Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Piątek 13-tego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Generalnie nie jestem przesądny ale dzisiaj Piątek 13 i niestety mi się trafiło.

Do rzeczy : wyjazd do pracy - śnieg 7 cm,delikatnie wyjeżdżam z osiedla na główną drogę, wszyscy jadą powoli bo ślisko, dojazd do skrzyżowania z drogą podporządkowaną i tu zonk -leci sobie niebieskie seiciento które nie może się zatrzymać :eek: więc delikatnie na hamulec i lekko na lewy pas i tu drugi zonk -autobus z naprzeciwka widząc takiego przeciwnika i mając pewnie takie oczy:eek: stwierdzam chyba lepiej "cienki" odbijam lekko na prawo przyjmując "cienkiego" na prawy bok, ustawiam go w kierunku jazdy i jedziemy sobie razem. Niestety jest szybszy i łamie mi prawe lustro :mad:.

Zatrzymuję się, włączam awaryjne a tutaj 3 zonk "cienki" robi krótką stójkę i sprint dalej jakby się nic nie stało :eek:.

I teraz najlepsze :rolleyes: na skrzyżowaniu pojawia się Policja macham,podjeżdżają i pytają - wie pan jakie numery miał ten samochód? Odp.nie ale jest 200 m z przodu i podjeżdża do ronda -to ten "cienki" pokazując ręką na samochód.

Niestety nie dogonili :D więc ja rura i na dół, ale podziękowania należą się Panu który jechał za" cienkim" na drodze podporządkowanej, machnął do mnie, przekazał mi numer rejestracyjny i w którą stronę pojechał "cienki".

Znalazłem :) stał sobie na parkingu pod sklepem z lekko obtartym lewym bokiem (ja z prawym).

Poczekałem sobie bo kobitka (bo kierowca był kobietą- co wiedziałem wcześniej po kapeluszu który mnie wyprzedzając zerwał lusterko :P) poszła sobie na zakupy:rolleyes:.

I na koniec pytanie Pech czy Szczęście ?

pozdrawiam Torres.

P.S.-a miałem jutro jechać rano na narty:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Generalnie nie jestem przesądny ale dzisiaj Piątek 13 i niestety mi się trafiło.

Do rzeczy : wyjazd do pracy - śnieg 7 cm,delikatnie wyjeżdżam z osiedla na główną drogę, wszyscy jadą powoli bo ślisko, dojazd do skrzyżowania z drogą podporządkowaną i tu zonk -leci sobie niebieskie seiciento które nie może się zatrzymać :eek: więc delikatnie na hamulec i lekko na lewy pas i tu drugi zonk -autobus z naprzeciwka widząc takiego przeciwnika i mając pewnie takie oczy:eek: stwierdzam chyba lepiej "cienki" odbijam lekko na prawo przyjmując "cienkiego" na prawy bok, ustawiam go w kierunku jazdy i jedziemy sobie razem. Niestety jest szybszy i łamie mi prawe lustro :mad:.

Zatrzymuję się, włączam awaryjne a tutaj 3 zonk "cienki" robi krótką stójkę i sprint dalej jakby się nic nie stało :eek:.

I teraz najlepsze :rolleyes: na skrzyżowaniu pojawia się Policja macham,podjeżdżają i pytają - wie pan jakie numery miał ten samochód? Odp.nie ale jest 200 m z przodu i podjeżdża do ronda -to ten "cienki" pokazując ręką na samochód.

Niestety nie dogonili więc ja rura i na dół, ale podziękowania należą się Panu który jechał za" cienkim" na drodze podporządkowanej, machnął do mnie, przekazał mi numer rejestracyjny i w którą stronę pojechał "cienki".

Znalazłem stał sobie na parkingu pod sklepem z lekko obtartym lewym bokiem (ja z prawym).

Poczekałem sobie bo kobitka (bo kierowca był kobietą- co wiedziałem wcześniej po kapeluszu który mnie wyprzedzając zerwał lusterko :P) poszła sobie na zakupy:rolleyes:.

I na koniec pytanie Pech czy Szczęście ?

pozdrawiam Torres.

P.S.-a miałem jutro jechać rano na narty:(

Raczej pech-za dużo zonków! :( No i te narty...

