Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Strzezcie sie Hestii


Rekomendowane odpowiedzi

Strzezcie sie Hestii!!!

Zaczne od tego ze lezalem rowny tydzien ze zlamana miednica w szpitalu w Austrii zanim Hestia zdecydowala sie pokryc koszty. Dzwonilem codziennie po kilka razy, moja rodzina wysylala faksy, podejmowane byly rozne dzialania. Od Hestii mozna sie bylo tylko dowiedziec ze jeszcze decyzja nie jest podjeta. A ja przez tydzien w bolu, jedynie na co mnie bylo stac, to przekrecic sie na bok jeden raz w czasie doby zeby nie nabawic sie odlezyn.

To tylko poczatek mojej opowiesci. Codziennie dostarcze kilka ciekawych szczegolow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie zamieszczać bezsensownych wpisów W tym "osobistym" temacie Jarka skoro określił się że co dziennie coś w tym temacie napisze, powstanie jasna i przejrzysta i pewnie ciekawa opowieść nie zamulona bezsensownymi postami.

Taka jest moja sugestia, oczywiście to jest tylko propozycja z mojej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko krótko dorzuce, że nie tyczy się to tylko ubezpieczeń zdrowtnych w Hestii ale również komunikacyjnych. Znajomy miał stłuczkę w Soelden i po tygodniu przepychanek auto wróciło na jego koszt na lawecie.... a miał byćtakie pełne ładne autocasco...

No ale to tak tylko na temat Hestii, w końcu wątek kolegi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się!

Jarek,

Po pierwsze życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Po drugie przykleiłem wątek, aby łatwo było go odszukać!

Po trzecie co się stało, że piszesz do nas z horyzontalnej pozycji

Po resztę ... jeżeli Ci starczy sił pisz relację, jak radzisz sobie z Hestią!!!

Trzymaj się! Gdzie dokładnie jesteś, może ktoś z forum, będzie w pobliżu to Cię odwiedzi?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC dzieki :)

Dzisiaj kilka slow o mojej sytuacji. Juz nie pisze z pozycji horyzontalnej :D normalnie siadam i nawet chodze, no i najwazniesze jestem w domu. W poniedzialek zdejmowanie szwow.

Pamietacie mojego pierwszego posta (to bylo w innym watku), jak pisalem ze ubezpieczyciel gra w kulki? wtedy bylem jeszcze w szpitalu i rzeczywiscie cierpialem, teraz to wszystko jest juz za mna. Mialem zlamana miednice, wylew wewnetrzny, zerwany miesien dochodzacy do pachwiny no i troche ogolnych potluczen.

Zostalem bardzo ladnie "naprawiony" :) w klinice w Innsbrucku. Mam plytke tytanowa i cztery srubki :D

Nie mam zadnego zalu wzgledem tego co sie stalo a jedynie wole zeby stanac w przyszlym sezonie na nartach (zaczne jak zwykle w listopadzie). Nadal bede trenowal giganta i moze uda mi sie wreszcie zakwalifikowac do MPA.

Jutro napisze jak transportowano mnie do Polski, bedzie kilka ciekawostek :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow :D moj stan chociaz powoli to jednak sie poprawia z dnia na dzien :) dzisiaj chyba wyjde na krotki spacer.

Myslalem ze bede tu prowadzil pewnego rodzaju dziennik z opisem dzialan Hestii ktore daly mi mocno popalic ale jednak nie mam juz ochoty sie w tym babrac i wracac do tego. Napisze tylko ze dzialania ich byly pelne niekompetencji, i wrecz niebezpieczne dla mojego zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzisiaj mija miesiac od mojej operacji ... maly update o mojej sytuacji. No wiec od ponad tygodnia wychodze na spacery nawet do 1godziny :) potem padam i spie nastepna godzine ;) troche jeszcze mnie boli to tu to tam :P ale generalnie jest coraz lepiej, no i dowiedzialem sie wczoraj od mojego lekarza ze za jakies 4 tygodnie teoretycznie moge wsiasc na rower :eek: oczywiscie miekkie przelozenia i chyba jeszcze bez SPD ale i tak to byloby super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno za miesiąc będziesz śmigał na rowerze jak się patrzy a w przyszłym sezonie nartki!!! Jarku co się w ogóle stało. czy mogę zapytać w jakich okolicznościach doszło do Twojego wypadku i do tego że masz taką kontuzję?

