Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko freeride - rewelacja


zoltanus

Rekomendowane odpowiedzi

:Dfajne...fajne... muzyka oddaje dramaturgię przeżyć, a raczej tego co w takim lesie może się wydarzyć:eek:. Jak dla mnie to z freeride nie ma nic wspólnego.

W szpitalu z Łukaszem na sali leżał właśnie snowbordzista z 4 śrubami i blachą i na pytanie co się stało odpowiadał że uprawiał freeride na Skrzycznym w lesie i wyjeba.. wydzwonił w zwalone drzewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie wszystko fajnie,ale to raczej narciarskie forum,choć do parapetów nic nie mam....to jeden w domu zaczął próbować i to mu z głowy wybiłem:D....UDAŁO SIĘ:):eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Dfajne...fajne... muzyka oddaje dramaturgię przeżyć, a raczej tego co w takim lesie może się wydarzyć:eek:. Jak dla mnie to z freeride nie ma nic wspólnego.

W szpitalu z Łukaszem na sali leżał właśnie snowbordzista z 4 śrubami i blachą i na pytanie co się stało odpowiadał że uprawiał freeride na Skrzycznym w lesie i wyjeba.. wydzwonił w zwalone drzewo.

znam takiego co zjeżdżał sobie takim freeridem na desce i leżało drzewo , szkoda że deska wjechała pod drzzewo a on górą, bidne nóżki. a poza tym takie rzeczy to powinno sie chyba na innym forum pokazywać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był ten Irbis spod Opola... ;) Złapały chłopaki kiciusia... :rolleyes:

dokładnie tak, kiciuś który nas ciągnął nazywał się Komperdell Northern Lights i był teleskopowy. Nie chce mi się odpowiadać ciągle na te same pytania więc polecam dokładny opis metody kręcenia znajdujący się tuż obok filmu na youtube. Jeśli to nie wystarczy polecam wątek http://www.skiforum.pl/showthread.php?t=1543 i dokładne przyjrzenie się odbiciu w moich goglach. Czy widzicie tam jakiś skuter? czy nie wydaje wam się że taka jazda ze względu na siłę odśrodkową byłaby w tak gęstym lesie niemożliwa? Swoją drogą musi to być dla większości osób które po raz pierwszy widzą tego typu ujęcie niezłe zaskoczenie skoro na każdym forum bez wyjątku pojawiają się te same pytania. Miłe to i polecam spróbować bo w rzeczywistości nie jest to bardzo skomplikowane.

A odnośnie lądowania w szpitalu i śrub w różnych częściach ciała to bawić się trzeba z głową.

pozdrawiam i życzę miłego weekendu

Zoltan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo odleglosc nieduza to i objac duzo nie da rady.

tutaj znaczenie ma już kamerka. W przyszłym sezonie planujemy kupić bardziej profesjonalny sprzęt z szerokim kątem widzenia. Myślę że efekt byłby o wiele lepszy. Dla przykładu stronka z której zapożyczyliśmy patent

http://www.wwt3k.ownlog.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którędy jechaliście ?

Jest kilka tras które są godne polecenia. Korzystając z tej mapkihttp://cache.skiinfo.com//skimaps/maps/EPLJELESNIA.jpg

1) orczykami nr 5 i 7 ze Szczawin a następnie wspinaczka na szczyt Pilska. Zjazd najpierw grzbietem a następnie coraz gęstszym lasem w kierunku drogi pożarowej znajdującej się na granicy polsko-słowackiej. Tam odbijamy w lewo w kierunku Szczawin. Trzeba tylko uważac bo odbicie za bardzo w prawo skończy się albo pod parkingiem albo po stronie słowackiej (kilka km marszu pod krzesło)

2)orczyk 3 lub 4, z orczyka dajemy w prawo i zamiast zjeżdżać czerwoną jedynką skręcamy prosto do lasu i lasem pod ten sam orczyk

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka tras które są godne polecenia. Korzystając z tej mapkihttp://cache.skiinfo.com//skimaps/maps/EPLJELESNIA.jpg

1) orczykami nr 5 i 7 ze Szczawin a następnie wspinaczka na szczyt Pilska. Zjazd najpierw grzbietem a następnie coraz gęstszym lasem w kierunku drogi pożarowej znajdującej się na granicy polsko-słowackiej. Tam odbijamy w lewo w kierunku Szczawin. Trzeba tylko uważac bo odbicie za bardzo w prawo skończy się albo pod parkingiem albo po stronie słowackiej (kilka km marszu pod krzesło)

2)orczyk 3 lub 4, z orczyka dajemy w prawo i zamiast zjeżdżać czerwoną jedynką skręcamy prosto do lasu i lasem pod ten sam orczyk

pozdrawiam

Fatalna mapka.

O której drodze pożarowej mówisz?

Jest jeszcze parę zjazdów, ale potem trzeba mieć kogoś kto przyjedzie po Ciebie, albo pocisnąć coś z buta.

Swego czasu obszedłem tą górę latem na piechotę:)

A zimą zjeżdżałem tu i tam.

Jakbyś był zainteresowany - PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...