci sami a oni są bardzo mili i uczynni a to ludzie tworzą atmosferę a nie nazwa

Podrawiam niezależnie od nastawienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka szkola?

Nie bede pisal co bedzie, ale mam SPRAWDZONE informacje, ze do tej pory w Wierchomli na 26 instruktorow, jezdzic umialo moze z 7-8. Paru instruktorow w ogole nie mialo papierow w SN Wierchomla, uczylo warunkowo, by potem moc dostac PI.

Chcecie dalej czegos takiego?

Dalej ma byc w Polsce jak bylo?

Nauka jazdy zaczynajaca sie od plugu???

Zreszta pod koniec tygodnia napisze jakis oficjalny komunikat moze ;)

Jesli bedzie jak bedzie to KAZDY instruktor w Wierchomli bedzie mial papier SITNu oraz papier SKi-Projectu, bedzie umial jezdzic na EUROPEJSKIM poziomie, uczyc w sposob europejski, bedzie mily, otwarty dla Klienta i najwazniejsze - bedzie umial nauczyc ludzi jazdy na nartach.

Pozdrawiam serdecznie bez wzgledu na to co bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka szkola?

Hoho... czuje sie jakbym wywolal burze :P

A na powaznie to m.in. dlatego napisalem ten post - by dowiedziec sie jak sie sytuacja przedstawia i gdzie rzeczywiscie mnie czegos naucza za uciulana kase... IV klasa liceum, a rodzice i dziadek (ten ostatni akurat jest najbardziej otwarty;P ) kurczowo trzymaja sie starego stylu i na branie instruktora [czyt. finansowanie] patrza jak na fanaberie... a ja czuje ze na tych nartach sie poprostu nie da jezdzic tak jak na tamtych... moge i bede eksperymentowac, na jakies dluzsze szkolenie mnie nie stac, ale wydaje mi sie ze podstawy powinienem sobie wyrobic pod okiem kogos kto rzeczywiscie sie na tym zna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...