Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

serwis


esi70

Rekomendowane odpowiedzi

To ja polecę oba i Rajbi Ski i Szafrański, przy czym na już to pozostaje Szafrański, bo u Romka w Szczyrku serwis na pewno się jeszcze nie obudził z snu letniego.

Dobrze że M. Szafrański trafił na takich upierdliwych klientów(SB i Figo) bo też by się jeszcze nie obudził z tego snu letniego, a tak przy naszych nartach się rozgrzał:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie polecam tego serwisu!

Polecam super serwis robią tam wszystkie rodzaje nart biegowe, skokowe,zjazdowe a także struktury

Oj to pojechałeś. Ja osobiście przekonałem się jak "super" robią tam narty :eek:

Po "super serwisie" - struktura, ostrzenie - moje narty wylądowały w ... serwisie, bo były po prostu zniszczone! Założona struktura wyglądała jakby ktoś ją robił grabiami, maszyna zrobiła nawet strukturę na krawędziach :eek:. Do tego wszystkiego maszyna zamiast wyrównać powierzchnię ślizgu sprawiła, że wyglądała ona jak golgota przed ratrakiem! Masakra!

W taki sposób zepsuli mi dwie pary nart! Dopiero serwis w Trzyńcu (Czechy) przywrócił je do życia!

Osobiście nie polecam tego serwisu! Opinia na podstawie własnych doświadczeń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to pojechałeś. Ja osobiście przekonałem się jak "super" robią tam narty :eek:

Po "super serwisie" - struktura, ostrzenie - moje narty wylądowały w ... serwisie, bo były po prostu zniszczone! Założona struktura wyglądała jakby ktoś ją robił grabiami, maszyna zrobiła nawet strukturę na krawędziach :eek:. Do tego wszystkiego maszyna zamiast wyrównać powierzchnię ślizgu sprawiła, że wyglądała ona jak golgota przed ratrakiem! Masakra!

W taki sposób zepsuli mi dwie pary nart! Dopiero serwis w Trzyńcu (Czechy) przywrócił je do życia!

Osobiście nie polecam tego serwisu! Opinia na podstawie własnych doświadczeń!

nasz klub robi tam narty biegowe , Magdalena Gwizdoń , parę osób z kadry i nawet Adam Małysz ja też tam robiłem zjazdówki i dużo moich znajomych i wszystko było ok żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staszek z tego co wiem to osoby przez Ciebie podane mają swoich serwisantow:)

to masz złe wiadomości Małysz robił tam dwa sezony temu narty . Natomiast Magda Gwizdoń robiła tam parą swoich nart a wiem to dlatego że Magda jest u nas w klubie i jeszcze paru zawodników z kadry też tam robi .

Edytowane przez staszek2323
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze gwizdoń to moze ale adaś....

2 sezony temu osobiście go tam widziałem z nartami skokowymi . Znajomy co tam pracuje mówił że robił tam parę par nart . A co do struktur to niektórzy narzekali że po zrobieniu struktury narty nie jadą, wszystko zależy jaką się zrobi strukturę na mróz na ciepłe warunki, świeży śnieg , stary , czy uniwersalną itd. Na narty zjazdowe to najlepiej jest zrobić uniwersalną chyba że ktoś ma więcej par to można się pobawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Stasiek, Jacek JC dawał do robienia narty zjazdowe, przy których jest trochę więcej roboty niż w biegówkach, np. ostrzenie samych krawędzi ręcznie do startów w zawodach to jest około 2,5 - 3 h (Marcinowi 1973 tak długo robiłem gigantki), a krawędzie decydują jak się zachowuje poszczególna decha na śniegu, firnie , lodzie, chlapie itd, więc jest możliwe że coś spieprzyli (błąd w sztuce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...