Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wierchomla - cennik 2009/2010


ravick97

Rekomendowane odpowiedzi

Albom oślepł, albo faktycznie nie ma żadnych profitów dla naszych pociech i za dzieci trza zabecalować jak za dorosłego:rolleyes:.

Czyli niby pół średniej ceny alpejskiej:rolleyes:, ale tylko niby, bo przy 4 os. familii za 6 dniowy karnet zapłacimy 1560, a dla przykładu podam jeden z bliżej położonych ośrodków od naszej granicy Kreischberg, tu za przyjemność jazdy na nartach po 40 km. tras, 2 gondolami, 4 krzesłami i 7 orczykami ta sama familia zapłaci 2080 zł (491 e).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Czyli niby pół średniej ceny alpejskiej:rolleyes:, ale tylko niby, bo przy 4 os. familii za 6 dniowy karnet zapłacimy 1560, a dla przykładu podam jeden z bliżej położonych ośrodków od naszej granicy Kreischberg, tu za przyjemność jazdy na nartach po 40 km. tras, 2 gondolami, 4 krzesłami i 7 orczykami ta sama familia zapłaci 2080 zł (491 e).

Jak by nie było Wierchomla raz że dużo tańsza, to jeszcze bliżej.... :rolleyes: nie ma zatem co pchać się w Alpy :D :D :D buahahahaha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Kto z Was był już w Wierchomli, to proszę o odpowiedź.

Jak sobie oglądam mapę tras i wyciągów na http://www.dwiedoliny.pl/ to zastanawia mnie, jak można się dostać z wyciągów A,B,C,D do F,G, a potem jeszcze wyżej do I? Narty odpinać i pieszo ? Jak to odległość? Czy może to tylko strasznie na mapie wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyjedziesz krzesłem na górę czyli znajdziesz się wg. mapy w punkcie A to niestety trzeba przeczłapać troszkę w kierunku F.

Nie jest to jakaś ekstrema ,na mapie wygląda to na ekstremalne podejście a jest niemalże po płaskim.;)

Za to wracając do Wierchomli pojedzie się na nartkach,oczywiście wspomagając się kijami.:rolleyes:

Nigdy nie szedłem w tamtym kierunku ale to nie z powszechnie znanego u mnie lenistwa czy wygodnictwa.

Ot po prostu tamte wyciągi nie działały wtedy.

Nie mówiąc już o wyciągach po stronie Szczawnika,wtedy ich w ogóle nie było.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, czy z Wierchomli Dużej jeżdżą jakieś busiki na stok?

Gdzie lepiej wynająć noclegi , w Dużej czy w Małej?

Kiedyś widziałem jak jechało coś z Nowego Sącza, teraz uruchomili połączenie z Popradem, więc być może nadal jeździ NS. Najlepiej zadzwoń i zapytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...