Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pec ścianka


zzocha

Rekomendowane odpowiedzi

witam....

Kilka razy byłem na nartach w Pecu pod Śnieżką i nie raz się zastanawiałem jakie nachylenie może mieć czarna trasa , która się tam znajduje . Nazywa się ona Hnědý vrch II . Wydaje mi się że jest to najbardziej stroma trasa w Czechach ale nie jestem pewien bo na wszystkich nie jechałem . Jeśli ktoś wie jakie ma nachylenie to proszę o info. Tak po mojemu to będzie tam z 60%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Ale jestes popedliwy :D;)

Wedlug mnie jest zdecydowanie ostrzejsza od czarnej fis WC w Spindlu i ma zdecydowanie wiecej niz 60, bardziej pod 70%.

Probowalem tam cwiczyc na krawedzi i nie bylem calkiem bez szans :P

Jeśli jeżdziłeś tam na krawędzi to ja zaraz zmieniam w profilu swój poziom umiejętności bo mam wyższy od Ciebie a jak zjadę tam na krawędzi to tylko nosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeżdziłeś tam na krawędzi to ja zaraz zmieniam w profilu swój poziom umiejętności bo mam wyższy od Ciebie a jak zjadę tam na krawędzi to tylko nosa

Bez przesady :)

Najlepiej jak porownamy krawedz mojej narty i Twojego nosa wspolnie "okoleptycznie" - nie wiadomo ktora krawedz okaze sie lepsza :rolleyes:;)

Ale fakt ze wszyscy walili tam jeden potezny zeslizg i nawet nikt nie probowal cokolwiek przyciac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt ze wszyscy walili tam jeden potezny zeslizg i nawet nikt nie probowal cokolwiek przyciac

Znakomita ścianka do nauki jazdy pługiem dla początkujących :D Polecam

Rzeczywiście przycięcie kończy się tam salto mortale :eek::cool::)

Ale da się zjechać w jednym kawałku... ;)

Mam zamiar wypróbować na niej "stalowe" trzymanie mojego nowego flexa - 110. Opowiem jak było po powrocie... Jak wrócę oczywiście :D

Natomiast dopiero teraz zobaczyłem pytanie kolegi Zzocha.

Według mnie jest około 70 stopni.

http://www.skipec.com/sjezd.php?lang=7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70%, ciekawe jak tam ratraki śmigają;D hehe

Jest tam jeden...:)

Wciągnęli go na wierch helikopterem...;)

Ratrakowanie polega na spychaniu w dół lawiny i potem wygładzaniu grabkami :D

Zamykają na pół godziny i robią kontrolowaną avalanche :eek::cool::D

Czesi są w tym dobrzy...

... a jaki ruch mają na tym Hnedy'm Vrchu ;) jak ktoś nie zdąży zjechać w dół przed godziną 0 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki SB!

Tzn. ratraka w takiej akcji nie miałem okazji spotkać, ale widziałem już takie z tymi urządzeniami, tylko nigdy się temu nie przyglądałem i sądziłem że to może być, np do przestawiania armatek.

carverfan co do twojej teorii to gdybyś opisywał polskie realia to można byłoby jeszcze polemizować, bo wiadomo że w narciarstwie jesteśmy kilka lat wstecz za innymi krajami:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki SB!

Tzn. ratraka w takiej akcji nie miałem okazji spotkać, ale widziałem już takie z tymi urządzeniami, tylko nigdy się temu nie przyglądałem i sądziłem że to może być, np do przestawiania armatek.

Ja dopóki tego nie widziałem to się dziwiłem, jak to możliwe że niemal pionową ścianę potrafili wytatrakować na stół:confused:

Szkoda,że nie będzie mi dane tego cuuuuuuda wypróbować.:)

Najzwyczajniej się tam nie wybieram :P.

Ale,ale....

może SB by spróbował???:P

taaa... ja tam mogę zawitać ale pod warunkiem że ty tam będziesz, na zasadzie "wyższej konieczności" :rolleyes: ale nie wiem czy narty bym brał :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa... ja tam mogę zawitać ale pod warunkiem że ty tam będziesz, na zasadzie "wyższej konieczności" :rolleyes: ale nie wiem czy narty bym brał :cool:

Bierzcie narty i wpadajcie... :) Zapraszamy ;)

Pokażecie mi jak się jeździ z klasą w wielkim świecie :D

No i będę miał okazję postawić Figo browara za poemat o butach.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 14 years later...
  • 5 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...