Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowi użytkownicy Forum


aklim

Rekomendowane odpowiedzi

Ekhm, czy to było do mnie :P? Bo tak się składa, że moje zdjęcie w avatarze...to ja :D

A jak to sprawdzać???

Nie sprawdzić tylko każdy musi to udowodnić, np. przybywając do Rogatej na spotkanie:rolleyes:, Loviisa miała szanse i to z fool opcją do wyboru, ale niestety nie zaszczyciła nas obecnością:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... fool opcją ...

Znając zamiłowanie Loviisy do obcych narzeczy to na taką opcję by nie poszła :D :D :D

Ale nie przejmuj się :) Kiedyś, dawno temu w Londynie, spytałem się jednego murzyna "Where is the nearest exit from this place ?" (Gdzie jest najbliższe wyjście stąd ?) Tyle tylko, że słowo EXIT powiedziałem tak ja się mówi EXCITE :D

pzdr

misal

Edytowane przez misalatomic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzić tylko każdy musi to udowodnić, np. przybywając do Rogatej na spotkanie:rolleyes:, Loviisa miała szanse i to z fool opcją do wyboru, ale niestety nie zaszczyciła nas obecnością:(.

Haha, postaram się kiedyś wpaść :D

Znając zamiłowanie Loviisy do obcych narzeczy to na taką opcję by nie poszła

Ale nie przejmuj się Kiedyś, dawno temu w Londynie, spytałem się jednego murzyna "Where is the nearest exit from this place ?" (Gdzie jest najbliższe wyjście stąd ?) Tyle tylko, że słowo EXIT powiedziałem tak ja się mówi EXCITE

Hahah :D:D no, w sumie to tak xD

Nieźle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKP nie chce z nami współdziałać:(.

Miałem pomysła,żeby wpaść na spotkanie i na piwo.

Samochodem się nie da tych rzeczy połączyć a PKP spaprało wszystkie połączenia.

Minimum dwie doby kosztowałby taki wypad.:rolleyes:

Taki wypad miał kiedyś mój kolega.

W wieku tuż po maturalnym (czyli ok.30lat temu) wyszedł z domu w kapciach po papierosy.Spotkał kumpla (nie byłem to ja) i pojechali razem do akademika AM w Katowicach gdzie jeden z nich studiował.

Balanga była dobra,jak to w akademikach bywa.Kiedy wrócił po tygodniu,spotkał matkę przy bramce kiedy szła na MO zgłosić zaginięcie.

Dzisiaj przepływ informacji jest o wiele szybszy.

A przy tak kiepskich połączeniach PKP myślę,że moja ślubna o wiele szybciej zarządziłaby poszukiwania;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek,

Miejsce i czas najbliższego spotkania są podane w kalendarzu :D

Ewa co prawda jeszcze się nie zapisała, ale lista jest otwarta :rolleyes:

Właśnie sprawdziłem i Ty też się jeszcze nie zapisałeś.

pzdr

misal

do wawy nie pojadę bo mam kampanię wrześniową od której zależy moje być albo nie być :rolleyes: ech, ja chcę już mieć to wszystko zaliczone...dużo szczęścia się przyda :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...