Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czas spadać na Polish Pow(d)er Week na Tux


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

Rano spakować busa w firmie - narty, namioty, flagi, nagrody ......

..... i w droge.

Kto bedzie, ten bedzie i na pewno nie bedzie zalowal.

Tydzien zapowiada sie imprezowo w milej atmosferze.

Ja jestem codziennie prawie caly czas (z przerwami narciarskimi) od poniedzialku w namiocie Dynastar-Lange na 2660 :)

A w nast. sobote Ischgl ! Moze tez kogos spotkam ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dewiza życiowa to robic to co lubię, a jak przy okazji za to płacą to jeszcze fajniej. Bobic napisał, że będzie imprezowo.

Figo chciał kiedyś zakładać konkurencyjne forum, a to może trzeba wziąć się za dystrybucję jakiegoś sprzętu sportowego :)

Po skarpety sportowe to tylko na http://sklep.contim.pl (JC da mi bana za kryptoreklamę :), ale do tej pory mi nie odpisał jak umieścić reklamę na skionline )

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pakuję,dziś wyjazd-tym razem do Solden.Byłem tak kiedyś w sierpniu i nie dało się jeździć,musiałem korzystać z dobrodziejstwa Tuxa.Tydzień po moim wyjeździe były już warunki super,tak to jest z tymi lodowcami latem;)Teraz mam nadzieję,że pojeźdzę,patrząc na prognozę pogody -to szykuje się niezła zima:rolleyes:Wszystkim życzę udanego wiosenego ,majowego weekendu.Pozostającym w kraju-odwiedźcie Św.Górę/nie chodzi o Jasną/;)Pozdrówki-do usłyszenia-LEWY:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pakuję,dziś wyjazd-tym razem do Solden.Byłem tak kiedyś w sierpniu i nie dało się jeździć,musiałem korzystać z dobrodziejstwa Tuxa.Tydzień po moim wyjeździe były już warunki super,tak to jest z tymi lodowcami latem;)Teraz mam nadzieję,że pojeźdzę,patrząc na prognozę pogody -to szykuje się niezła zima:rolleyes:Wszystkim życzę udanego wiosenego ,majowego weekendu.Pozostającym w kraju-odwiedźcie Św.Górę/nie chodzi o Jasną/;)Pozdrówki-do usłyszenia-LEWY:)

udanego wyjazdu:)....ale narobiłeś smaku nam....ehhh trzeba poczekać na swoja chwilę szczęścia na deseczkach:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość bobic

No to jestem. Wrocilem caly i zdrowy :)

Impreza suuuuper, tylko pogoda nie dopisala/dopisala (niech sobie kazdy wybierze) - spadlo w ciagu 2 dni prawie metr sniegu !

A przy okazji zahaczylem o koncert Kylie Minogue w Ischgl. Oj dzialo sie. 18.000 publicznosci, snieg i slonce na przemian.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=FTZ9bymtfTA[/YOUTUBE]

Edytowane przez bobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Tutaj jeszcze kilka fotek z Polish Pow(d)er WeekA sniegu widac, ze troszke bylo, a imprezy byly niezle.Koncerty, loterie, zawody, nagrody...

DSCF0206.jpg

DSCF0209.jpg

DSCF0253.jpg

DSCF0295.jpg

DSCF0316.jpg

DSCF0206.jpg.5b96889d8bcfe26cb4b914b73d05e008.jpg

DSCF0209.jpg.e6be4af14034b9165d248cab74850bbc.jpg

DSCF0253.jpg.5e3a43fad59538a1524a87a47720bbd1.jpg

DSCF0295.jpg.35e0e9c469407af550d3a7c9d2bc76b8.jpg

DSCF0316.jpg.efc1c9c8c8072f1c63ddc1e72bd173cb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobic,

Nie wiem czy bardziej Ci zazdrościć, czy się cieszyć, że teraz tak jak ja czekasz na kolejne narty :)

W 2005 byłem w Ischgl na koncercie Alanis Morissette i wiem, że potrafią taką imprezę zrobić w bajkowy sposób. Mam jeszcze do zaliczenia Hannibala w Soelden.

A na bardzo poważnie, to oczekiwałem od Ciebie relacji w trakcie pobytu, przecież Moderator ma swoje obowiązki w czasie wyjazdu także :D

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Chetnie, chetnie, lecz sam wiesz, jak z Austrii z netem jest.

A nie bede przeplacal przeciez :)\

A relacje mam, w planach mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

no, to nie tak, bo do tego musisz miec modem lub skonfigurowac komorke pod to.

A do tego trzeba miec czas :D

A ja zawalilem, ze wczesniej tego nei skonfigurowalem i bylem odciety od netu.

Ale co sie odwlecze, to ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mam dostać CD od Dominika to wstawię zdjęcie z Twoim i moim logiem.

Wyjechaliśmy o 9h a na miejsce bez większych niespodzianek dotarliśmy o 19.30h.

A wam jak poszło?

Miejsce dla pasażera na gapę było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...