Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

serwis


esi70

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie z nartami robię sam bo... Mam serwis ;P Z tym ostrzeniem to różnie bywa. Zależy jaki kąt, podwieszanie można się bawić w nieskończoność i naostrzyć krawędzie lepiej niż nóż. Kiedyś wystarczyły 2 cm pociągnięcia bez docisku zeby rozcharatać sobie paluchy jak sie uczylem na starych nartach. teraz wiem że przeostrzona narta moze byc tak samo zła jak tępa... Trzeba znaleść optimum ;)

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

A ja po przeanalizowaniu wszystkich rozsądnych opcji w okolicach Katowic zdecydowałem się na Pana Krzysztofa Sołtysika (www.intersa.pl). Wyczytałem gdzieś na forum, że Pan Krzysztof prowadził bardzo długo serwis na Pl. Wolności w Kato przy Summicie. Narta przygotowana jak należy, jestem zadowolony.

Inne alternatywy, ktore bralem pod uwage to:

- Pan Lechowicz na ul.Japonskiej (Kato)

- Pan Wrona przy AWFie (rowniez Kato)

- Serwis przy Summicie na Placu Wolnosci (aczkolwiek jak już bylo pisane wielokrotnie, ekipa zmienia się tam na okrągło, więc nie wiadomo do kogo nartki trafią. Kiedyś spróbuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 4 weeks later...
W koncu oddałem narte do zrobienia w nowym serwisie w Mikołowie. Tutaj znajdziecie namiary http://www.serwis-nart.pl/ Narty zrobione super, pełny serwis wraz ze strukturą 80zł. Śmiało mogę polecić, park maszynowy wyglądał również bardzo porządnie.

:) można i tak , ale jak bedziesz miał okazję to porównaj narty zrobione maszynowo z tymi handmade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie mogę Ci polecić serwis w Mikołowie

A w oczekiwaniu na wykonanie w tym serwisie dają śląskie krupnioki. ;):rolleyes:

Nie maiłem okazji jeszcze skorzystać i skosztować, ale w sobotę miałem takowe zaproszenie.:D

Niestety nie mogłem skorzystać.:(

Szkoda chłopaki,może innym razem.

A za zaproszenie wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) można i tak , ale jak bedziesz miał okazję to porównaj narty zrobione maszynowo z tymi handmade :D

Zgadzam się, bo mam skalę porównania pomiędzy serwisem maszynowym a ręcznym. Jednak strukturki ręcznie nie zrobisz :-)

Inna kwestia to fakt, że 99% narciarzy taki serwis maszynowy z zupełności wystarcza. Przecież większość z nas robi to dla przyjemności a nie w ramach przygotowań do Pucharu Świata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w oczekiwaniu na wykonanie w tym serwisie dają śląskie krupnioki. ;):rolleyes:

Nie maiłem okazji jeszcze skorzystać i skosztować, ale w sobotę miałem takowe zaproszenie.:D

Niestety nie mogłem skorzystać.:(

Szkoda chłopaki,może innym razem.

A za zaproszenie wielkie dzięki.

to nie w mikołowie tylko w pawłowicach te krupnioki :D i jeszcze było co nieco jak ktoś miał kierowce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figo dokładnie piątek nie sobota do tuningu nart dodawali kiełbaski, krupnioki, sznitka z fetem i ogórki no i jeszcze syrop na gardło:D

Sznitka z fetem ?

O ile jo wjem to po ślonsku ten fet to sie naziwo tuste. :)

Mom recht czy ni?

----------------------------

A co do pomyłki miejscowości i dnia,

mam ekstremalne przeżycia i doznania :P:):D i miałem prawo się pomylić.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...