... no pisalem, miednica zlamana, 4 sruby i blacha (zgodnie z moim obecnym profilem :D), o okolicznosciach raczej nie chce pisac ale jechalem szybko i zahaczylem o siatke ograniczajaca trase i zlapala mnie za klamry buta i szarpniecie bylo druzgocace :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no pisalem, miednica zlamana, 4 sruby i blacha (zgodnie z moim obecnym profilem :D), o okolicznosciach raczej nie chce pisac ale jechalem szybko i zahaczylem o siatke ograniczajaca trase i zlapala mnie za klamry buta i szarpniecie bylo druzgocace :eek:

Moja wyobraźnia podpowiada mi ,że masz wielkie "szczęście".

Przecież mogło Ci nogę u samej...... ;) miednicy urwać:eek:.

Stawaj szybko na nogi i na narty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi co było za tą siatką Jarku :)

Też coś mi podpowiada, że miałeś wielkie szczęście w nieszczęściu, że Cię ta siateczka za klamrę przytrzymała :)

Przynajmniej możesz nadal cieszyć się życiem.

Współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Jednocześnie Twój opis działań Hestii napełnia mnie obawą i lękiem - mam u nich 2 X autocasco na moje auta.

Jeżeli w przypadku kradzieży postępują tak jak w przypadku wypadku na stoku - to cienko się widzę... :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, kuruj i rehabilituj się szybko

(ale nie za szybko i nie za intensywnie, żeby nie przedobrzyć).

A szczęście w nieszczęściu to też to, że byłeś w Austrii i trafiłeś do dobrej kliniki.

Strach pomyśleć co by było, jakbyś musiał się leczyć w kraju z NFZ-u.

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi co było za tą siatką Jarku :)

Też coś mi podpowiada, że miałeś wielkie szczęście w nieszczęściu, że Cię ta siateczka za klamrę przytrzymała :)

Przynajmniej możesz nadal cieszyć się życiem.

Współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Jednocześnie Twój opis działań Hestii napełnia mnie obawą i lękiem - mam u nich 2 X autocasco na moje auta.

Jeżeli w przypadku kradzieży postępują tak jak w przypadku wypadku na stoku - to cienko się widzę... :confused:

ja jestem (znaczy moi klienci :D) po kilku interwencjach lekarskich (chociaż nie ja też jest... jak oślepłem na stoku:D) z pośrednictwem hestii i zawsze było ok... Więc jak widać ma hestia również dobrze załatwione sprawy na koncie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że jest poprawa choć niestety powrót do pełni zdrowia jeszcze potrwa.Cale szczęscie do listopada troche czasu zostało,więc powinienes zdążyć. Głowa do góry i w miare możliwości rehabilitacja.Wierze,że MPA będą

Twoje. Trzymaj sie Jarek!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hestia be, za to słyszałam pochlebne opinie o PZU. W zeszłym roku w Livigno w naszej grupie 2 kontuzjowanych (jeden noga w gipsie, drugi nadwerężony kręgosłup). Obaj mieli szybko załatwiony transport lotniczy i karetką do torunia z lotniska w wawie. I bardzo sobie ubezpieczyciela chwalą. Swoją drogą to temu z kręgosłupem w sumie nic nie było. Troszkę go bolał, a Pani doktor przesympatyczna stwierdziła że tyle km samochodem jest niedopuszczalne i też leciał sobie samolotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W koncu udalo sie i to wczesniej niz myslalem :D dzisiaj jezdzilem juz na rowerze i nie sprawia mi to klopotu mimo ze chodze ciagle jeszcze nie calkiem plynnie. A wiec od dzisiaj bedzie rower :) mam nadzieje ze codziennie. Czyli w 2 miesiace po operacji wsiadlem na rower...

Gratulacje Jarku!

Wskakuj na rower i gnaj do mnie na kawę:), zapraszam!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...