Pozdrawiam i życzę więcej szczęścia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

torres a ładna chociaż? :P bo jak ładna to mozna przeboleć :P

:D:D:D-nie mnie to oceniać -najlepsze jest to że kierowca ma 81 lat.

pani jeszcze powinna za to beknac jakims konkretnym mandacikiem !!! łajdactwo powinno byc tepione !!

też tak uważałem (i uważam) wystarczyło wymienić się dokumentami i po sprawie - i pewnie by tak było ale ze względu na wiek kierowcy odechciało mi się wzywać Stróżów (którym i tak zwiała :P). Tym bardziej że zobowiązała się załatwić to polubownie.

szczescie!! zdecydowanie szczescie !!!!

po przemyśleniu całej sprawy też tak myślę -mogło się gorzej skończyć gdybym nie odbił w lewo lub ślizgając się wpaść pod autobus :eek: i w tym wypadku już na pewno bym nie pojechał na narty a tak w niedzielę jest szansa.;)

pozdrawiamTorres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bez lusterka też można na narty więc się chłopie nie martw :D

Czytając Twoją opowieść przychodzi mi tylko jedno (niestety) na myśl. Baba za kierownicą... żenada... przykro mi to mówić, ale sama staram się jeździć po męsku a za kółkiem jestem mało tolerancyjna dla przedstawicielek tej samej płci. Dlatego wolę jeździć sama bo wtedy mogę sobie przynajmniej mięsem do woli rzucać :D (bo mąż mnie strasznie za to goni :P) No ale zawsze może się trafić kobieta super jeżdząca jak i facet fajtłapa więc nie uogólniajmy :D

A mnie w piątek 13 spotkało szczęscie. zdałam kolejny egzamin, został tylko jeden. A tamten co trzymaliście kciuki to juz przed nartami poprawiony (nie pamietam czy się chwaliłam :D

Torres miłego niedzielnego nartowania! :)

PS. zobaczyłam właśnie zdjęcie z wiadomości dodanej przez Darka i nie czytając tytułu pomyślałam sobie: oja jak ten samochoód podjechał pod ścianę :D:D:D nie mogę więcej pić :D

Edytowane przez amberka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. zobaczyłam właśnie zdjęcie z wiadomości dodanej przez Darka i nie czytając tytułu pomyślałam sobie: oja jak ten samochoód podjechał pod ścianę :D:D:D nie mogę więcej pić :D

po wstecznym wrzuciła jedynkę i chciała wrócić:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wsparcie :)

ale bez lusterka też można na narty więc się chłopie nie martw

bez lusterka nie pojedziesz na narty

ależ oczywiście że pojadę :D nawet bez dwóch ;)

No ale zawsze może się trafić kobieta super jeżdząca jak i facet fajtłapa więc nie uogólniajmy

dokładnie tak (równie dobrze to mógł być facet) ale w tym wieku(kobitka ma 81 lat) to badania co rok obowiązkowo :rolleyes:

Z rozmowy z nią wynikało że wydawało się jej że jestem daleko (autobusu w ogóle nie zauważyła :eek:) gdybym nie przeciął jej toru jazdy to mogła wylądować pod tym autobusem( ponieważ leciała poślizgiem-prędkość niewielka ale to nie byłaby już "obcierka")

pozdrawiam Torres

P.S-gratki za zdane egzaminy

P.S.2-jakby co to będę w niedzielę rano w Wiśle (około 8:30 najprawdopodobniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymuję się, włączam awaryjne a tutaj 3 zonk "cienki" robi krótką stójkę i sprint dalej jakby się nic nie stało :eek:.

I teraz najlepsze :rolleyes: na skrzyżowaniu pojawia się Policja macham,podjeżdżają i pytają - wie pan jakie numery miał ten samochód? Odp.nie ale jest 200 m z przodu i podjeżdża do ronda -to ten "cienki" pokazując ręką na samochód.

Niestety nie dogonili :D więc ja rura i na dół, ale podziękowania należą się Panu który jechał za" cienkim" na drodze podporządkowanej, machnął do mnie, przekazał mi numer rejestracyjny i w którą stronę pojechał "cienki".

Znalazłem :) stał sobie na parkingu pod sklepem z lekko obtartym lewym bokiem (ja z prawym).

Poczekałem sobie bo kobitka (bo kierowca był kobietą- co wiedziałem wcześniej po kapeluszu który mnie wyprzedzając zerwał lusterko :P) poszła sobie na zakupy:rolleyes:.

I na koniec pytanie Pech czy Szczęście ?

pozdrawiam Torres.

P.S.-a miałem jutro jechać rano na narty:(

Shit happens.

Ja poczytasz moje posty - po 11 bezwypadkowych latach "mienia" prawka w dwa miechy w dwa autka trafiły mnie dwie kobiety... niestety uważam, że w większości przypadków są kobiety i kierowcy ...

A ta Pani z sejaka uciekła z miejsca wypadku - nie miałbym dla niej serca i pociągnąłbym z niej tyle kasy ile się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...