Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jakie narty - Rossignol Zenith Z1 czy Atomic Bluemoon?


mlewand

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wybieram sie pod koniec marca w Alpy i planuje zakup nart. Ostatnio deski mialem na swoich nogach jakies 4 lata temu - co prawda juz troche minelo od tamtego czasu, ale to nie znaczy ze tak zupelnie nie wiem o co chodzi.

Deski chce kupic z mysla o przyszlosci, wiec na kolejne 4-5 sezonow. Bede chcial sie uczyc jezdzic i szkolic swoje umiejetnosci.

Do nabycia mam nowe Rossignole Zenith Z1 oversize [170cm] za 899zl lub Atomic Bluemoon [169cm] tez za 899zl.

Jesli mialbym oceniac swoje umiejetnosci to bedzie to jakies 4/10.

I jeszcze jedno pytanie poza tematem:

Na oku mam Rossignole EXALT X6 z flexem 60: http://allegro.pl/item577044505_buty_rossignol_exalt_x6_2009_28_wyprzedaz_30.html

Co sadzicie?

Mam ok 187cm wzrostu i 76kg wagi. Chodzę na siłownie, ćwicze - jesli to ma jakies znaczenie..

Prosze o odpowiedzi.

Chcialbym gdzies w polowie tego tygodnia zakupic narty.

Z gory dzieki i pozdrawiam

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie poza tematem:

Na oku mam Rossignole EXALT X6 z flexem 60

Mam ok 187cm wzrostu i 76kg wagi. Chodzę na siłownie, ćwicze - jesli to ma jakies znaczenie..

Buty z flexem 60 nadają się dla osób początkujących, bardzo początkujących. Osobiście nie polecam Tobie tak miękkich butów. Tym bardziej, że będziesz je używał przez najbliższe kilka sezonów.

Szukaj butów o flexie 80-90.

PS

Proszę uzupełnij swój profil

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakaś kontynuacja tu jest bo nikt tu prochu nie wymyśla. Może być to fajna narta, poszperam zaraz w gazeciskach, może coś znajdę na jej temat. No i faktycznie, ludzi na Nomadach nie widuje wcale, ani u nas ani w Alpach. Metron tak wizualnie był sukcesem Atoma - dobrze się sprzedawał i miał dobrą opinię, co do Nomadów to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nomady w testach wypadają bdb - ale spotkałem sie tylko z opisami najwyższych modeli a te to inne narty, duża różnica w szerokości pod butem- testowane to almountainy a to chyba jest taka ich bardziej allroundowa wersja. Ciężko też wyczuć jak z twardością tej narty jest.

Ja mam wrażenie, że Atomic to sie jakoś ostatnio zamieszał, chyba za dobrze im szlo i przekombinowali, zlikwidowali Metrony, średnio udane deski inteligentne" - D2?, porażka z przejściem regresywnym z Sl9 na Sl10 - tam mieli hit a teraz giną w tłumie, w SXach trzymaja formę tylko no i Sl12 i 11 oraz Gsy chyba też im dobrze wychodzą. Nie chodzi mi o to, że kiepskie narty robią teraz - tylko, że im sie to chyba dużo gorzej sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...